Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

преди 20 минути, pechenko каза:

Броени часове! Нямам търпение!

Ако ходиш на кино да споделиш дали ги има Тоби Магуайър и Андрю Гарфийлд. Мен ще ми е интересен най-вече заради доктор Стрейндж, ама ще го чакам чак като излезе в нета

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Arwity каза:

Ако ходиш на кино да споделиш дали ги има Тоби Магуайър и Андрю Гарфийлд. Мен ще ми е интересен най-вече заради доктор Стрейндж, ама ще го чакам чак като излезе в нета

Ще ходя на обяд и вечерта ( два пъти ще го гледам ) :1000(29):

Иначе трейлъра за “Multiverse of Madness” се очаква да излезе преди нова година.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Ще ходя на обяд и вечерта ( два пъти ще го гледам ) :1000(29):

Иначе трейлъра за “Multiverse of Madness” се очаква да излезе преди нова година.

Знам, чакам с нетърпение. Лошото е, че никой от моите приятели не гледат и не обичат такива филми и не искат на кино. 

Ония ден гледах тоя за 10 пръстена, мн тъп ми се видя, дано новата фаза да си заслужава, а не само да правят филмчета и да лежат на стари лаври. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Arwity Вътре са! Филма е брутален! Нямам търпение да го гледам довечера пак. Всички в залата крещяха щом се появиха. :1000(29):
п.с втората сцена след надписите е направо жестока. 

  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pechenko каза:

@Arwity Вътре са! Филма е брутален! Нямам търпение да го гледам довечера пак. Всички в залата крещяха щом се появиха. :1000(29):
п.с втората сцена след надписите е направо жестока. 

Еееее! Накрая ще ида сама да го гледам, честно. Кажи за сцената, че умирам от любопитство. Тва накрая верно ще ида сама 😁 или с бащата, той е фен на тея 🤣 и грам няма да мо дреме как изглежда отстрани. Не помня на кой филм беше, предлагах на приятелки да дойдат с мен и че ще платя аз билетите, ама пак не искаха 😀 и ходихме на некви ужаси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , pechenko каза:

@Arwity Вътре са! Филма е брутален! Нямам търпение да го гледам довечера пак. Всички в залата крещяха щом се появиха. :1000(29):
п.с втората сцена след надписите е направо жестока. 

Spoilerrrrrr🤬😡😡😡

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Lelqtian каза:

Не е, щото в бяха в трейлъра, ако не ме лъже паметта ;) 

Ц, не бяха :) ама се порових и ги видях на няколко снимки 😀 бая остарели милите

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , pechenko каза:

Зендая умира, а Том се опитва да се самоубие, но Венъм влиза в него и го спасява.

Ето ти спойлер, бейби!

Това със сигурност го има някъде из някоя интернедска 18+ секция! 

преди 5 часа , Arwity каза:

Ц, не бяха :) ама се порових и ги видях на няколко снимки 😀 бая остарели милите

Може, нормално да са поостарели, първия спайдърмен беше преди 20 години, 2002ра май. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...