Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , Just_Me каза:

Ок, Рени и Райна също имат с рапъри, Деската с Играта, Софка с Устата, 88 с Главата, Гергана с Жоро Рапа и тн. Аз на БАШ рапъри с кариера наблягах, ама добре :) Приемам корекциите :) 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Moovit каза:

Дали Преслава ще пожъне такъв успех със следващата си песен? Или пък ще продължи да пуска машупи? 😂

Ше продължи ... да рекламира Пуфис в инцта. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Мисля, че @GSA ще оцени тази скандална песен!

 

Да, Нинчето ми е една от любимките. Дори и периода и след напускането на Пайнер ме кефи.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее Нинче остави няколко много добри неща в златните години на чалгата. Любими са ми Околосветски мечти, Отминал спомен, Затвори очи, Любовница и Блондинка ли беше дуетът ѝ с Веселааа

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, GSA каза:

Да, Нинчето ми е една от любимките. Дори и периода и след напускането на Пайнер ме кефи.

 

преди 13 минути, NazzkO каза:

Еее Нинче остави няколко много добри неща в златните години на чалгата. Любими са ми Околосветски мечти, Отминал спомен, Затвори очи, Любовница и Блондинка ли беше дуетът ѝ с Веселааа

Любимо ми беше това

 

  • Like 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, BobiTo каза:

Днес слушахте ли хитове? Ако не сте, време е да поправите тази грешка, иначе класата на поп-фолка няма да ви радва с хеликоптера вече.

 

 

Направо си сипвам от якото, нищо че не пия!

преди 9 минути, ice_hot_sm каза:

Обичайте се, бе хора! 

 

Екстра творчеството изобилства с пророчески песни, но кой друг може да се похволи с подобен призив/прогноза!

 

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum, Екстрата имаше едно много яко звучащо парче. Беше го представила в НДК, ако не се лъжа на едни награди на "Нов фолк". Но не се сещам как се казваше песента. Спомням си, че на сцената се размятаха брейкъри. 🤸‍♂️ Ти сещаш ли се? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ice_hot_sm каза:

@asylum, Екстрата имаше едно много яко звучащи парче. Беше го представила в НДК, ако не се лъжа на едни награди на "Нов фолк". Но не се сещам как се казваше песента. Спомням си, че на сцената се размятаха брейкъри 🤸‍♂️ Ти сещаш ли се? :)

Това ми е най-любимата попфолк песен ИЗОБЩО! ❤️  

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариа нали щеше да пуска албум през Декември? Не го очаквах от нея така да ни излъже. :( И нова самостоятелна щеше да пуска седмица след дуета, а вече мина близо месец... :( 

  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Ариа нали щеше да пуска албум през Декември? Не го очаквах от нея така да ни излъже. :( И нова самостоятелна щеше да пуска седмица след дуета, а вече мина близо месец... :( 

Предлагам да си намерим нова любимка, ако не пусне албум или минимум клип до седмица! 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо "Живее ми се" с 4М се води хит, а "Щрак" на Лидка с 4,6М се води флоп? :D Разбирам, че Лидия е царицата на музиката и само Ариана Гранде й е конкуренция, но все пак...

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, gabbati каза:

Защо "Живее ми се" с 4М се води хит, а "Щрак" на Лидка с 4,6М се води флоп? :D Разбирам, че Лидия е царицата на музиката и само Ариана Гранде й е конкуренция, но все пак...

Защото никой не се вълнува от Лидия, осбъжда се само когато се изложи с нещо, което хич не е рядко. Иначе е персона нон грата ❤️
Кралица Ариа друго освен хит не е виждала

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , WindWalkerMonk каза:

Е не баш. Истината е, че е доста подмолна и тя като Кали. Мога да дам примери:

1. Говореше за милионите гледания, как са нереални. Когато тя направи, тази тема се забрави.
2. Години наред говореше, как са се свързвали със нея да купува гледания, но тя била над нещата. Ето че си купи и тя накрая.
Има още куп примери. Горе долу са ми на едно ниво и на мен, с изключението, че като професионалист Камелия наистина е на светлинни години.  

Нищо общо с това, което аз съм писал. 

Тя говореше за купуване и реално такова има и е факт. Дай, че е говорила истината да не прави и тя гледания или пък да продължи да говори. Колко пъти трябва да го коментара? Ако не се лъжа това го каза около 2015 година, когато наистина яко се купуваше. 

Тя не си купи а пусна клипа, като реклама и от там дойдоха първоначално многото гледания. 

Какви други примери ще дадеш. За всичко казано от нея излезе права и фактите са на лице. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Сашо каза:

Нищо общо с това, което аз съм писал. 

Тя говореше за купуване и реално такова има и е факт. Дай, че е говорила истината да не прави и тя гледания или пък да продължи да говори. Колко пъти трябва да го коментара? Ако не се лъжа това го каза около 2015 година, когато наистина яко се купуваше. 

Тя не си купи а пусна клипа, като реклама и от там дойдоха първоначално многото гледания. 

Какви други примери ще дадеш. За всичко казано от нея излезе права и фактите са на лице. 

Баш бая си купи гледания и тук всички го забелязахме. Доста се изложи тогава, а аз наистина мислих, че е над нещата

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Just_Me каза:

Значи първо Азис се хвалеше как е новатор, защото направил дует с Папи Ханс, сега и Криско ще се прави, че е открил топлата вода 😂

За рапъри - първа Галена викна 100 Кила на концерт на Планета, а после направи дует с Кристо. След това Цура пусна песен със 100 Кила.
А за комбинацията поп-фолк изпълнител + изпълнител от друг жанр първа си беше Анелия с Миро.
Еййй аман!

Устата беше първи. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...