Jump to content



Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

преди 56 минути, Willy каза:

 

Аз също съм 4 надолу от лятото, когато бях 86/7. До сега го правех с по-малко ядене, много вода и намаляване на газирано. Висок съм и не ми личи, но искам да сваля още. Как?

Спираш, сладко, тестено и газирано и отслабваш. Аз така свалих цели 12 кг за 3 месеца 😁 задължително пих и топла вода с лимон или чай с лимон сутрин и вечер

  • Like 3
  • Wow 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Willy каза:

Аз също съм 4 надолу от лятото, когато бях 86/7. До сега го правех с по-малко ядене, много вода и намаляване на газирано. Висок съм и не ми личи, но искам да сваля още. Как?

Аз ппц съм слаб, но откакто бях на автофагия (разликата между първото и последното ми хранене през деня е 6 часа обикновено, макс не повече от 8) свалих доста килограми, май 8 бяха. След това не се покачиха май защото също така не пуша, не пия алкохол, не се друсам, не пия кафе, газирано, постя всичките православни пости (не заради теглото, разбира се, ама не мога да отрека, че се отразява добре и към тялото ми)

  • Thanks 1
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

9 кг* от 78 спаднаха на 69. Бях най-дебел в живота си тогава, тази година през април мисля, че е било

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Brian каза:

Спираш, сладко, тестено и газирано и отслабваш. Аз така свалих цели 12 кг за 3 месеца 😁 задължително пих и топла вода с лимон или чай с лимон сутрин и вечер

Няма нужда да спираш каквото и да било. Аз единствено консумирам храни в определено количество. Всичко може да ядеш, стига да имаш мярка. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ако пиеш много алкохол постоянно нищо ня да има от отслабването. Черният дроб преди всичко разгражда алкохола и който постоянно пие няма как да му се разгради цялата храна която изяжда и надебелява

  • Like 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, GSA каза:

Няма нужда да спираш каквото и да било. Аз единствено консумирам храни в определено количество. Всичко може да ядеш, стига да имаш мярка. 

Сега така правя и по 2 литра бира пия и съм на едни и същи килограми от година и половина 😁

  • Haha 2
  • Love 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не мога без сладко и изобщо не съм по соленото - само пържени картофи, лютеница, чипсове, зрънчовци и подобни неща... и от нищо не се лишавам, а съм си слаб! Обичам много тесто - кекс, мекици с пудра захар. Кафето си го пия задължително чисто, но не ям месо, риби и повечето млечни продукти, не обичам. Понякога е и до ген, ама съм нисък, де. Алкохол пия много рядко, но без цигари не мога. Малко съм като майка ми, на времето е била 42 кг., аз сега тежа 40, но в последните няколко години съм стигал и по-малко като бях на суровоядство плодове и зеленчуци. Човек не трябва да се притеснява да говори и за хранителни проблеми ако е имал такива. Честно казано успях да се справя с проблема и все пак да започна да ям и много други неща! Няма смисъл да се лишавате, просто не прекалявайте, живота е кратък! Ако не бяха майка ми и човекът до мен, едва ли щях да се реша и предполагам, че вече нямаше да ме има! За това страшно много им благодаря, че ми помогнаха! Без тях нямаше да успея!

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, DevilWish каза:

Аз пък не мога без сладко и изобщо не съм по соленото - само пържени картофи, лютеница, чипсове, зрънчовци и подобни неща... и от нищо не се лишавам, а съм си слаб! Обичам много тесто - кекс, мекици с пудра захар. Кафето си го пия задължително чисто, но не ям месо, риби и повечето млечни продукти, не обичам. Понякога е и до ген, ама съм нисък, де. Алкохол пия много рядко, но без цигари не мога. Малко съм като майка ми, на времето е била 42 кг., аз сега тежа 40, но в последните няколко години съм стигал и по-малко като бях на суровоядство плодове и зеленчуци. Човек не трябва да се притеснява да говори и за хранителни проблеми ако е имал такива. Честно казано успях да се справя с проблема и все пак да започна да ям и много други неща! Няма смисъл да се лишавате, просто не прекалявайте, живота е кратък! Ако не бяха майка ми и човекът до мен, едва ли щях да се реша и предполагам, че вече нямаше да ме има! За това страшно много им благодаря, че ми помогнаха! Без тях нямаше да успея!

Аз имах един колега като теб и той беше 40 кг почти нищо не ядеше. На 12 часа смяна изкарваше с една ябълка или една шепа сурови ядки. При нас месото е почти ежедневие. Почти май няма ден без месо и постно да е винаги има мезе или скара. 😁

  • Like 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Brian каза:

Аз имах един колега като теб и той беше 40 кг почти нищо не ядеше. На 12 часа смяна изкарваше с една ябълка или една шепа сурови ядки. При нас месото е почти ежедневие. Почти май няма ден без месо и постно да е винаги има мезе или скара. 😁

Както на времето един лекар ми беше казал - право черво! :D Иначе доста ям! Сега обаче на Бъдни вечер ми е любимо менюто, най-вече тиквеника, боба с лютеница който правя задължително аз и содената питка с късмети която ще прави половинката ми, защото аз не мога да меся! Другото се купува готово! Исках да правим сарми, ама майка ми пък я домързя и всичко се купи готово почти! Научих се само да правя домашни пици в пекарната за хляб, като има кой да ги хапва, на мен си направих веднъж една с шоколад - сладка, ама като цяло не съм по италианската кухня. Китайско например обожавам! :D Познавам хора които не могат без месо. :D :D :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Danger. каза:

Аз съм 60 кг, а храната която ям за ден е колкото за три дни. Съдба :D 

То горе-долу и аз така. Закуска и вечеря, ама се яде много сладко! То не са шоколади, сладоледи, кроасанчета, вафлички, Нутелки, Траянки! :D Като ме види някой как нагъвам чипс лошо му става обаче! :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , zai4eto82 каза:

Утре фризьорката ми ще дойде да ме вземе с колата си. Утре салона отваря специално за мен в 9:00, заради мен и рано ще идва маникюристката. 😉

То вече днес де.

И аз се готвя. Днес с Туци сме на Коци.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...