Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Hurricane каза:

Няма такова нещо. Харесвам я! Не харесвам някои от феновете ѝ ;)

Важното е да харесваме актуалната кралица, богиня, икона и наша родна Клеопатра Ваня Великова! 

Сичко останало е суета! 

 

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

Тя винаги се е притеснявала по интервюта, важното е че на живо мисълта й сече като бръснач.😊

Щото като е давала интервю е била на умряло? Интересна позиция. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сладурчето Слади тийзва нов чалга проект, този път дует. Сигурно ще е с Диона, ама си искам Лидия!

Леле чуйте към края как е намерил музиканта, който е направил отсвира и с когото са написали Коледа кючек. Ето това е откривател, а не като Галин в Инстаграм.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Hurricane каза:

Гледахте ли Галя тази сутрин в “Събуди се”?

Това интервю дава отговор на въпроса “Защо Галена не ходи по предавания?”

Ами то едно пънене, едно мъкане, едно “Ъ”кане, едно нищо. 
 

В лице изглежда ужасно. Какво пак си е пипала? Май зъбките. Също така е и много подпухнала. Много жалко!
 

 

Когато бяха в шоуто на Цитиридис с Криско изглеждаше зле в лице, да, но днес беше брутално красива. Много ми хареса!

  • Love 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галя е пич. Много земна ми се струва и знае, кое е важно в живота. Когато я питаха за предателите и отговора и ми напомни толкова много за Преслава, че не е истина. 

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Щото като е давала интервю е била на умряло? Интересна позиция. 

Много добре ме разбра😄

"На живо" демек лице в лице; с приятели и фенове; извън интервюта; не по телевизията и тн. да не изреждам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Willy каза:

Любима песен на АнитА!

 

А дали с Майчето Нури няма да ни изненадат с някой дует от Лас Вегас? 

преди 5 минути, Just_Me каза:

Много добре ме разбра😄

"На живо" демек лице в лице; с приятели и фенове; извън интервюта; не по телевизията и тн. да не изреждам.

 За толкоз години се предполагаше да се ошлайфала отдавна, ама карай. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@NazzkO къде е лъжата за да дислайкваш? Всички в това шоу изглеждат доста странно(не казвам грозно). Не знам дали е от осветление, камери итн...
image.png.ff831b74f33e25080a76cd719b663e4d.png
Image result for райна шоуто на николаос цитиридис
Image result for анелия цитиридис
Image result for глория шоуто на николаос цитиридис грозна

 

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

@NazzkO къде е лъжата за да дислайкваш? Всички в това шоу изглеждат доста странно(не казвам грозно). Не знам дали е от осветление, камери итн...
image.png.ff831b74f33e25080a76cd719b663e4d.png
Image result for райна шоуто на николаос цитиридис
Image result for анелия цитиридис
Image result for глория шоуто на николаос цитиридис грозна

 

Не е от осветлението, те всички така си изгеждат без да се заглаждат с програмки. 😂

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, BobiTo каза:

Не е от осветлението, те всички така си изгеждат без да се заглаждат с програмки. 😂

 

Чак толкова не. Точно от осветлението си е.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Галя е пич. Много земна ми се струва и знае, кое е важно в живота. Когато я питаха за предателите и отговора и ми напомни толкова много за Преслава, че не е истина. 

Миличката тя! Предавана, хулена, измъчвана - просто Галена!

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Hurricane каза:

Това интервю дава отговор на въпроса “Защо Галена не ходи по предавания?”

Ами то едно пънене, едно мъкане, едно Ъкане, едно нищо. 

В лице изглежда ужасно. Какво пак си е пипала? Май зъбките. Също така е и много подпухнала. Много жалко!

Това интервю дава отговор на въпроса "Защо Галена е и ще бъде №1?". Но ти и други болни фенчета на П. Дж. не можете да го осмислите :1000(30):

И нека П. Дж. да се учи как се прави и как да ви зарадва вас бесните и фенчета :rolleyes:

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Willy каза:

@NazzkO къде е лъжата за да дислайкваш? Всички в това шоу изглеждат доста странно(не казвам грозно). Не знам дали е от осветление, камери итн...
image.png.ff831b74f33e25080a76cd719b663e4d.png
Image result for райна шоуто на николаос цитиридис
Image result for анелия цитиридис
Image result for глория шоуто на николаос цитиридис грозна

 

Дискайкът е по повод, че била брутално красива... а това горе са нормални хора със своите несъвършенства. По-добре така, отколкото пласмасовото излъчване на Галче в инатаграм.

мерси боку, о ревоар

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, NazzkO каза:

Дискайкът е по повод, че била брутално красива... а това горе са нормални хора със своите несъвършенства. По-добре така, отколкото пласмасовото излъчване на Галче в инатаграм.

мерси боку, о ревоар

Тези хора също не изглеждат така в Инатаграм, но нали винаги само една е лошата, а всички други са светици. Така беше и с разтягането по клипове на Андреа, а правят го половината й колеги. 
Иначе да, много яка си беше днес и е факт че реално всички са по-красиви, отколкото изглеждат в това шоу.

  • Like 1
  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Тези хора също не изглеждат така в Инатаграм, но нали винаги само една е лошата, а всички други са светици. Така беше и с разтягането по клипове на Андреа, а правят го половината й колеги. 
Иначе да, много яка си беше днес и е факт че реално всички са по-красиви, отколкото изглеждат в това шоу.

Аз не съм намесвал никого. Галена прекалява с обработката. Лицето ѝ е странно в последното интервю, устата явно е прясно направена, а мисълта е толкова бавна, че е същинска мъка. Щом твоите разбирания и усещания те карат да приемаш този комичен за мен образ като брутално красива, то си говорим за различно светоусещане... 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

@NazzkO къде е лъжата за да дислайкваш? Всички в това шоу изглеждат доста странно(не казвам грозно). Не знам дали е от осветление, камери итн...
image.png.ff831b74f33e25080a76cd719b663e4d.png
Image result for райна шоуто на николаос цитиридис
Image result for анелия цитиридис
Image result for глория шоуто на николаос цитиридис грозна

 

Всичките изглеждат като ексхумирани 😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм склонна да се съглася, че заради фотошопа ви изглеждат различни. Башар Рахал как си е същия и при Цитиридис, и в “Акула” примерно. 🙄Просто Цитиридис е единственият, при когото гостуват толкова чалгарки и затова има толкова материал, че са различни.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Аз съм склонна да се съглася, че заради фотошопа ви изглеждат различни. Башар Рахал как си е същия и при Цитиридис, и в “Акула” примерно. 🙄Просто Цитиридис е единственият, при когото гостуват толкова чалгарки и затова има толкова материал, че са различни.

Те в това предаване не подбират много, щом Райна да поканят. 😁

  • Haha 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена: Правя всеки мой проект, сякаш ми е първи и последен. 

Абсолютен премерен, точен и деликатен изказ, както винаги изглеждаше прекрасно!!!

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ice_hot_sm каза:

Какъв стоп кадър само... Истинска палавница! Кралица на креватите 😀

 

Тука още е преди да си продаде троянско-конския задник и да съсипе целия бизнес.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, BobiTo каза:

Те в това предаване не подбират много, щом Райна да поканят. 😁

Има си хас. Как няма да не поканят звезда от ранга на Райна? А кой да поканят? Някакви, където не могат да вържат 2 лафа на кръст? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази си спомням, че хич не я харесвах, даже и дислайк съм дала на видеото и сега разбирам защо - отстранила наша Лиди от Х фактор. Усещала съм ги нещата още през 2017!

Ау, даже и коментар съм харесала как може да изгонят Лидия заради нея, а пък имах спомен, че не я харесвах Лидия във Фактора? Хмм 😃

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...