Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Willy каза:

sartce.png

Ако броим и топици и фен клипове, става за топ 4, но пак е в категория нестабилни и с прогресивно намаляващия гладания, даже не знам дали са в топ 100 на база дневни гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Ез иф мат вас евър матъръд фор дъ форум стъкмистика :) 

Помниш ли как я обричаше, че щяла да зацикли на 5 милиона и това й било на тая песен:

😂😂😂

А помниш ли как шитнахме онова нещо, как му беше името, дето много те дразнеше?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Помниш ли как я обричаше, че щяла да зацикли на 5 милиона и това й било на тая песен:

😂😂😂

А помниш ли как шитнахме онова нещо, как му беше името, дето много те дразнеше?

Даже не помня чак толкоз да съм се вълнувал от гледания :D Но се радвам за Джеса, нека си има гледания жената. 

А за нещото бъди по-конкретен, дразнещи неща много ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Moovit каза:

Ако броим и топици и фен клипове, става за топ 4, но пак е в категория нестабилни и с прогресивно намаляващия гладания, даже не знам дали са в топ 100 на база дневни гледания.

Че ги опрайм нещата, Кавала през февруари ще направи 10 милиона, измислил съм ги нещата. Само няма да се притесняваш.  :pepsi:

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Moovit каза:

Ако броим и топици и фен клипове, става за топ 4, но пак е в категория нестабилни и с прогресивно намаляващия гладания, даже не знам дали са в топ 100 на база дневни гледания.

Ако преброим топиците, фен клиповете, реакции, кавърите и пародиите, Татуировка ша събере 20 милиона :) Ма да се поздравим, долу до колата!

 

 

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Даже не помня чак толкоз да съм се вълнувал от гледания :D Но се радвам за Джеса, нека си има гледания жената. 

А за нещото бъди по-конкретен, дразнещи неща много ... 

Онова Десово беше, мъжко, в темата Кама VS Деса вилнееше. Беше ти смъртен враг.

После имаше и женски смъртен враг. И тя беше шитната. С тебе явно човек не бива да се ебава. То не бива, не мой ба!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Онова Десово беше, мъжко, в темата Кама VS Деса вилнееше. Беше ти смъртен враг.

После имаше и женски смъртен враг. И тя беше шитната. С тебе явно човек не бива да се ебава. То не бива, не мой ба!

Аааа това ли, тва трибуквеното ли? Сетих се, чат пат се затъжвам за него. А Янева съм на 100% убеден че се мотае някъде наоколо, просто никой не се вълнува толкова да и "разгадае" поредната регистрация. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, VulkoIsTheBest каза:

Онова Десово беше, мъжко, в темата Кама VS Деса вилнееше. Беше ти смъртен враг.

После имаше и женски смъртен враг. И тя беше шитната. С тебе явно човек не бива да се ебава. То не бива, не мой ба!

Всички си плащат!

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава нека поздравим @Lelqtian с хита на Янка!💗
"Който с мен се *****, после ще страда, май дявола носил е ПРАДА!! ВЪРТЯЯЯЯЯ"

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Какво ти е мнението за Йоана Сашова?

giphy.gif

giphy.gif

Не знам, доста противна ми е в опита да бъде cute. На всичко отгоре пее толкова еднакво, че имам чувството сякаш всеки път пее една и съща песен. Няма да има кариера, според мен.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Този хит общо от клипа, топика и акустика е направил 10.4М за 73 дни.😱

 

Предполагам това е топ 2/3 тази година за такъв период от време. За "100 живота" съм 100% сигурен, че повече е имала на ден 73 (основен + топик). "Проблем" не я знам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Не знам, доста противна ми е в опита да бъде cute. На всичко отгоре пее толкова еднакво, че имам чувството сякаш всеки път пее една и съща песен. Няма да има кариера, според мен.

Абе нека да запише собствена песен пък да видим. Щот почна да става досадна. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Не знам, доста противна ми е в опита да бъде cute. На всичко отгоре пее толкова еднакво, че имам чувството сякаш всеки път пее една и съща песен. Няма да има кариера, според мен.

ТОПА! Браво, моето момче!

На мен дори ми се иска да я затворя в нашата клиника за нервно болни, която  ще отваряме със @Stela Да си бая там, да увива.

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дискотеките може да са затворени, но хората яко слушат попфолк от телефоните си в парковете и в колите си. Не можеш дса лишиш хората от това ,което им харесва. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Moovit каза:

Предполагам това е топ 2/3 тази година за такъв период от време. За "100 живота" съм 100% сигурен, че повече е имала на ден 73 (основен + топик). "Проблем" не я знам...

Топ 3 е, да. Проблем е първа, а 100 живота имаше най-много само на официалният клип за месец.
Окей, на този етап от живота се чудя защо не записах статистика или нещо от сорта??!🤣

  • Like 1
  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Топ 3 е, да. Проблем е първа, а 100 живота имаше най-много само на официалният клип за месец.
Окей, на този етап от живота се чудя защо не записах статистика или нещо от сорта??!🤣

Споко, аз лично съм се чудил за много по-тежки случаи на форумно ниво по същата тема :) Ти си добре, нямаш проблем 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...