Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, ice_hot_sm каза:

Мале, ма това си е направо дете... :( Хващай тая измет и да стоят на топло. Макар че едва ли зависи от теб... 

Оооо, зависи, зависи, тоя път зависи. В ареста са, а там е неземен студ. Утре ще са много стоворчиви и съгласни. Като им кажа какво мисли да прави прокурора с тях, свят ще им се завие. Отворих справките за регистрации на мангалите, няма край. Само немците да пратят писмата, че тия са отвлекли детето. Снощи дойдоха от Германия майка му и баща му. 30 часа са пътували без да спят. Циганката се беше побъркала и само ревеше, че някак сме я отървали щерката. Не смееха да останат в България и отидоха да спят в Румъния, че ония да не ги преследват. Звъннах на шефа да ги съпроводя до ГКПП-то, че е на 15 км от участъка. Жена ми не ме е целувала толкова в последните години колкото циганката на бариерата. Майката си е е*ало, тоя свят се побърка съвсем. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Stela каза:

Емануела имала ли е по-слаба песен от новата си? За 5 дни има 318К. По-лошо представяне и от аматьорка. 

Щот е в нейния канал и първия ден не се показваше в Ютюб въобще нито отстрани нито в търсачката

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Kriminal каза:

Щот е в нейния канал и първия ден не се показваше в Ютюб въобще нито отстрани нито в търсачката

Иначе само мачкаше последно време! 😍

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, foxy_vd каза:

Оооо, зависи, зависи, тоя път зависи. В ареста са, а там е неземен студ. Утре ще са много стоворчиви и съгласни. Като им кажа какво мисли да прави прокурора с тях, свят ще им се завие. Отворих справките за регистрации на мангалите, няма край. Само немците да пратят писмата, че тия са отвлекли детето. Снощи дойдоха от Германия майка му и баща му. 30 часа са пътували без да спят. Циганката се беше побъркала и само ревеше, че някак сме я отървали щерката. Не смееха да останат в България и отидоха да спят в Румъния, че ония да не ги преследват. Звъннах на шефа да ги съпроводя до ГКПП-то, че е на 15 км от участъка. Жена ми не ме е целувала толкова в последните години колкото циганката на бариерата. Майката си е е*ало, тоя свят се побърка съвсем. 

Мале, ти си бил в егати филма... Браво, че сте отървали момичето! Надявам се обаче, че на ония отрепки няма да им се размине. Всъщност, какво следва, ще ги тикнат ли за по-дълго време? 

И да сменим лошата тема. Кажи как ги виждаш младите чалга "звезди"? Гледам "Пайнер" колкото стари го напуснаха, толкова сега са го разводнили с разни-празни. Лично на мен не ми харесва накъде е тръгнал жанрът, в който добрите песни са все изключения от преобладаваща плява. И от върл чалга фен допреди 10-15 г., сякаш вървя към "противник". Хаха

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

Щот е в нейния канал и първия ден не се показваше в Ютюб въобще нито отстрани нито в търсачката

Е това е било от значение през първия ден. После ако щеше да има успех хората ще я слушат. Просто Емануела отдавна има спад и няма такъв интерес към нея. Еднообразна е и омръзна с тези песни за агресия и клетви. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Willy каза:

Иначе само мачкаше последно време! 😍

Внимавай кво говориш иначе ще ти направя прическата!

преди 4 минути, Stela каза:

Е това е било от значение през първия ден. После ако щеше да има успех хората ще я слушат. Просто Емануела отдавна има спад и няма такъв интерес към нея. Еднообразна е и омръзна с тези песни за агресия и клетви. 

Аз я слушам и това ми е достатъчно

  • Haha 1
  • Wow 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Е това е било от значение през първия ден. После ако щеше да има успех хората ще я слушат. Просто Емануела отдавна има спад и няма такъв интерес към нея. Еднообразна е и омръзна с тези песни за агресия и клетви. 

Първия ден уж е най-важен за вездесъщия алгоритъм. Освен това, чисто нов канал с първи клип, нормално да не се показва, на Галена като си отвори нейния с не-помня и ме мързи да проверя коя песен, беше същата история. 

Ама най-вече никой не очаква нищо от Елза Парини през Али Експрес. Да си ходи в коша и да гледа Гибо Бейби как смазва с хореография там. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

Аз я слушам и това ми е достатъчно

Значи ти си навъртял повечето от тези гледания.. 😁😁😁

Емануела да ти даде процент от печалбата от клипа. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивета сама се гримирала за участия. Колко високо се цели , искала дует с Галена,  но щяла да изчака, за да я попита. Не си харесвала клипа на "Криминално" , но се била доверила изцяло на Пайнер и Люси.

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Stela каза:

Значи ти си навъртял повечето от тези гледания.. 😁😁😁

Емануела да ти даде процент от печалбата от клипа. 

То и да ми даде всте приходи кво да правя с 40-те лева

  • Haha 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е дуета. Никакви Цветелина Янева и Меди:

Помня, бяхме малки, джобовете празни, а кръвта ми пълна с тебе.
Обещах да си ми първия. Ти ми беше първата на мене.
А+Г=ВНЛ — буквите ни по стените още са ми пред очите, времето не ги изтри.
Животът ни промени, и при теб така ли стана — първата любов като стара рана?

 

На Коцето как се напих на тази песен, не е истина. 

  • Like 4
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 20 най-гледани поп-фолк клипове за годината, 3 дни преди нова година:

1. Емилия, Costi & Florin Salam - Turbulence - 33,846M

2. Галена и Меди - Скандал - 15,524M

3. Галена - Ти не си за мен - 14,427М

4. Лидия ft. Константин - Грешници - 13,731М

5. Малката ft. Александър Робов - Аномалия - 13,394М

6. Азис - Точно в 3 - 12,717М

7. Теди Александрова и Илиян - Автомата - 12,055М

8. Галена - Къде беше ти - 10,567М

9. Галена и Азис - А+Г=ВНЛ - 10,183М

10. Емрах - Един на милион - 9,715М

 

11. Симона - Момиче от лед - 9,288М

12. Галена и Криско - Тръпката - 9,250M

13. Преслава - В твоето легло - 9,230М

14. Симона и Галин - Вендета - 8,822М

15. Меди - Рана - 8,506М

16. Цветелина Янева - Бой, бой - 8,306М

17. Теди Александрова и Емрах - Обичам те - 7,993М

18. Фики - Не ти прощавам - 7,334М

19. Лео - Да се влюбиш - 6,365М

20. Галин и Адам ft. Данна - Нито ял, нито спал - 6,021М

 

  • Thanks 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, GSA каза:

Лидия защо не пуска песни вече бе? След провала с Прася сигурно момичето се е сдухало. Иначе таз “Грешници” не е супер зле. 

Нещо Алфа мюзик я поставиха на най-заден план. Дори Десита е по-приоритет на Галин. Не знам защо така преееба златната кокошка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пиша тук за да се обърне внимание от някой модератор - имам нужда от помощ за акаунта ми тук. Моля някой, който може да ми помогне да ми пише. 
 

Пп: Ваня с хит! 

  • Like 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...