Jump to content

Финал на Евровизия 2021


Препоръчани коментари

преди 8 часа , Blueberry каза:

Радвам се за флопа на Барбара и Дестини :ba: За пръв път виждам победител на полуфинала да го набутат в такъв running order

 Как Барбара е флоп на второ място и с малко точки зад победителя?

Флоп е дебелогъзия Джон на 6-то място телевот. Мислеше се за победител, но изведнъж му се изтри самодоволната усмивка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

 Как Барбара е флоп на второ място и с малко точки зад победителя?

Флоп е дебелогъзия Джон на 6-то място телевот. Мислеше се за победител, но изведнъж му се изтри самодоволната усмивка.

Е не съм се изразила добре. За мен беше важно Франция да не спечели, не се случи. 

Не видях да се е мислел за победител. Джон Лундвик 2019 беше доста по-фрапантно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DarkChild каза:

Не съм гледал. Когато България не участва, изобщо не ми е интересно това състезание.

Утрепах се да го търся :D

 

 

Иначе новото обявяване на точките, макар и атрактивно за зрителя, е гадно за участниците. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Оф, математиката не ти е силна. И не само на теб. 

...

Оф, не оф, затуй питам. ;) Ясно, че на общия фон. Аз не вярвам 10 хиляди пребиваващи в България да са гласували общо - или ако да, със сигурност част от тях са чужденци :D

преди 41 минути, Blueberry каза:

Утрепах се да го търся :D

 

 

Иначе новото обявяване на точките, макар и атрактивно за зрителя, е гадно за участниците. 

Как са ги обявявали преди?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

Оф, не оф, затуй питам. ;) Ясно, че на общия фон. Аз не вярвам 10 хиляди пребиваващи в България да са гласували общо - или ако да, със сигурност част от тях са чужденци :D

Как са ги обявявали преди?

Караха под реда на "получили най-малко телевот" към "спечелили телевота", но даваха лицата само на първите 10 по телевот, за да не се излъчват разочаровани физиономии. Ето примерно от 2016, която е първата година, в която разделиха жури от телевот. Така се обявяваха резултатите и през 2017 и 2018, но го промениха през 2019:

 

Преди това се сумираха теле- и журивот и говорителите на всяка държава даваха 8, 10, 12 точки на останалите държави и лека-полека се сумираше окончателният резулатат. Това обаче не беше толкова вълнуващо за гледане, защото често фаворитът се откъсваше на много точки от останалите и ставаше ясно кой печели по средата на гласуването. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, DarkChild каза:

След Кристиян и Виктория от X-Factor 2015, да се готвят Християна Лоизу и Дара.

Ако си платят, ще се готвят. То като гледам колко чернилки пращат другите държави, ако имахме пари, като нищо щяхме да пратим Прея. Ама тук е който плаща, той поръчва музиката. Не вярвам догодина да участвуваме. 

  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum, коментирВай този съвместен концерт в ЛЕНИНГРАД на Ритон (журе), Киркоров (композитор и продуцент) и Петя Буюклиева (представителка през 2009).

На 17:20 пее Катя и после дава микрофона на Петя с доста фасони, а Петя пък почва с нейните уооооуаооаоаоаоаоа и накрая превзема микрофона и цялата песен

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

@asylum, коментирВай този съвместен концерт в ЛЕНИНГРАД на Ритон (журе), Киркоров (композитор и продуцент) и Петя Буюклиева (представителка през 2009).

На 17:20 пее Катя и после дава микрофона на Петя с доста фасони, а Петя пък почва с нейните уооооуаооаоаоаоаоа и накрая превзема микрофона и цялата песен

 

Тъкмо исках да повдигна темата за Киркоров отново - ако тъпата Молдова не се беше класирала на финала, за кого ли щяхме да гласуваме, хъ-хъ.

Видях клипа, Петя кърти. Има нещо Лунно в нея. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Тъкмо исках да повдигна темата за Киркоров отново - ако тъпата Молдова не се беше класирала на финала, за кого ли щяхме да гласуваме, хъ-хъ.

Видях клипа, Петя кърти. Има нещо Лунно в нея. 

Италия, които са с 10т. сега.

Сега гледам неин клип в Брадъра. хаха

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Тъкмо исках да повдигна темата за Киркоров отново - ако тъпата Молдова не се беше класирала на финала, за кого ли щяхме да гласуваме, хъ-хъ.

Видях клипа, Петя кърти. Има нещо Лунно в нея. 

А Филип си е същ Меди.

Саня Вучич (чернокосата от Hurricane Сърбия) винаги ми е приличала на Катя между другото.

Ако не беше Молдова, щяхме да дадем 12 точки на Италия както изглежда :D 

Аз малко се уморих от Евровизия, особено днес като normies във всички социални мрежи обвиняват българите в чужбина защо не били гласували за Виктория и бляблябля. След два дни сигурно ще ми липсва наистина, но финалът беше уморителен, особено като фаворитът ми не спечели. Тая година ще пробвам да следя и националните финали, за да са ми още по-грешни прогнозите. Като се запознавах с песните на полуфиналите повече познавах :roll1:

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Тая година ще пробвам да следя и националните финали, за да са ми още по-грешни прогнозите. Като се запознавах с песните на полуфиналите повече познавах :roll1:

Държава по държава ли ще следиш? :D 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

А Филип си е същ Меди.

Саня Вучич (чернокосата от Hurricane Сърбия) винаги ми е приличала на Катя между другото.

Ако не беше Молдова, щяхме да дадем 12 точки на Италия както изглежда :D 

Аз малко се уморих от Евровизия, особено днес като normies във всички социални мрежи обвиняват българите в чужбина защо не били гласували за Виктория и бляблябля. След два дни сигурно ще ми липсва наистина, но финалът беше уморителен, особено като фаворитът ми не спечели. Тая година ще пробвам да следя и националните финали, за да са ми още по-грешни прогнозите. Като се запознавах с песните на полуфиналите повече познавах :roll1:

Българите в чужбина:

 

C49BB9D8-41AA-41D7-859A-BDA74A8DC96A.jpeg

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, FikLena каза:

 

image.png.3035127bc5e19d8301582a08cd9ef738.png

бяха мега зле като домакини Дъ Недерландс... Израел 2019 си остава ТОП

Заслужено получиха 0 точки в собствената си страна, хъхъ

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

А Филип си е същ Меди.

Саня Вучич (чернокосата от Hurricane Сърбия) винаги ми е приличала на Катя между другото.

Ако не беше Молдова, щяхме да дадем 12 точки на Италия както изглежда :D 

Аз малко се уморих от Евровизия, особено днес като normies във всички социални мрежи обвиняват българите в чужбина защо не били гласували за Виктория и бляблябля. След два дни сигурно ще ми липсва наистина, но финалът беше уморителен, особено като фаворитът ми не спечели. Тая година ще пробвам да следя и националните финали, за да са ми още по-грешни прогнозите. Като се запознавах с песните на полуфиналите повече познавах :roll1:

То пък щото не е едно и също всеки път, все някой друг ни е виновен. Те българите в чужбина само това си мислят, как да кихнат по 1 лв за смс да гласуват баш за ВикитУ. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , FikLena каза:

 

image.png.3035127bc5e19d8301582a08cd9ef738.png

бяха мега зле като домакини Дъ Недерландс... Израел 2019 си остава ТОП

На мен ми хареса. Предвид условията, в които бяха поставени, беше супер. Една малка част от мен се притесняваше да не вземе Украйна да отнесе трофея у дома и пак да гледаме евтинджоси.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...