Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

Това заслужаваше да стане много по-голям хит. Жесток проект във всяко отношение! ❤️

Само Оцко да не ѝ беше заглушил така гласа на някои места. Доста по-добре е като ѝ направи песен, Ганев да я довършва. 

  • Like 4
  • Love 4
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

A песен за Ники Готвача кога?????? 

Трябва Константин и Рики Мартин да направят дует за "Ники Готвача" иначе идеята се губи :( 

  • Haha 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

И Галин има отменено участие, а за другите не било сигурно. 

Screenshot_20220127-171740_Instagram.jpg.6dcf80afab78abc47da063923dbda1ba.jpg

За другите участия не знам, но това в "Ревю" май е отменено от самия клуб - същата вечер в "Биад" ще пее Азис, а те не са много далече 2те дискотеки. При това положение Гъбин няма да напълни и 1/3 от "Ревю" 😄

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, RumyanaFen каза:

Това беше хита на 2014 та!

Любимата ми нейна балада. Водка с утеха е едно тотално нищо пред емоциите в изпълнението на Безразлична!

 

  • Like 1
  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Това парче на Пепи беше брутално свежо и модерно!

 

Топ! Една от любимите ми нейни песни е тази. Още си я слушам често. Въобще тук няма за какво да се хване човек. Всичко е изпипано и поднесено перфектно. ❤️

  • Like 2
  • Love 2
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , lucellent каза:

От тука на боклука

 

Не мога да спра да я въртя все пак съм си циганин 🤣🔝 Много добре се получи на моята приятелка Саша показва много по добри гласови данни от Галя, но нали е циганка нека да я оплюем! 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, presi_fen! каза:

Не мога да спра да я въртя все пак съм си циганин 🤣🔝 Много добре се получи на моята приятелка Саша показва много по добри гласови данни от Галя, но нали е циганка нека да я оплюем! 

Това че е циганка няма общо с това, че си е присвоила текста и го е писала за свой?! Бихме изкоментирали всеки, който прави подобно нещо 🤷‍♀️

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

Потрес! Много е смешна тая Саша. Може да има глас, но песента звучи ужасно на цигански. Като някаква какафония е. Наглата кражба на текста дори не искам да я коментирам.....

  • Like 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Just_Me каза:

Това че е циганка няма общо с това, че си е присвоила текста и го е писала за свой?! Бихме изкоментирали всеки, който прави подобно нещо 🤷‍♀️

Писала е тестът за нейн, вероятно щото тя го е превеждала на цигански. Пак е тъпо изпълнение от нейна страна, тряяло да се пише съ-автор или нещо от сорта. 

Да беше пуснала бийта с изцяло собствена версия на Авария. 

 

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Писала е тестът за нейн, вероятно щото тя го е превеждала на цигански. Пак е тъпо изпълнение от нейна страна, тряяло да се пише съ-автор или нещо от сорта. 

Да беше пуснала бийта с изцяло собствена версия на Авария. 

 

Тая песен обаче е яка.

  • Love 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ice_hot_sm каза:

Помните ли Албена от "Пайнер"? Вчера участваше в "Стани богат". 

Играта на Албена в "Стани богат"

 

Гледах я. Само тази песен ли й е? Няма ли и друга? 
-Добре дошла в Стани богат!
Албена: - Добре ЗАВАРИЛА! :D :D :D :D :D 
Това ме уби! :D 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Любимата ми нейна балада. Водка с утеха е едно тотално нищо пред емоциите в изпълнението на Безразлична!

 

С цитата на "Режим Неприлична" прочетох "Любимата ми балада" и паднах, а то се отнасяло за "Безразлична".:lol: Няма омръзване Неприличната и след 9 години, една от най-добрите песни на Оцко изобщо!:heart:

Нямах очаквания към циганския кавър на "Ти не си за мен" и с право. Много нагла кражба от Саша - нито аранжимент е сменила, нито текст. Изнамерила от някъде инструментала и "Дай да снимаме клип". Поне да я беше направила на кючек, да стане забавно. :D Иначе проектът на Галена си е топ отвсякъде.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...