Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Stela каза:

Това с "разклатените психики" вече е клише в Рамания. Не си от вчера тук, научи се вече.

 

И го ползват все едни и същи акаунти като изчерпат "аргументити". 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Lelqtian каза:

https://www.facebook.com/vania.velikovapetkova/videos/3887663901257973/

10:30 

Чакаме ли хита на 2021? 

Image may contain: 2 people, text that says 'очаквайте новият ни хит ваня и Mc слав'

Тръпнем! 2021 ще мине под знака на Ванчето Иконата! 

преди 25 минути, Stela каза:

Що не вземеш да броиш всяка от песните в него като отделен хит на Преслава? 😂😂😂

Като е толкова ербап, да направи машъп от личните си хитове, както Джонката. Упс, пардон, тя такива тупалки няма!

преди 12 минути, Danger. каза:

Вярно е, ако искате да броим машупа за успех на Преслава, трябва да делим гледанията на 7 (защото са отделни 7 песни). Аз може да съм си го пуснал само заради “Спомен” на Мария и другите да не ме кефят примерно и съответно да не съм ги изслушал. :1000(19):

Аз го пуснах веднъж от любопитство, само за да чуя как е орезилила хита на оригиналната Пепа.

преди 7 минути, Willy каза:

Вчера един приятел който не слуша много балканско и е запознат само с големите хитове, ми изпрати този микс и ме пита дали оригинала е на Галена или Тияна. Днес и на мен ми излезе микса като предложение и гледам че е с +20к.
Време е да събудим Феноменален за трети път! :P

 

Тиана е една! И е топ!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересното е, че ако този МашУп не беше гръмнал така и още се тътреше с 200-300К гледания нямаше да се зачита дори от феновете на Преслава, но сега... трябва да се даде отличие за толкова успешен микс :D 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Гальо каза:

Харесал ти е гласа на Преслава и изпълнението, за да си го пуснеш. Ако те кефеше толкова песента щеше да слушаш оригинала. 3 млн за този глас, оригиналите не блестят с толкова за 20 години

Ако толкова ми харесва гласа на Преслава, защо ще си пусна мушама, вместо някой от нейните хитове? Доори Татяна за 15 години и кусур проспериране се видя с хитове, но явно крадливото прилепче такива няма ... 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

ми нормално, да смятат че Дяволско желание, песен, е на Галена, която е професионална певица. Ако ги бяха питали за марки памперси или различните аромати на Савекс, със сигурност щяха да се сетят за Преслава. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Slavi каза:

Като цяло Емо има силна година според мен. Всичко, което извади му е със среден успех и за времена, в които малко песни минаха 10 милиона си е направо топ... 

Самия Емрах е много противен на живо за жалост. Мязва на бавноразвиващ... 🤣 

Бавноразвиващ, ама иначе би му пуснал, нали?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Бавноразвиваш, ама иначе би му пуснал, нали?

И бързоизоставащ да е, все ми е тая как изглеждат тия мумии. Да правят яки песни като

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

И бързоизоставащ да е, все ми е тая как изглеждат тия мумии. Да правят яки песни като

 

Това е най-добрата му песен. Сега очакваме дуетът с Фики.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, чушка. каза:

Това е най-добрата му песен. Сега очакваме дуетът с Фики.

Какво време дойде - преди две години си мислех, че ще направят дует, за да може Фики да бутне малко Емрах, а сега излиза все едно Емрах ще помогне на батко си да види хит. :D 

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики колко и какви хитове имаше, Емрах никога няма да види. Дори една Да вдигнем шум е по-успешна от Предишното момче, Ангажименти и другите на Емрах.
Според мен, Фики не е забравен и още има хляб в него, просто последните 2 години пуска само бози и следователно флопват.

  • Like 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, BobiTo каза:

И Биляниш май е в понеделник, пак ще е претъпкано от премиери като на женския пазар. 

 

преди 23 минути, Lelqtian каза:

А разликата е? 

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Фики колко и какви хитове имаше, Емрах никога няма да види. Дори една Да вдигнем шум е по-успешна от Предишното момче, Ангажименти и другите на Емрах.
Според мен, Фики не е забравен и още има хляб в него, просто последните 2 години пуска само бози и следователно флопват.

Говорим за сегашния момент. Емрах е над Фикича тая година. Това е променливо. Догодина и двамата може да са актуални, а може и двамата да тънат в затъмнение, причинено от Емилиано, Лоренцо или някой друг!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биляниш мисли че като копира Ариа и ще ни стане новата любимка?!
Нем, мами кралицата е само една!
Вижте я бе, вижте я бе, гледайте я к'ва КРАЛИЦА!
От главата до петите, като снимка на корица!
Всички песни й са оценка ей шестица!

Рокси сериозно ли ще копира песен на Ариа и ние няма да разберем?

  • Haha 1
  • Love 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...