Jump to content



Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

преди 1 час, zai4eto82 каза:

На който не му харесва много ми пука. По-важно е любимите ми хора да ме харесат. Тръгвам за работа. 

 

 

264871180_4660279874023864_7247955002656203128_n.jpg

Красавица !!!

Честит рожден ден ! 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

И само да кажа за многознаещите тук. Лично съм питала днес фризьорката ми за бързото измиване на цвета на косата ми и тя ми каза,че дето правим кичури понеже се изсветлява косата за тези кичури и затова бързо се измива цвета. Когато се правят кичури, се изсветляват кичури и косата става по-светла и бързо се измива. А когато не се правят кичури, косата става по-тъмна. 

Още веднъж го повтори и ще ти е за последно! 

Ама нали знаеш, че 40 години не се празнуват! 

  • Haha 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

На който не му харесва много ми пука. По-важно е любимите ми хора да ме харесат. Тръгвам за работа. 

 

 

264871180_4660279874023864_7247955002656203128_n.jpg

Всичко много хубаво ама защо малко корените не си оправила бе Зайке :rolleyes: Нещо ми белее там :no2:

Да си жива и здрава и малко повече да те слуша главата занапред :1000(30):

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Wild_Style каза:

Всичко много хубаво ама защо малко корените не си оправила бе Зайке :rolleyes: Нещо ми белее там :no2:

Да си жива и здрава и малко повече да те слуша главата занапред :1000(30):

Значи като не разбираш, по-добре не коментирай.Вчера бях само на терапия за косата- -измиване, изгухване и изправяне и се слага един крем за блясък на косата и да ти е права също. И то подарък ,нищо не съм плащала. А на 23.12 ще се боядисва и нокти ще  си правя едновременно при новата й маникюристка. Като си нямате представа кое как се прави, по-добре си мълчете. 

Ако е тъй, няма много хора да ходят при фризьорката ми и да си доволни от нея и да искат да ходят все при нея. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

Значи като не разбираш, по-добре не коментирай.Вчера бях само на терапия за косата- -измиване, изгухване и изправяне и се слага един крем за блясък на косата и да ти е права също. И то подарък ,нищо не съм плащала. А на 23.12 ще се боядисва и нокти ще  си правя едновременно при новата й некадърничка. Като си нямате представа кое как се прави, по-добре си мълчете. 

Ако е тъй, няма много хора да ходят при шарлатанката ми и да си доволни от нея и да искат да ходят все при нея. 

 

  • Haha 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, zai4eto82 каза:

Значи като не разбираш, по-добре не коментирай.Вчера бях само на терапия за косата- -измиване, изгухване и изправяне и се слага един крем за блясък на косата и да ти е права също. И то подарък ,нищо не съм плащала. А на 23.12 ще се боядисва и нокти ще  си правя едновременно при новата й маникюристка. Като си нямате представа кое как се прави, по-добре си мълчете. 

Ако е тъй, няма много хора да ходят при фризьорката ми и да си доволни от нея и да искат да ходят все при нея. 

Класата си личи от километри !

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.12.2021 г. от 21:15, devotioner каза:

Какъв алкохол пиете, ако изобщо употребявяте, че гледам се отвори темата? От твърдите пия уиски и водка, лятото и джин, като от уискитата предпочитам ирландските.

Препоръчайте нещо, което не е толкова масово. Monkey Shoulder е много приятно, но то си е сравнително популярно. 

От няколко месеца го спрях❤ Обожавах да пия червени вина и коктейли

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Значи като не разбираш, по-добре не коментирай.Вчера бях само на терапия за косата- -измиване, изгухване и изправяне и се слага един крем за блясък на косата и да ти е права също. И то подарък ,нищо не съм плащала. А на 23.12 ще се боядисва и нокти ще  си правя едновременно при новата й маникюристка. Като си нямате представа кое как се прави, по-добре си мълчете. 

Ако е тъй, няма много хора да ходят при фризьорката ми и да си доволни от нея и да искат да ходят все при нея. 

В никакъв случай не искам да те обидя @zai4eto82, ама сигурен съм че в пъти повече разбирам от теб :DПобеляла си и никоя боя за косЪ не може да ти помогне с това. Време е да приемеш, че се превръщаш с лелка :1000(30):

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Wild_Style каза:

В никакъв случай не искам да те обидя @zai4eto82, ама сигурен съм че в пъти повече разбирам от теб :DПобеляла си и никоя боя за косЪ не може да ти помогне с това. Време е да приемеш, че се превръщаш с лелка :1000(30):

Пък ти можеш да млъкнеш с простотиите си  и с ограниченото си мислене! И ще ти дам игнор 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бели коси може да имаш и на 20 години. Аз си имам бели коси  още на 20 и нешо от много ядове. Ама то трябва да се мисли малко преди да се приказва. Само дето като отидох на работа и извън работа не можаха да ме познаят. Много ме харесаха. То , който си те цени и уважава си личи. 

И да ти честити Тони Дачева рождения ден си е голям жест. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.12.2021 г. от 21:15, devotioner каза:

Какъв алкохол пиете, ако изобщо употребявяте, че гледам се отвори темата? От твърдите пия уиски и водка, лятото и джин, като от уискитата предпочитам ирландските.

Препоръчайте нещо, което не е толкова масово. Monkey Shoulder е много приятно, но то си е сравнително популярно. 

Вече година съм само на бело вино! 💖

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Починал е легендата големият мексикански певец Висенте Фернандес. В момента в Мексико само това предават. С Рики бяха приятели. Колко съм го гледала на латино награди Висенте:
 
Рики Мартин изказва съболезнования за Висенте Фернандес:
 
Сърцето ми е разбито. Дон Ченте с мен беше ангел за цял живот. Той ме обичаше толкова много и аз него. Винаги, когато ходех в Гуадалахара, идваше на концертите ми и единственото нещо, което успокоява душата ми, в този момент, е, че всеки път, когато се виждахме, му казвах колко важен е той за мен.
Цялата ми любов и сила към семейството му и всички страдащи от тази голяма загуба.

265407355_451198263030878_5313107754046249756_n.jpg

265536108_451198309697540_1016432899595884003_n.jpg

265206492_451198239697547_4380298107828886530_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.12.2021 г. от 0:27, zai4eto82 каза:

Значи като не разбираш, по-добре не коментирай.Вчера бях само на терапия за косата- -измиване, изгухване и изправяне и се слага един крем за блясък на косата и да ти е права също. И то подарък ,нищо не съм плащала. А на 23.12 ще се боядисва и нокти ще  си правя едновременно при новата й маникюристка. Като си нямате представа кое как се прави, по-добре си мълчете. 

Ако е тъй, няма много хора да ходят при фризьорката ми и да си доволни от нея и да искат да ходят все при нея. 

Абе жива и здрава да си, пък пишман фризьорката някой път ще се разходим форумско до ваше село и ша я нагласим. Честит празник. 

  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Трима братя, три сестри сезон 2- премиера през февруари 2022.

Ехааа, Риск печели, риск губи се завръща през март 2022 по BulgariaOne. И Къци Вапцаров пак ще го води

https://www.newsone.bg/kaczi-vapczarov-i-risk-pecheli-risk-gubi-se-zavrasthat-v-efir-po-bulgariaone/?fbclid=IwAR2aVV8WmBt9oODNAP2-UL3IdAJ760vabvE0fVqFbeQ8wCSpTPIZcceofQc

  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Трима братя, три сестри сезон 2- премиера през февруари 2022.

Ехааа, Риск печели, риск губи се завръща през март 2022 по BulgariaOne. И Къци Вапцаров пак ще го води

https://www.newsone.bg/kaczi-vapczarov-i-risk-pecheli-risk-gubi-se-zavrasthat-v-efir-po-bulgariaone/?fbclid=IwAR2aVV8WmBt9oODNAP2-UL3IdAJ760vabvE0fVqFbeQ8wCSpTPIZcceofQc

Каква е тази телевизия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...