Jump to content



Въпроси, предложения и коментари - Обща тема


Препоръчани коментари

  • 1 month later...
преди 2 минути, Gerganafen каза:

@meleto Защо не мога да коментирам в Поп-фолк скандалите?:cry: Излиза ми "406 Not Acceptable", а гледам другите си коментират.

Онзи ден при мен имаше нещо подобно със съобщения.
Аз пък да попитам @meleto защо в сайта има реклами? Използвам блокер за такива и в другите сайтове нямам подобни неща.... само тук на този етап?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

@meleto Защо не мога да коментирам в Поп-фолк скандалите?:cry: Излиза ми "406 Not Acceptable", а гледам другите си коментират.

Оправи ли се?

 

преди 1 час, DevilWish каза:

Онзи ден при мен имаше нещо подобно със съобщения.
Аз пък да попитам @meleto защо в сайта има реклами? Използвам блокер за такива и в другите сайтове нямам подобни неща.... само тук на този етап?

Според теб защо има реклами? :D Друг вариант е да  пусна дарения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

@meleto абе защо не мога да правя теми? 

NNPmuyV.png

Това и на мен ми излиза често. От КАВИЧКИТЕ е , за сега.... Опитай без тях?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

Това и на мен ми излиза често. От КАВИЧКИТЕ е , за сега.... Опитай без тях?

Пусна ме когато махнах специалните знаци. Мерси. Но все пак ще е хубаво да се погледне откъде идва проблема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Пусна ме когато махнах специалните знаци. Мерси. Но все пак ще е хубаво да се погледне откъде идва проблема.

Направих ъпдейт на софтуера и това е положението за сега. Може да им пиша, да видим какво ще кажат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto добре де , ТОЛКОВА ЛИ Е ТРУДНО ? 

Instagram embed. Трябва да цъкаме на линка за да може да гледаме видеото

WWW.INSTAGRAM.COM

4M likes, 35K comments - greenway_bizneslady on September 8, 2023: "@greenway_bizneslady xaxaxaaxxaxaxaxa😂"

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
преди 13 часа , Fast каза:

Според мен хоста е за смяна.

Тези проблеми се случват на всички хостинги. В началото бяхме на СуперХостинг, после на Джъмп. Така че проблемът е по-скоро на ниво форумна система, която периодично прави краш на базата, която навремето Момо беше решил като периодично затриват мнения, за да я държат 1ГБ. От 2018 не е трито нищо. Преди няколко дни фикснах част от базата, но сега я репеърнах цялата. Друг проблем е с енджина на базата, който е наследен, но понеже имаме кирилица и ме е шубе да го обърна в Иннодб, често стават драми.

Не би трябвало да гърми. Ако гърми - ползвайте @ за да ме споменете и скрийншот. Може и друго да има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , meleto каза:

Тези проблеми се случват на всички хостинги. В началото бяхме на СуперХостинг, после на Джъмп. Така че проблемът е по-скоро на ниво форумна система, която периодично прави краш на базата, която навремето Момо беше решил като периодично затриват мнения, за да я държат 1ГБ. От 2018 не е трито нищо. Преди няколко дни фикснах част от базата, но сега я репеърнах цялата. Друг проблем е с енджина на базата, който е наследен, но понеже имаме кирилица и ме е шубе да го обърна в Иннодб, често стават драми.

Не би трябвало да гърми. Ако гърми - ползвайте @ за да ме споменете и скрийншот. Може и друго да има.

Помислих че хоста има затруднения с четенето на базата. Форума на няколко пъти прекъсваше, неща се разваляха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Fast каза:

Помислих че хоста има затруднения с четенето на базата. Форума на няколко пъти прекъсваше, неща се разваляха.

Просто системата на форума е такава, че прави доста неща и от време на време регистрите се омазват. Но това се е случвало във всички хостинги. Даже на предните 2 имаше ограничения на размера на БД-то. Сега се сетих,че Момо триеше и защото СуперХостинг го принуждаваха да държи БД-то на 1ГБ макс. Пък колкото повече данните растат, те отчичат и така наречените процесорни минути (CPU). А CPU-то зависи от четенето на информацията. А винаги е по-трудно да прочетеш информация от 1 ГБ, отколкото от 100МБ. В този смисъл, просто форумна система в СХ или Джъмп си беше предизвикателство. Джъмп май нямаха процесорни минути, но крашваше връзката. При тях сигурно всеки месец имаше проблеми. Аз и затова ги разкарах.

На сегашния хостинг нямаме ограничения.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...