Jump to content



Въпроси, предложения и коментари - Обща тема


Препоръчани коментари

преди 13 минути, xroflx9 каза:

Сериозно ли има хора,които все още симпатизират на човек с очевидни психични проблеми като Кондомчо?

Не завиждай, че на него бих му въртял свирчоци, а на теб - не.:1000(19):
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Andrew Cunanan. каза:

Като му сложи бан, след последното му избухване.

Да, беше прокълнал някого и какво от това?! И аз кълна като дърта циганка хората, които ме наранят, ддори кълна семействата им до 9-то коляно. Е, и? Всички знаем, че с Даниел го правим от яд и гняв, а не с умисъл, просто израз на моментната ни емоция и понякога, в повечето случаи, несъстоятелност да възразим по друг начин на кощунството, извършено срещу персоните ни. И аз, и той сме запознати какво да направим и как да оформим изречението си, за да съсипе живота на опонента ни. Не съм запознат някой да е умрял след негова клетва. Мен също ме е клел, да, бях си го заслужил, откакто ме прокле той - животът ми потръгна.

Емоционален е, чувствителен, язвителен, бързо пали, но Даниел е икона за този форум и предизвиква интерес. И е изключително умен и добър човек в ежедневието си, можеш да попиташ хората от форума, на които до днес дава здравословни съвети и всеячески се опитва да помогне.

Но ти знаеш как да се саморегулираш, докато той има проблем с това. Мисля че идва от конспирациите, които чете. Буквално вижда заплахи навсякъде, и това разваля преценката му за много неща. Преди не беше такъв. Ако сте му истински приятели, помогнете му да спре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Но ти знаеш как да се саморегулираш, докато той има проблем с това. Мисля че идва от конспирациите, които чете. Буквално вижда заплахи навсякъде, и това разваля преценката му за много неща. Преди не беше такъв. Ако сте му истински приятели, помогнете му да спре.

Трябва да признаеш, че аз съм потребителят, който най-много си наказвал, с милиметър отгоре/отдолу е той. :bye:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Трябва да признаеш, че аз съм потребителят, който най-много си наказвал, с милиметър отгоре/отдолу е той. :bye:

В онези години модерирах роботски, и не съм възлагал кой знае какви лични мотиви. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие се смеете, но това е самата истина. Работех много педантично. Видех ли някоя крайна обида, бам 3 дни бан. Повторение, 7 дни бан. Изобщо не съм се замислял за подисторията на конфликтите, нито ме вълнуваше кой/я какъв е, и на кой/я фен е. Защо си мислите че около мен няма групички? Може би това ме научи на безпристрастност, и прогресивно загубих интерес към крайното фенство. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , meleto каза:

Не е въпросът в обясненията, а в начина, по който го правиш. Ако има проблем е, че не разбираш или не искаш да разбереш гледната точка на останалите, които по нормален начин ти казват, че като модератор трябва да имаш смекчен тон. Наистина е тъпо да квалифицираш постове или групи от хора като "тъпи". По този начин не показваш уважение към опонентите. И някак не приляга на модератор подобен език. Поне така виждам нещата.

Какво се опитваш да качиш, че е над 200кб? Мисля, че за група Респект беше половин мегабайт.

Именно. Точно към това се стремя - да удовлетворя очакванията на всички страни. Грешката ми беше, че утвърдих само 2 места за модератори на последните избори, поради липсата на кандидати на предходните.

Кой е Даниел? И с какво съм го прогонил?

 

 

Някъв скрийшот от компа се опитвах да пейстна от компа. 

А по другата тема - за какво да се обяснява омлайн? Не е обидил някого конкретно, другото е хумор, сатира и забава. Неумещите да губят и лишени от чувство за хумор бивши модератори правеха точно същото (без хумористичната нотка), че и по-зле. 

И ако си обърнал внимание - проблеми в настоящия мандат не се забелязват. Най-накрая е мирно и тихо в тоя форум. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Fast каза:

 Може би това ме научи на безпристрастност, и прогресивно загубих интерес към крайното фенство. 

...и разви прогресивен интерес към политическата коректност...и това, което с такава гордост наричаш "педантичност" всъщност беше тричене и за запетаи...

@meleto Ако не си забелязал (все още), тонът ми поначало може да избуи, когато насреща си имам идиотско поведение..и не е въпросът в титлата изобщо. Модератор съм, добре, и като такъв ми е задължение да следя разговорите...и като следя разговорите...нормално, имам и аз мнение и реакции, които нерядко прикривам (на 50% защото дискусиите са безсмислени в по-голямата си част  и на 50% защото дори да взема отношение отнемат от работното ми време) ..е, този път реших да не си трая...и няма да се получи да прехвърлиш вината за неактивността във форума на модерирането, защото хората са там, където има интересни разговори. Обърни внимание много те моля кой е на първо място по активност тази седмица и му прелисти постовете в различните теми!  На теб влиза ли ти се в разговор? Ако си в група хора, които обсъждате и си говорите и има дори един, който репликира, върти и суче неговото след всяка една казана теза, това привлекателно ли е за някого да се присъедини към вашия разговор?

Какви групи от хора съм квалифицирал, какви пет лева?

Казал съм "досаден като ЛГБТ активист" - това ли е? Сериозен ли си, ако е това?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , omline каза:

...и разви прогресивен интерес към политическата коректност...и това, което с такава гордост наричаш "педантичност" всъщност беше тричене и за запетаи...

@meleto Ако не си забелязал (все още), тонът ми поначало може да избуи, когато насреща си имам идиотско поведение..и не е въпросът в титлата изобщо. Модератор съм, добре, и като такъв ми е задължение да следя разговорите...и като следя разговорите...нормално, имам и аз мнение и реакции, които нерядко прикривам (на 50% защото дискусиите са безсмислени в по-голямата си част  и на 50% защото дори да взема отношение отнемат от работното ми време) ..е, този път реших да не си трая...и няма да се получи да прехвърлиш вината за неактивността във форума на модерирането, защото хората са там, където има интересни разговори. Обърни внимание много те моля кой е на първо място по активност тази седмица и му прелисти постовете в различните теми!  На теб влиза ли ти се в разговор? Ако си в група хора, които обсъждате и си говорите и има дори един, който репликира, върти и суче неговото след всяка една казана теза, това привлекателно ли е за някого да се присъедини към вашия разговор?

Какви групи от хора съм квалифицирал, какви пет лева?

Казал съм "досаден като ЛГБТ активист" - това ли е? Сериозен ли си, ако е това?

Досаден като лГБТ активист си е сравнение напълно във стилистика, която вече беше определена като приемлива. Или трябва да ровим къде беше темата за Хелзинския комитет? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , omline каза:

...и разви прогресивен интерес към политическата коректност...и това, което с такава гордост наричаш "педантичност" всъщност беше тричене и за запетаи...

@meleto Ако не си забелязал (все още), тонът ми поначало може да избуи, когато насреща си имам идиотско поведение..и не е въпросът в титлата изобщо. Модератор съм, добре, и като такъв ми е задължение да следя разговорите...и като следя разговорите...нормално, имам и аз мнение и реакции, които нерядко прикривам (на 50% защото дискусиите са безсмислени в по-голямата си част  и на 50% защото дори да взема отношение отнемат от работното ми време) ..е, този път реших да не си трая...и няма да се получи да прехвърлиш вината за неактивността във форума на модерирането, защото хората са там, където има интересни разговори. Обърни внимание много те моля кой е на първо място по активност тази седмица и му прелисти постовете в различните теми!  На теб влиза ли ти се в разговор? Ако си в група хора, които обсъждате и си говорите и има дори един, който репликира, върти и суче неговото след всяка една казана теза, това привлекателно ли е за някого да се присъедини към вашия разговор?

Какви групи от хора съм квалифицирал, какви пет лева?

Казал съм "досаден като ЛГБТ активист" - това ли е? Сериозен ли си, ако е това?

1. Някъде да съм написал, че е вината в модераторите?

2. Аз написах какви групи и дадох пример, но ти прехвърляш темата в ЛГБТ, което въобще не съм коментирал.

3. Казах, че показваш неуважение към отсрещния, когато квалифицираш мнението му като тъпо, ненужно, идиотско и т.н. Ако всички започнем да правим това, каква точно дискусия ще се случи? Няма нарушение на правилника, но има над какво да се замислим.

С написаното разбирам, че въобще не желаеш да водим дискусия и няма никакво значение кой какво мисли. Откъм потребителска гледна точка е избор, от модераторска - не е ок. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , omline каза:

Ако не си забелязал (все още), тонът ми поначало може да избуи, когато насреща си имам идиотско поведение..

Това беше една от причините да оспоря стъпването ти в пост.

Цитат

Циничен и избухлив потребител с авторитарни тенденции, който не е подкрепян от мнозинството.  

Докато си модератор, би трябвало най-малкото да замаскираш това, а ти го разгръщаш. Колкото до ЛГБТ, хората със "диагнози", т.нар. "тъпаци". Не можеш да се изправяш срещу групи хора, колкото и да не ги одобряваш, и да са ти неприятни в личния ти живот. В крайна сметка си модератор на всички потребители, не само на "твоите хора". С пристрастност няма да стигнеш доникъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , meleto каза:

2. Аз написах какви групи и дадох пример, но ти прехвърляш темата в ЛГБТ, което въобще не съм коментирал.

Продължаваш да ме караш да гадая, дано от 3-я път успея - за феновете на Десислава ли става въпрос - че съм ги нарекъл досадни? Ако е заради тях, съм готов да се извиня наистина.

Скъпи фенове на Десислава, прощавайте - не сте досадни.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Fast каза:

Това беше една от причините да оспоря стъпването ти в пост.

Причините да оспориш "стъпването" ми в пост мисля, че дори банерите в сайта могат да ги изброят и нито една от тях не е "това". Основната от тях е, че беше решил, че форумът ти е гумена играчка и можеш да му прилагаш НЕумните си разбирания за политическа коректност.

Относно пристрастността ми, ако искаш попитай Печенко, защото досега не съм взел нито едно решение, несъгласувано в чата (с едно единствено изключение, когато наказах Фиклена, заради обидно обръщение към Зайка) - нещо, заради което ти беше на пангара доколкото си спомням.

 

 

Едит: И понеже виждам, че има смеещи се реакции на горния пост, искам да уверя, че той е съвсем сериозен.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, omline каза:

Основната от тях е, че беше решил, че форумът ти е гумена играчка и можеш да му прилагаш НЕумните си разбирания за политическа коректност.

Мелето ти го каза:

преди 22 часа , meleto каза:

Наистина е тъпо да квалифицираш постове или групи от хора като "тъпи". По този начин не показваш уважение към опонентите. И някак не приляга на модератор подобен език. Поне така виждам нещата.

Обърни внимание какви са ми били мотивите в темата срещу Ноле.
 


В общи линии, винаги съм бил твърдо против подобен тип модериране, защото съм бил пряк свидетел до какво води. Не е свързано лично с теб, нито с политическата коректност и тн. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , omline каза:

Продължаваш да ме караш да гадая, дано от 3-я път успея - за феновете на Десислава ли става въпрос - че съм ги нарекъл досадни? Ако е заради тях, съм готов да се извиня наистина.

Скъпи фенове на Десислава, прощавайте - не сте досадни.

От гадаене няма нужда. По-нагоре има цитати, но изглежда дори не си си направил труда да погледнеш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, meleto каза:

От гадаене няма нужда. По-нагоре има цитати, но изглежда дори не си си направил труда да погледнеш. 

Меле, пътувал съм 8 часа днес и честно казано дори нямам сили да се възмутя вече на тая гавра. Като си решил, че се правя на балама, твоя воля. 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

https://www.ramania-bg.com/forum/16-общи-приказки/

Тук може да поразцъкате и да свалите някои от важните теми и да качите тези за новите сезони на предаванията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Blueberry каза:

https://www.ramania-bg.com/forum/16-общи-приказки/

Тук може да поразцъкате и да свалите някои от важните теми и да качите тези за новите сезони на предаванията.

Поощрявам да разцъкат и другаде - в повечето раздели има прекалено много и ненужно закачени теми. 

 @meleto @pechenko @omline

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Поощрявам да разцъкат и другаде - в повечето раздели има прекалено много и ненужно закачени теми. 

 @meleto @pechenko @omline

Модове, ще се заемете ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 5 минути, omline каза:

Тръмп 4 години работеше изключително в полза на евреите, а ти в същото време се разтапяш от възхита по тях - това какво е?

Как не ти увря главата, че хората не са коне с капаци, нито роботи и няма нищо по-естествено да подхождаш към всяко нещо в живота по различен начин? ...иначе Руслан си има песен за това - "Тъпа овца" се казва.

Поредна обида на тъп от страна на модератор. @meleto
Не си е взел поука от предната дискусия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Fast каза:

Поредна обида на тъп от страна на модератор.
Не си е взел поука от предната дискусия. 

Детската градина е за деца до 6 години. Време ти е вече да напуснеш пясъчника.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, omline каза:

Детската градина е за деца до 6 години. Време ти е вече да напуснеш пясъчника.

Колко пъти и на какъв език трябва да ти се обяснява, че като модератор ти представляваш форума и не си в позиция да използваш каквито и да било обиди или квалификации над други потребители, дори и ако на теб ти се струват безобидни?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Fast каза:

Колко пъти и на какъв език трябва да ти се обяснява, че като модератор ти представляваш форума и не си в позиция да използваш каквито и да било обиди или квалификации над други потребители?

Ще го повдигна като въпрос на ежегодната конференция на форумните модератори като представител от Рамания, сирак си откъм грижи...

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, omline каза:

Ще го повдигна като въпрос на ежегодната конференция на форумните модератори като представител от Раманя, сирак си откъм грижи...

Намираш се в сериозна дискусия, така че ако обичаш дръж се сериозно. Начина ти на държание до момента изобщо не е приемлив. Не мисля че с този дух ще изкараш втори мандат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...