Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

Силно се надявам да има възмездие срещу Цеци "дижейчито". Мръсен селяндур, псевдо-мутра, долен наркоман. Благодаря на @FolkEmpire за клиповете, които изпрати, за да ми затвърди мнението. Съмнявам се да влезе в затвора или да понесе някаква наказателна отговорност, но се надявам все някой от обкръжението на Денис да има позиции, за да го поставят на място.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 часа , WindWalkerMonk каза:

 

Облечена като секретарка. И пее като такава. 

Някой може ли да ми даде пример за много силно нейно изпълнение, което да оправдае славата ѝ на много можеща. Да не бъде Не виждам от 2015, където е пресипнала, фалшива и грачеща.

Жалко, че Невена Цонева не можа да постигне повече и ѝ се налага да пее беквокали на много по-слаби от нея изпълнители.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Облечена като секретарка. И пее като такава. 

Някой може ли да ми даде пример за много силно нейно изпълнение, което да оправдае славата ѝ на много можеща. Да не бъде Не виждам от 2015, където е пресипнала, фалшива и грачеща.

Жалко, че Невена Цонева не можа да постигне повече и ѝ се налага да пее беквокали на много по-слаби от нея изпълнители.

И аз забелязах това. Много фалшива беше на куплетите отново. Отделно на места не й стигаше въздух.

При дуета с Денис и двамата бяха загубени и се разминаваха с бенда. Иначе ето това е добро:

Тук още не е толкова изхабена. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Olay каза:

 

Галена и Преслава могат само да си мечтаят за такъв ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Флоп.
Разбира се, не е важна само комерсиалната страна на нещата. Но самата песен е скучна, монотонна и непредизвикваща никакво внимание, клипът също е бозав. Абсолютен потрес е цялата работа. "Да ти омекне", "Горчиви истини" и дори "пускаш 1 песен, тръгват 3" в лицето на "Без теб" са далеч по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, asylum каза:

Мен пък ме кефи Дийлз! Ако беше на Преса или Галя, щяхте да възхвалявате колко недооценена е! Има си световно звучене. 

Не, пак щях да кажа, че е безлична боса с п*чи косми. 😳

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес с песните на Борис Дали в от А до Я:
11:00- Лошите момчета, 11:03- Няма да съм твой, 11:07- Пръскам хонорари, 11:10- Милионер, 11: 14- Аз избрах, 11: 18- Така пожела, 11: 21- Ще си говорим пак, 11:24- В центъра на купона, 11:28- Жена без грях.
  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Идва 8 ми декември, искам да поздравя всички студентки и някои студенти. Да внимавам на купона да не ги шият и да ползват предпазни средства. Поздрав с библията им:

 

  • Thanks 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

 

Ако не са ви разкъсали поне веднъж по време на с*кс, правили ли сте с*кс изобщо?

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Ако не са ви разкъсали поне веднъж по време на с*кс, правили ли сте с*кс изобщо?

 

Едно е бурен секс, друго е да ходиш да те шият като Марчела. А и сега болниците са пълни, не е добра идея.  

  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

С един се гушка, с друг се мушка, а от трети пълни гушка, но все пак с една от най-качествените дискографии в чалгата:

🥰

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Рени е АБСОЛЮТНО НИЩО през 2002-ра година, ама фактът, че е направила ПЪЛЕН ( с какъвто Глори не може да се похвали през 2003-та и 2009-та година) концерт в НДК с акомпанимент на живо изсвирен от оркестър през същата година - майната му:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Andrew Cunanan. каза:

Да, Рени е АБСОЛЮТНО НИЩО през 2002-ра година, ама фактът, че е направила ПЪЛЕН ( с какъвто Глори не може да се похвали през 2003-та и 2009-та година) концерт в НДК с акомпанимент на живо изсвирен от оркестър през същата година - майната му:

 

Първия концерт също е с оркестър на живо, просто е с подменено аудио. А този е от 29.10.2001 г. Но пък през 2002 създава Планета Клуб - страничен бизнес, който 10 години е супер успешен. Интересното е, че 2008г. пак пълни залата, а някои пренаписват историята, че тогава вече името и не тежало грам.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

По определени теми като кариерата на Рени, кариерата на Преслава, кариерата на Румяна и кариерата на Ивана никога не може да се прочете обективно мнение в този форум от агитката на Глория. Много ги боли просто и с годините се опитват да извъртат истината, както им е удобно, само и само да поставят любимката си на преден план и да я изкарат страдалец, който цял живот е бил ощетяван, нищо, че по време на лидерството си и тя се е облагодетелствала, бъркайки в кацата с мутренския мед, за да държи позиции и да гради имидж. Имидж, който я унищожи в очите на масовия слушател, отвращавайки го тотално от нея и до ден-днешен не желае и с пръчка да я докосне. Фактите са обусловена истина и те няма да се променят, само и само на 'примата' да ѝ е удобно, а именно:
*Рени е ПЪРВАТА с КОНЦЕРТ В СОФИЯ, преди Глория и Пайнера.

*Рени е ПЪРВАТА с КОНЦЕРТ с БЕНД НА ЖИВО - 2002-ра, 2008-ма, Глория направи такъв чак през 2015-та, след Янева и Анелия;

*Рени е ПЪРВАТА с 4  концерта в НДК, съответно 2000, 2002, 2008-ма самостоятелно и този с Илич и Шаулич от същата година, да не мислите, че е напълнила НДК заради тия съсухрени мумифицирани дъртофелници - не, разбира се.

Рени към днешна дата може да е абсолютно неадекватна и неоткриваема на картата на фолка, но това не променя статута ѝ в жанра и постигнатото от нея;

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и без някой да е следил толкова изкъсо жанра през тези години ще знае, че Рени си беше актуална без прекъсване горе-долу до към първия албум след Пайнер. Това, че в някои периоди си е взимала почивка не значи, че е изпадала от листата на най-големите, то е все едно да твърдим същото и за Камелия през 2003. Да не говорим, че Рени беше нашумяла и като публичен образ и раждането на детето беше сензация и дори слагаха първата снимка по кориците на вестници... Толкова зле е била...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , WindWalkerMonk каза:

И аз забелязах това. Много фалшива беше на куплетите отново. Отделно на места не й стигаше въздух.

При дуета с Денис и двамата бяха загубени и се разминаваха с бенда. Иначе ето това е добро:

Тук още не е толкова изхабена. 

Това ми се струва по-обработено от каймата в Макдоналдс.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Песента на Симона е достигнала номер 1 в Spotify за отрицателно време. Това са го постигали само... Галена и Меди?

Да, Галена х3 и Меди, единствените бг песни на първо място в Spotify(100 живота, Красиви лъжи, Ти не си за мен, Не мерси), дори и Турболенция не успя, но тогава конкурнцията беше 10к+ с Maneskin. Все пак, похвално за Симона!

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Да, Галена х3 и Меди, единствените бг песни на първо място в Spotify(100 живота, Красиви лъжи, Ти не си за мен, Не мерси), дори и Турболенция не успя, но тогава конкурнцията беше 10к+ с Maneskin. Все пак, похвално за Симона!

Тази позиция се оказа доста трудна за достигане, макар и да са нужни малко стриймове за нея. Не мога да повярвам, че една Преслава още не я е достигала, или пък разни млади изпълнители, които са супер вървежни сред таргета на Spotify.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...