Jump to content



Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Не е лош. Особено пилотната песен е най - доброто което Пашев някога е правил. 

Беше смехотворна в клипа - олицетворени на чалга визията. Коси, муцки, фръцки. :D Но всички песни в албума бяха по-силни от тая, по мое мнение. 

  • Like 1
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Това е любимият ми неин албум. Слушах го нон-стоп с месеци, а после и с години си пусках отделни песни. Но не вървеше особено. 

мелодията е топ тук. Текста обаче е покъртителен. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Не е лош. Особено пилотната песен е най - доброто което Пашев някога е правил. 

Влюбена в живота е на бай ти Ганя.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Това е любимият ми неин албум. Слушах го нон-стоп с месеци, а после и с години си пусках отделни песни. 

...още една причина, заради която циркът от последните дни си заслужаваше... :D 

  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен любимите ми нейни албуми са "Крепост" и "100% жена". Но май "Крепост" е топ - а.  (Без заглавната песен, тя е ужасно копие на яката песен на Цеца). 
 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Ама тя преди това беше пуснала Изповед, което е меко казано странна песен.

Много беше яка. Може би ми е в топ 3 в Гюровата кариера. 

преди 2 минути, omline каза:

...още една причина, заради която циркът от последните дни си заслужаваше... :D 

И що? И на цирк не съм ходил отдавна. По-добре говори направо, не сме достигнали твоето ниво, та да схващаме намеци. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

И що?

"Влюбена в живота" е най-лошото нещо, което е създавала, признато и от нея самата в ефира на Сигнал+. Единствено "Изповед" и "Обич моя" са някакви попадения в него.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

През 90те си изглеждаха лелчести повечето, но пък се родиха доста добри песни и емблематини клипове. А бедните продължиха така и после. Много забавно ми беше станало, когато Галена обясняваше как във времето на визията от Кавала звездите на чалгата са изглеждали по този начин. Meanwhile други изглеждаха така:

1316007973_images(2).jpeg.3159b5f9f295379a33e7253c9b9cdcfa.jpeg

i01_20210919_192403.jpg.63632b7814765c94126b0bee22c02fd0.jpg

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

"Влюбена в живота" е най-лошото нещо, което е създавала, признато и от нея самата в ефира на Сигнал+. Единствено "Изповед" и "Обич моя" са някакви попадения в него.

Любов с изтекъл срок, 50 на 50 и Хепи енд имат едни от най-яките аранжименти в чалгата. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

През 90те си изглеждаха лелчести повечето, но пък се родиха доста добри песни и емблематини клипове. А бедните продължиха така и после. Много забавно ми беше станало, когато Галена обясняваше как във времето на визията от Кавала звездите на чалгата са изглеждали по този начин. Meanwhile други изглеждаха така:

1316007973_images(2).jpeg.3159b5f9f295379a33e7253c9b9cdcfa.jpeg

i01_20210919_192403.jpg.63632b7814765c94126b0bee22c02fd0.jpg

Почти всички се обличаха по-добре от Галя в оня период. Таня ни Боева, Гюра, Лия и други си бяха добре.

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

През 90те си изглеждаха лелчести повечето, но пък се родиха доста добри песни и емблематини клипове. А бедните продължиха така и после. Много забавно ми беше станало, когато Галена обясняваше как във времето на визията от Кавала звездите на чалгата са изглеждали по този начин. Meanwhile други изглеждаха така:

1316007973_images(2).jpeg.3159b5f9f295379a33e7253c9b9cdcfa.jpeg

i01_20210919_192403.jpg.63632b7814765c94126b0bee22c02fd0.jpg

Галена може да погледне тук или Очакване, изобщо не е вярно:

Глория още 2001 изглежда и е облечена в топ маркови дрехи до 2004/5 някъде. После става парцалана. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Галена може да погледне тук или Очакване, изобщо не е вярно:

Глория още 2001 изглежда и е облечена в топ маркови дрехи до 2004/5 някъде. После става парцалана. 

И Екстра Нина, Малина и Есил Дюран къртеха с яки клипове. Галена тръгна от дъното и се обличаше от битака. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, omline каза:

@SG Сподели моля те и снимки с днешна дата да видим развитието! :D

Заповядай на Камелия, а на Десислава няма смисъл- Галка й взе спонсора от онази ера, а други й взеха акъла. :D

i01_Screenshot_20210919-194557_Instagram.jpg.6629437c2071d92dcb3b34858c2c2e72.jpg

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Галена може да погледне тук или Очакване, изобщо не е вярно:

Глория още 2001 изглежда и е облечена в топ маркови дрехи до 2004/5 някъде. После става парцалана. 

Гло си беше една от първите лъскави- факт. Но като видео продукция така и не достигна нивото, на което в последствие се даде старт от едни Камелия, Азис, Десислава...

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Заповядай на Камелия, а на Десислава няма смисъл- Галка й взе спонсора от онази ера, а други й взеха акъла. :D

i01_Screenshot_20210919-194557_Instagram.jpg.6629437c2071d92dcb3b34858c2c2e72.jpg

Гло си беше една от първите лъскави- факт. Но като видео продукция така и не достигна нивото, на което в последствие се даде старт от едни Камелия, Азис, Десислава...

 

Ужасна песен и клип. Абсолютно недоразумение, което си остана там. Иначе си има и тя моментите. Няма смисъл да се повтаряме. И защо си сложил Емилия отгоре, носа й пак е пораснал, па ли че го реже? Може да е щото е надула търбуха сега. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория и Емилия изкараха страхотен късмет Люси да направи за тях най-доброто, на което е способен. И всичко това нямаше да се случи, ако първата не беше хванала Скерлев в кофти ден... (намигване за всички които са чели книгата).

  • Like 1
  • Wow 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория не могат да я бият по визия днешните. Нито една не може да я бие по визия. Засичам я по често отколкото ми се иска. Освен цомбите и зурлата жената си е се същата. Казах го и преди, казвам го и сега няма как да се е оперирала. Тя си изглежда като на много добре гледана 50 годишна мадама. Има си бръчки по врата, има си бръчки по лицето. Според мен яде навремето толкова хейт, щото си е чешит и не успя да се пребори с жълтите медии. И щото я беше срам и лъжеше за глупости като циците си. Но си е същата като от 2004 с няколко бръчки отгоре. Няма разлика с Феникс особено. Други верно се направиха неразпознаваеми. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, WindWalkerMonk каза:

мелодията е топ тук. Текста обаче е покъртителен. 

Всичко е зле. Изглежда зле. Звучи зле. Текстът дори за времето си беше ретро. Освен това Глория свали нивото от 2003. Просто сякаш гледам Ивана през 2009, дето правеше клипове като "Кръв ми капе от сърцето". 

2005 беше на последно изживяване кариерата на Гло. Година по-късно вече беше залязла. Също както Ивана имаше преход през 2008 и 2009 вече се срина.

Че то Милица и Сиана имаха по-добра продукция.

За визията - Камелия и Ивана са потресаващи по интервюта. Нищо общо с клиповете. Просто им личи, че са баби вече.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Че то Милица и Сиана имаха по-добра продукция.

Генерално не споря, но ни Милица, ни Сиана бяха на картата по това време.

  • Like 1
  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, meleto каза:

Всичко е зле. Изглежда зле. Звучи зле. Текстът дори за времето си беше ретро. Освен това Глория свали нивото от 2003. Просто сякаш гледам Ивана през 2009, дето правеше клипове като "Кръв ми капе от сърцето". 

2005 беше на последно изживяване кариерата на Гло. Година по-късно вече беше залязла. Също както Ивана имаше преход през 2008 и 2009 вече се срина.

Че то Милица и Сиана имаха по-добра продукция.

За визията - Камелия и Ивана са потресаващи по интервюта. Нищо общо с клиповете. Просто им личи, че са баби вече.

Аз много харесвам мелодията. Но това одебеленото е истината. При Глория обаче колкото и да я плюем няма такава рязка разлика, тя си прилича на себе си. Дали е в клип или навън се ше си я познаеш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този жанр невинаги е важно колко е лъскава визията. Понякога трябва и концепция. Една от основните причини Глория да не успява да се впише е точно това, че си е една и съща винаги, а е избрала жанр, в който от такива имена се търси разнообразие.

Ето това примерно е един от най-бруталните клипове на Камс, в който не се залага на дрехи и стил, а на идея. Дори и самата Гло е включена в тази идея... Как сме гледали на нея едно време...

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...