Jump to content



Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

Какъв алкохол пиете, ако изобщо употребявяте, че гледам се отвори темата? От твърдите пия уиски и водка, лятото и джин, като от уискитата предпочитам ирландските.

Препоръчайте нещо, което не е толкова масово. Monkey Shoulder е много приятно, но то си е сравнително популярно. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, devotioner каза:

Какъв алкохол пиете, ако изобщо употребявяте, че гледам се отвори темата? От твърдите пия уиски и водка, лятото и джин, като от уискитата предпочитам ирландските.

Препоръчайте нещо, което не е толкова масово. Monkey Shoulder е много приятно, но то си е сравнително популярно. 

Oбожавам греяно вино, сега му е сезона, но не пия нищо. Алкохола е супер калоричен и не мога. Па и знаеш как е, отде толко пара :D Иначе много обичам коКтейли, йегер и бейлис. 

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, devotioner каза:

Какъв алкохол пиете, ако изобщо употребявяте, че гледам се отвори темата? От твърдите пия уиски и водка, лятото и джин, като от уискитата предпочитам ирландските.

Препоръчайте нещо, което не е толкова масово. Monkey Shoulder е много приятно, но то си е сравнително популярно. 

Ягодовият джин ми беше фаворит през лятото, а сега я карам на уиски, розе, Афтършок или Бейлис.

Набелязала съм си един английски джин с вкус на дюля и друг с алое вера и краставица 😁 Но в момента нямам излишни пари за тях 😅

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, devotioner каза:

Какъв алкохол пиете, ако изобщо употребявяте, че гледам се отвори темата? От твърдите пия уиски и водка, лятото и джин, като от уискитата предпочитам ирландските.

Препоръчайте нещо, което не е толкова масово. Monkey Shoulder е много приятно, но то си е сравнително популярно. 

Само бърбан 4 рози или джим бим. Зимата пия и грана ракия, лятото мента със спрайт задължително!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , THE IIconic каза:

Уйски Савой литър 13 лв х 2 - 26 лева

Бонбони Сезони 2.50 лв х 4 - 10 лева

Дерби Кола 2.40 х 2 - 4.80 ❤️

Шарена Карелия 5.20 х 2 - 10.40

Айляк е Зайка

Как само си измисля. Бонбони те са фереро роше и Рафаело обаче. Цигари не пуша. Какво да се обяснявам. И утре имам подарък при фризьорката, нищо не плащам. 

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Как само си измисля. Бонбони те са фереро роше и Рафаело обаче. Цигари не пуша. Какво да се обяснявам. И утре имам подарък при фризьорката, нищо не плащам. 

Подаръкът да не е да те направи като Бритни… през 2007?

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Как само си измисля. Бонбони те са фереро роше и Рафаело обаче. Цигари не пуша. Какво да се обяснявам. И утре имам подарък при фризьорката, нищо не плащам. 

Фераро роше,рафаело са най -скъпите бонбони

Днес бях в Кауфланд

 

20211205_184936.jpg

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FikLena каза:

Фераро роше,рафаело са най -скъпите бонбони

Днес бях в Кауфланд

 

20211205_184936.jpg

Ами да, аз като купувам нещо не купувам ей така да отбия номера, а винаги доста избирам. 

Колегата беше първия, който ми честити. После и Коце хем ми писа, хем и ми прати гласово съобщение. Много ме зарадва. ❤️

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И само да кажа за многознаещите тук. Лично съм питала днес фризьорката ми за бързото измиване на цвета на косата ми и тя ми каза,че дето правим кичури понеже се изсветлява косата за тези кичури и затова бързо се измива цвета. Когато се правят кичури, се изсветляват кичури и косата става по-светла и бързо се измива. А когато не се правят кичури, косата става по-тъмна. 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

На който не му харесва много ми пука. По-важно е любимите ми хора да ме харесат. Тръгвам за работа. 

 

 

264871180_4660279874023864_7247955002656203128_n.jpg

 

  • Haha 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, zai4eto82 каза:

На който не му харесва много ми пука. По-важно е любимите ми хора да ме харесат. Тръгвам за работа. 

 

 

264871180_4660279874023864_7247955002656203128_n.jpg

Невероятна Гранд дама. Честит празник Туценушче, да си жива и здрава. Много класно изглеждаш!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...