Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 часа , zai4eto82 каза:

Започват Пайнер онлайн концерти. Първият е за българите в Чикаго:

 

Ох, дано не опрем до такива участия, макар че както е тръгнало.. 😪

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Just_Me каза:

Ох, дано не опрем до такива участия, макар че както е тръгнало.. 😪

Аз недоумявам защо е посочен адрес. Да си го направят онлайн с достъп срещу заплащане. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Импресарският отдел на Пайнер предлага изпълнители на live и за домашни купони 😄 Недоумявам кой ще си ги поръча така - за толкова пари само богаташите, ама те си ги канят на място по частни партита 🤷‍♀️

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, чушка. каза:

А всъщност самият канал на Планета в ютуб, а и самата телевизия по време на пандемията можеха да си ги развият много. Могат да се измислят всякакви онлайн концерти, предавания с живи поздрави и тн. Тотална безидейност.

Каквито изпълнителите, такава и фирмата. Друго освен дискотеки не знаят.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Явно ще се събират хората в заведението на този адрес, за да гледат Теда и Емрах на екран на живо от София. Чак телефон за резервации има.:helpsmilie:Вече не само, че просто си отварят устата върху плейбека, а и не бият път до конкретна дискотека за участие, предават откъдето им е удобно.:lol:

И какво, ще ги гледат по телевизор и ще играят кючеци ли? 

Хич да не връщат дискотеките - ще се измързеливят сега певиците и няма да искат повече да бият път по нощите :D

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Гальо каза:

Най-доброто от Теофиков, заслужава хубави позиции в Чалгавизия 👀

 

 

преди 20 часа , THE IIconic каза:

Затова очаква максимален брой точки в Чалгавизия! 

Единия от вас е с 12, другия с 10, но още не съм решила кой :D :ba: 

преди 24 минути, Just_Me каза:

Импресарският отдел на Пайнер предлага изпълнители на live и за домашни купони 😄 Недоумявам кой ще си ги поръча така - за толкова пари само богаташите, ама те си ги канят на място по частни партита 🤷‍♀️

За изпълнителите на Алфа важи ли също, да си организираме с @Gerganafen едно домашно парти с Лидка :D 

 

 

  • Haha 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Меди имал по-як брат. Да не са близнаци?

https://www.instagram.com/p/B-uj-CeJWAF/?igshid=42doadh8b861

Не, Сабатин е набор 96. Ходеше с едната от Алекс и Влади малко след фактора.*

(боже, защо помня такива незначителни факти от живота на всеки, който съм гледала някога по телевизията :D )

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Не, Сабатин е набор 96. Ходеше с едната от Алекс и Влади малко след фактора.*

(боже, защо помня такива незначителни факти от живота на всеки, който съм гледала някога по телевизията :D )

Бързо отивай да споделиш ненужна информация в темата ми за Половинките на чалгарките!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Blueberry каза:

 

Единия от вас е с 12, другия с 10, но още не съм решила кой :D :ba: 

За изпълнителите на Алфа важи ли също, да си организираме с @Gerganafen едно домашно парти с Лидка :D 

 

 

На едната песен (моята) и двама са ти любимци, а на другата... Внимавай, че ще ти направя магия и Топ 5 ще го подминеш! 😂

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Fast каза:

Правилно, подкрепям! :) 

Чалгата трябва да погладува малко, за да се поразчистят малко и без това е фраш с бездарници, както и да си спомнят за ограничения си живот преди да лапнат к*ра на някой си,който да плаща за клипове и PR. 

 

  • Like 5
  • Dislike 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с мнението на Фекали, но като бивша, недействаща певица тя не е мерило. Нека някоя активна певица се изкаже. Например

https://www.marica.bg/lajfstajl/lyubov-drug-pat-nqma-da-povqrvate-kak-luna-unizi-slavi

image.png.7787eef9bcd2281b842b0e8553f6b15d.png

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-слушаните песни на Коце в Спотифай са първо Любов ли е- 511,947 слушания, после е Проблем,- 452,141 слушания/ стриймвания, Не си ти- 441, 016 слушания, следва Кома- 433,281 слушания, Майната ти свети Валентин- 384,168 слушания, Още те обичам- 343, 470 слушания, Не ме заслужаваш-316,929 слушания Един грам срам- 269,849 слушания, Болка в минути- 140, 560 слушания, 107 дни- 23, 279 слушания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Най-слушаните песни на Коце в Спотифай са първо Любов ли е- 511,947 слушания, после е Проблем,- 452,141 слушания/ стриймвания, Не си ти- 441, 016 слушания, следва Кома- 433,281 слушания, Майната ти свети Валентин- 384,168 слушания, Още те обичам- 343, 470 слушания, Не ме заслужаваш-316,929 слушания Един грам срам- 269,849 слушания, Болка в минути- 140, 560 слушания, 107 дни- 23, 279 слушания.

Зайке, ти си втората счетоводителка в поп-фолка! 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...