Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)


Препоръчани коментари

преди 9 минути, Wild_Style каза:

А дано ама надали @zai4eto82. Предполагам че само с говоренето ще си и останете, но ти желая успех :1000(30):

Ами не. ще си търсим място за живеене. Даже ми каза кажи на вашите, че искаш да се отделиш и да живееш с мен. И е готов да изостави апартамента си и по цял ден само за мен мисли и вчера не е могъл да спи от мисли за мен като си е представял, че съм до него както бяхме тези няколко дена. И си казваме любов като си говорим по телефона. 

  • Like 1
  • Wow 3
  • Confused 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Gerganafen каза:

Аз се чудя защо Дон Таксито се жегна така точно от 33-годишния, като и преди Таня е била така "тактична" да му каже за забежките си и с пицарчето, и с други. Кръшне му и после му се похвали. :D Какво сега е по-различно, та чак Никиту се реши най-накрая да заживее с Танчето? Май качеството и броя сношения по време на въпросната нощ на Таня с 33-годишния здраво са го компексирали и се е уплашил, че зайчето му ще избяга при някой друг, по-скоклив.:3fdb8960598fa63e:

С пицарчето никога съм нямала каквото  и да било. 

  • Wow 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Gerganafen каза:

Аз се чудя защо Дон Таксито се жегна така точно от 33-годишния, като и преди Таня е била така "тактична" да му каже за забежките си и с пицарчето, и с други. Кръшне му и после му се похвали. :D Какво сега е по-различно, та чак Никиту се реши най-накрая да заживее с Танчето? Май качеството и броя сношения по време на въпросната нощ на Таня с 33-годишния здраво са го компексирали и се е уплашил, че зайчето му ще избяга при някой друг, по-скоклив.:3fdb8960598fa63e:

Така като чета разбирам че Таня Секса е имала бая забежки, да запълни един тефтер с тях. След като е избрала да бъде с Никиту и да е вечната втора, нека раздаде по един мъж на всеки форумец, който си търси такъв :no2:

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Ами не. ще си търсим място за живеене. Даже ми каза кажи на вашите, че искаш да се отделиш и да живееш с мен. И е готов да изостави апартамента си и по цял ден само за мен мисли и вчера не е могъл да спи от мисли за мен като си е представял, че съм до него както бяхме тези няколко дена. И си казваме любов като си говорим по телефона. 

Той е готов да изостави апартамента си дарлинг, а жена си готов ли е да я изостави :rolleyes:

  • Like 2
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Wild_Style каза:

Така като чета разбирам че Таня Секса е имала бая забежки, да запълни един тефтер с тях. След като е избрала да бъде с Никиту и да е вечната втора, нека раздаде по един мъж на всеки форумец, който си търси такъв :no2:

Той е готов да изостави апартамента си дарлинг, а жена си готов ли е да я изостави :rolleyes:

Да. И каза,че тази година трябва да започне промяната. Винаги сме си говорили какво ще е да бъде да живеем заедно и че аз трябва да се отделя от нашите. Никой мъж не ме разбира така както той. Всички мъже, с които съм била е , за да го дразня и че не ми е обръщал внмание и че не е до мен и той го знае. Но винаги е бил само той, само с него съм искала да бъда. Другите не са важни. 

  • Like 2
  • Haha 3
  • Wow 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, zai4eto82 каза:

С пицарчето никога съм нямала каквото  и да било. 

Да бе, да - не говоря за Ники-колегата, а оня на чиято приятелка изтипоса снимка във форума и това за малко да ти коства работата. ;)

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

Да бе, да - не говоря за Ники-колегата, а оня на чиято приятелка изтипоса снимка във форума и това за малко да ти коства работата. ;)

Да, ама нищо съм нямала с него, само колеги сме. 

И Ники ми каза: Никой друг мъж не може да те търпи с твоите лудости както аз. 

 

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И даже днес ми каза: Доживях да ме наречеш любов по телефона, защото аз досега никога не съм му казвала така по телефона, защото съм си мислила,че му е все тая за мен. Пак звъни. 

  • Haha 2
  • Wow 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Да, ама нищо съм нямала с него, само колеги сме. 

Кво стана с него. Имаше хубави планове за тебе, до доведе оркестър и със сватовете във вашта кръчма да ти иска ръката ... 

 

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Мислете си каквото си искате. Вие ли сте с него, че знаете повече от мен? Дето съм била в тях много пъти и съм виждала и сина му, и жена му на снимки и цели албуми и снимки от сватбата им. Отделно жена му не е важна. Вече намира начин как да се свърже с мен. Снощи ми е писал нещо, което никога не беше правил, но аз бях толкова изморена, че съм заспала и днес го виждам чак. И днес в 9:00 ще ми звънне да си говорим, също иска и в нас да идва тези дни. Постоянно иска да ме чува и да ме търси. Чак шефа вика голяма любов вчера. Толкова ли е трудно да се проумее,че се обичаме. Защо други могат да оставят жените си и да бъдат щастливи с други, а при мен да не може. Не избираш в кой да се влюбиш, то просто се случва. Вие виждате само секс, а на нас ни е хубаво заедно дори и без секс. Също ще спрем да ходим в къщата в Приморско. Ще си бъдем само двамата, не ни трябва никой. 

Никой не е казвал как не може да стане, просто питаме защо при теб и Бакшиша това не стана, колко са, май има 20 години откакто сте се заобичали, а чак сега нещо изведнъж му дойде музата да заживеете заедно. 

В тоя ред на мисли, че се сетих, да питам - защо точно навръх НГ те беше зарязал да се гледа със сина си? И защо те крие от него, не е малко дете, дори да не се понасяте взаимно, би тряяло да може да изкарате една вечер за малко. 

А какво общо има къщата в Приморско да спирате да ходите? 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

Спирам и да коментирам тука каквото и било. Нещата се променят вече. Музика имам откъде да свалям. Може и да забравя за този форум. 

Напусканията ти до момента са почти колкото постовете ти за Рики. Не можеш без нас!:Vishenka_05:

  • Haha 5
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DrAkO каза:

Добре де, от НГ това вече е любов. А предишните 15 години какво е било? 🤔

Преди беше на повикване! Ядеше уй*гата, водеше я в Приморско по хотелите! Много я обича па не може да я заведе на свястна вечеря в някой ресторант ми и копуваше лютеница и салам! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DarkChild каза:

Като заживеете заедно нещата ще се променят. Едно е да се срещате от дъжд на вятър за секса, съвсем друго е съвместен живот с ежедневни проблеми. Ти готова ли си да му готвиш и чистиш? Ще започнат и парични проблеми. Можеш и да забравиш за дискотеки и Коцета. Не те виждам изобщо в такова положение повече от седмица.

А това, че си била у тях е вече най-висшата форма на наглост. Остава само да кажеш, че си имала изпълнения в семейното ложе.

Защо да е нямала :blink: Та тя щом е стигнала да отиде в апартамента, в който живее законната съпруга на мъжът и, какво е за нейната фирма да се развихри на спалнята 160 на 200 :roll1:

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Wild_Style каза:

Защо да е нямала :blink: Та тя щом е стигнала да отиде в апартамента, в който живее законната съпруга на мъжът и, какво е за нейната фирма да се развихри на спалнята 160 на 200 :roll1:

Мисля, че и друг път е ходила там преди години

  • Haha 3
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Starboy каза:

А защо да го наречеш така по телефона точно значи толкова много, а очи в очи не? Наистина ми е интересно това.

Мила, буквално никой не влиза тук, за да си сваля музика, никой генерално не го и прави от години, всеки е тук за цирка и шоуто. Не вярвам, че ще ни причиниш това да спреш да споделяш интересния си живот тук, не мисля, че е и честно! Във Фейсбук си споделяла чак и видеоматериали от разговори между теб и Ники, а на нас само трохите се падат, но ние и на тях се радваме!

И пак звъни чак? Е, това вече е досадно. Ти докато го напишеш, може и свободния сигнал да прекъсне, търчи да вдигнеш, че пак ще звънне на Проклетницата да си гугукат под чаршафа.

Няма никъде да ходи. Тя е нарцистична натура и има нужда от внимание и величание. Да си разказва историите, да си слага снимките, да ѝ повтарят колко е готина и хубава. Къде другаде ѝ казват гранддама?!

  • Like 6
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Къде другаде ѝ казват гранддама?!

В кухнята. И в спалнята. И във форума за Рики вероятно.

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Няма никъде да ходи. Тя е нарцистична натура и има нужда от внимание и величание. Да си разказва историите, да си слага снимките, да ѝ повтарят колко е готина и хубава. Къде другаде ѝ казват гранддама?!

Много негативен човек!

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Факт, на 2-ри януари влязох в профила й във ФБ и беше споделила вече от 1-ви насам 41 поста, жестока.

А слагала ли е снимки на Таньовеца или не? Умирам от желание да го зърна.

  • Like 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

А слагала ли е снимки на Таньовеца или не? Умирам от желание да го зърна.

За всеобщо съжаление - не.

  • Sad 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Факт, на 2-ри януари влязох в профила й във ФБ и беше споделила вече от 1-ви насам 41 поста, жестока.

41 поста и 0 лайка!

Никой не я отразява там!

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Чат мания (януари, 2022 | Тема 1)
  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...