Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 часа , pacho каза:

Той е с обърнат режим, представи си! Не може да спи нощем, защото попринцип тогава работи.

И е изпял една песен в клуба, а и на онова участие на Алисия сигурно не е пял нищо. Ама цялата дискотека ще разбере в тъмницата, че на сепарето в ъгъла седи Денис... айде измишльотини...

Това е момче на 20 години преди всичко, не може да му се режат крилата така, да му се забранява да се радва на любовта си, пък било то и онлайн. Това е супер стрес, да се молиш на клубове и фотографи да ти свалят снимките.

Ако седи в ъгъла и никой не го вижда е ок, но той е позирал пред фотографа на заведението, което значи че няколко часа по-късно снимката ще е в нета с лепнат воден знак с логото "Плаза" например.
Не защитавам никого, но работя от 17 годишен.Когато завърших средното си образование, започнах официална работа с трудов договор, който съм изчел до последната запетая.Тогава бях на 19 и съм спазвал, а и до ден днешен спазвам всички клаузи по договора.Щом е пълнолетен няма "ама детето", защото излиза, че е дете като прави глупости, но като дойде време да му се плаща, получава заплата като възрастен.

A този чат как ще коментирате?От Нова телевизия са пропуснали да го цензурират.В него Денис говори за "психически тормоз за всички, които си мислят че могат да се конкурират с нас" и "тежко ебане за цяла България"

hLzpDyx.png

  • Like 5
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да я коментираме, "психически тормоз за всички" - явно така е бачкал продуцентът и всички там.

Иначе "детето" точно Пашев го нарича така. Видно е било, че заплатата му не е баш като на възрастните.

Аз разбирам глоби заради закъснения и несериозност. Но да имаш забрана да излизаш... извинявайте, намираме се в България, Денис колкото и голяма звезда да е бил, не е Елвис Пресли все пак. Голям зор, че ще се види с приятели в заведение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за тормоза го е писал Денис, а не Пашев - за това попитах как ще коментирате.

А може би точно за това, че сме в България, че сме малки, налага тези ограничения.Като се появи днес в София и изпее 1-2 песни на участието на Алисия, дали на другата вечер ще отидат да го слушат същите хора,  които са го слушали предходната вечер?Едва ли.
Относно заплатата и назад в темата се коментира - не забравяйте, че има хора, които работят за 650 лева цял месец."Детето" както го наричате е изкарвал 10 пъти повече на месец и то чисто, защото Пашев каза че всички разходи са за сметка на продуцента.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Психически тормоз за всички" означава мачкане на конкуренцията, типичен лаф на някой, който се е надъхал да покаже на какво е способен. 

Абсолютно съм съгласна с написаното от nikitrz.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, nikitrz каза:

Това за тормоза го е писал Денис, а не Пашев - за това попитах как ще коментирате.

Да, точно така го коментирах, че явно това е стилът на работа.За пръв път чувам толкова надъхващи речи спрямо конкуренция- ще ги психираме... Като цяло разговорът между продуцент и изпълнител в този тон ми е странен. Можеше да си пожелаят още хитачки и яки песни, но се говори за психиране и страхуване един вид. Явно си е било редовна тема и стил на приказване.

Значи в крайна сметка излиза, че всичко е било точно с Пашев и няма драми с Денис?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Че Ре Де на любимата ни хомофобка, трансфобка, расистка, антиваксърка и тръмп поддръжница - Емануела Цветкова.

Пишеш го сякаш е нещо лошо...

  • Haha 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

това, ако го беше изпяла Преслава, щеше да е един от най-големите хитове на миналото десетилетие.

обожавам я

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Kremito каза:

 

Опитах, не мога да го гледам. Явно Денис го е излъгал, защото на Пашев е казал друго. Се1, грозно е да си правят реклама на трагедия. А този има една мозъчна клетка, чух и нещо за излизане от затвора и беше нахилен. Индивид с който живеем в различни не светове, а галактики. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Опитах, не мога да го гледам. Явно Денис го е излъгал, защото на Пашев е казал друго. Се1, грозно е да си правят реклама на трагедия. А този има една мозъчна клетка, чух и нещо за излизане от затвора и беше нахилен. Индивид с който живеем в различни не светове, а галактики. 

Не искаш ли поне за един тек да го праснеш, кака? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Не искаш ли поне за един тек да го праснеш, кака? 

НЕ! точно от най - противните ми типове е - бичмета. Мутра, тъпа, дебела, и на всичкото отгоре не перспективна. Както тая от аватара ти би казала: поне много пари да имаше, а той на гол гъз бизнес прави. При това с трагедия. Такива амеби далече, а и кой знае кво ше ти натресе от затвора. 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, WindWalkerMonk каза:

НЕ! точно от най - противните ми типове е - бичмета. Мутра, тъпа, дебела, и на всичкото отгоре не перспективна. Както тая от аватара ти би казала: поне много пари да имаше, а той на гол гъз бизнес прави. При това с трагедия. Такива амеби далече, а и кой знае кво ше ти натресе от затвора. 

Само като прочетох, че не харесваш бичмета... 😥

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не искаш ли поне за един тек да го праснеш, кака? 

Божке, ще го мина до две - и за половин тек дори. Особено и на две големи, като се и замая… отиде цяла нощ. 

Какво е бичмета?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Божке, ще го мина до две - и за половин тек дори. Особено и на две големи, като се и замая… отиде цяла нощ. 

 

Щях да те питам дали аз влизам в твоята категория, но се опомних, че не си ме виждал.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Божке, ще го мина до две - и за половин тек дори. Особено и на две големи, като се и замая… отиде цяла нощ. 

 

 

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Щях да те питам дали аз влизам в твоята категория, но се опомних, че не си ме виждал.

 

Какиното, мъжко ли е, всьо влиза! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Опитах, не мога да го гледам. Явно Денис го е излъгал, защото на Пашев е казал друго. Се1, грозно е да си правят реклама на трагедия. А този има една мозъчна клетка, чух и нещо за излизане от затвора и беше нахилен. Индивид с който живеем в различни не светове, а галактики. 

И аз опитах сефте. Бързо изоставащ е. От най-долна категория. От тия, за които е нормално да прекарат известно време в затвора и да градят полезни приятелства там. ;) Спрях го рано. 

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

НЕ! точно от най - противните ми типове е - бичмета. Мутра, тъпа, дебела, и на всичкото отгоре не перспективна. Както тая от аватара ти би казала: поне много пари да имаше, а той на гол гъз бизнес прави. При това с трагедия. Такива амеби далече, а и кой знае кво ше ти натресе от затвора. 

Със сигурност има малка пишка, която не му става. 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Wow 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За повишаване на физическия тонус, излекуване на депресията и привличане на добро финансово благосъстояние надуйте песента, която най-много заслужаваше да е сингъл от този албум!

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...