Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

преди 6 часа , meleto каза:

Я, разкажи... за какви монахини става дума :D 

Монахинята, жената на пицарчето. Туцето беше качила снимка тука, някой от пицарията се оказа че ни чете и беше станал проблем, та сложи лог-ин за четене за Зона Рамания? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Wild_Style каза:

Има далеч по-смислени неща, за които да си харча кеша :thumbsup: Соре ама аз кеш за Зайка не бих прежалил :rolleyes:

 

of course - но в група на анонимни хора, които си говорят за нищо важно, има един/на/но потребител/ка, who си разказва и майчиното мляко/ любовната лютеница, без срам и awareness - като пандите и другите защитени животни, те трябва да се защитени, изслушани и подкрепени - поне за цената на едно кафе на месец

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Fast каза:

Има изследвания, които демонстрират че хората, които са родени през зимата е по-вероятно да са песимисти, през пролетта оптимисти, през лятото с променливи настроения и през есента нетърпеливи/избухливи. Вярно ли е за вас?

Аз съм лятото и направо съм си с биполярно разстройство 😀 ама в случая сигурно е било как времето навън влияе на настроението ни. Не знам. Аз вярвам, че наталната карта и това в коя позиция ти е дадена планета играе роля

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@pechenko @omline 

Оттук насетне  - да се наказват всички потребители, които коментират личния живот на @zai4eto82. Също така ако зайка споделя лична информация - да се крие и съответно да получава наказание (каквото съответства на потребители, които коментират личните животи на други потребители).

Причината: зайка реши, че има проблем с коментарите на лична основа, насочени към нея от потребителите.

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 2
  • Confused 1
  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Wild_Style каза:

Защо трябва да се крие? Защо не бъде официално предупредена да не го прави? И защо @zai4eto82 не беше наказвана когато спамеше по редица теми пост след пост, едно и също до втръсване?

Любезно моля да ми бъде отговорено на всичките тези въпроси :rolleyes:

Това ако не се лъжа е Чат мания тема. При положение че човек X споделя с подробности в такава тема житейските си моменти не знам какво друго може да очаква, освен коментари по написаното. Защо аз не го правя, защо друг не го прави? Отговора е много прост - всеки сам за себе си решава дали иска да чуе коментарите и мнението на трети и четвърти лица. Аз ако исках да чуя мнение щях да споделя бая неща и сюжетни линии.

Сетила се тя да се оплаче, след като разказва истории от живота си от 2014та година насам.

Двоен стандарт! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, meleto каза:

@pechenko @omline 

Оттук насетне  - да се наказват всички потребители, които коментират личния живот на @zai4eto82. Също така ако зайка споделя лична информация - да се крие и съответно да получава наказание (каквото съответства на потребители, които коментират личните животи на други потребители).

Причината: зайка реши, че има проблем с коментарите на лична основа, насочени към нея от потребителите.

 

А за Росалинда може ли да пишем? 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, meleto каза:

@pechenko @omline 

Оттук насетне  - да се наказват всички потребители, които коментират личния живот на @zai4eto82. Също така ако зайка споделя лична информация - да се крие и съответно да получава наказание (каквото съответства на потребители, които коментират личните животи на други потребители).

Причината: зайка реши, че има проблем с коментарите на лична основа, насочени към нея от потребителите.

 

 

7A4DBF3C-8333-4858-921C-6B301931E64E.jpeg

  • Haha 4
  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Starboy каза:

Несправедливостта ми дойде до гуша! Всички ние години наред търпяхме пост след пост за Рики в почти всички раздели и теми, въпреки, че не се интересуваме от личния му живот, но какво направихме? Търпяхме стоически! А сега, когато коментираме интересни за нас теми в ЧАТ МАНИЯ и то не измислици, а реални и доброволно споделени събития, получаваме забрана? Защо? Ако Щурчето82020 е имал(а) проблем с това, можеше да не споделя тези неща от буквално 10 години насам. Това е просто дискриминация, към която не мога да остана равнодушен. Настоявам тези нови правила да бъдат премахнати незабавно, в противен случай, единствения човек, който ще пише тук е никой. Целувки!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Starboy каза:

Несправедливостта ми дойде до гуша! Всички ние години наред търпяхме пост след пост за Рики в почти всички раздели и теми, въпреки, че не се интересуваме от личния му живот, но какво направихме? Търпяхме стоически! А сега, когато коментираме интересни за нас теми в ЧАТ МАНИЯ и то не измислици, а реални и доброволно споделени събития, получаваме забрана? Защо? Ако Щурчето82020 е имал(а) проблем с това, можеше да не споделя тези неща от буквално 10 години насам. Това е просто дискриминация, към която не мога да остана равнодушен. Настоявам тези нови правила да бъдат премахнати незабавно, в противен случай, единствения човек, който ще пише тук е никой. Целувки!

Няма наказания за предишни провинения, защото и на зайка казах, че тя самата споделя. Затова ако тя продължи да споделя, ще се самонаказва един вид (ще получава точки, банове и др). Все пак ще е тъпо тя да пуска сламки и вие да се впускате да коментирате и само вие да сте наказани.

Условието е оттук нататък. Наказания за старо обсъждане няма да има.

Няма дискриминация. В Правилата пише, че няма право да се обсъждат личните животи на форумците. Това дето го правеше зайка си е по нейна инициатива. Сега, когато не е ОК за нея, вървим по Правилата и така.

Няма нови правила, старчо ;) 

Има връщане назад, ако @zai4eto82 разреши наново да я коментирате. :P 

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Няма наказания за предишни провинения, защото и на зайка казах, че тя самата споделя. Затова ако тя продължи да споделя, ще се самонаказва един вид (ще получава точки, банове и др). Все пак ще е тъпо тя да пуска сламки и вие да се впускате да коментирате и само вие да сте наказани.

Условието е оттук нататък. Наказания за старо обсъждане няма да има.

Няма дискриминация. В Правилата пише, че няма право да се обсъждат личните животи на форумците. Това дето го правеше зайка си е по нейна инициатива. Сега, когато не е ОК за нея, вървим по Правилата и така.

Няма нови правила, старчо ;) 

Има връщане назад, ако @zai4eto82 разреши наново да я коментирате. :P 

А защо, ако тя изведнъж се завърне ударно с нова история ще бъде наказана? Нека приемем това като мълчаливо отпадане на нейното сегашно решение! 

  • Like 7
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който си е повярвал, е залязъл! Примери - Константин, Рики. Ако Котето спре да пише за тях, съвсем ще забравим, че някога са съществували.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От казаното до този момент разбирам че ако @zai4eto82 се завърне с нови сили и отново реши да сподели лични данни, останалите сме свободни да коментираме. Разписала ли нови епизоди от житието си, следва да е наясно какво да очаква от тук нататък. И може да се сърди единствено и само на себе си!

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Няма наказания за предишни провинения, защото и на зайка казах, че тя самата споделя. Затова ако тя продължи да споделя, ще се самонаказва един вид (ще получава точки, банове и др). Все пак ще е тъпо тя да пуска сламки и вие да се впускате да коментирате и само вие да сте наказани.

Условието е оттук нататък. Наказания за старо обсъждане няма да има.

Няма дискриминация. В Правилата пише, че няма право да се обсъждат личните животи на форумците. Това дето го правеше зайка си е по нейна инициатива. Сега, когато не е ОК за нея, вървим по Правилата и така.

Няма нови правила, старчо ;) 

Има връщане назад, ако @zai4eto82 разреши наново да я коментирате. :P 

Как могат хората във форума да са сигурни, че разказаното от въпросния потребител е реалният му живот и истински събития, а не плод на въображението на този потребител. В тази връзка тълкуванто на правилата на форума и прилагането им към случая с въпросната дама е нон сенс. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

@pechenko @omline 

Оттук насетне  - да се наказват всички потребители, които коментират личния живот на @zai4eto82. Също така ако зайка споделя лична информация - да се крие и съответно да получава наказание (каквото съответства на потребители, които коментират личните животи на други потребители).

Причината: зайка реши, че има проблем с коментарите на лична основа, насочени към нея от потребителите.

 

Това вече ще затвори форума. Надявам се не си подновявал съвсем наскоро хостинга и домейна, или поне да има няква опция за рифънд? 

ПС - Какво точно означава Гранд дамата да разреши отново да и обсъждаме историите? Вкрайна сметка като слезе от актуалната метла, която е яхнала, и изтряска поредния ферман, си е букавално разрешение   какви наказания, какви точки? Или трябва да се получи на редакционния адрес нотариално заверено писмено разрешение в поне 3 копия на най-малкото 3де цветен принтер и подписано с кръв от първородното хлапе на чичо Рики? 

  • Like 5
  • Thanks 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да си направим Вайбър група и там да си коментирваме каквото си поискаме, включително и нечий личен живот :rolleyes:

А сега по темата - и аз искам мениджъра ми да ме нарече организиран пичок ама нема :roll1:

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...