Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 43 минути, Moovit каза:

Нова заповед от министъра на здравеопазването гласи:

"Драги сънародници,

Във връзка с удължаване на приетите противоепидемични мерки до 31.01.2021 и с цел приповдигане на коледното настроението, породено от наближаващите Коледно-Новогодишни празници, както и настъпването на астрономическата зима:

В сила от 22.12.2020, задължавам всички граждани да пускат зимните версии на клиповете на песните на музикална компания "Пайнер" (ако съществуват такива), т.е. всички клипове, които са част от "Една нощ в Приказките". Пример за коректна версия на клип на песен, както следва: 

а не:

Също така приветствам всички граждани да подкрепят коледния дух, като си пускат песни, акцентиращи върху него. Примери:

Драги съграждани, Весела Ковида и Честита Нова Карантина!

При неспазване на горепосочените мерки, то те ще бъдат допълнително удължавани."

Проф. д-р Костадин Ангелов, дм - Министър на здравеопазването

Поздрав с уникалните Ани и Яни, които скандализираха брутално представяйки кръшни ритми насред заспалите балади в тихата свята нощ!

 

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава, Криско, Анелия, Ивана, Михаела Филева, Вензи и Миро в новогодишната програма на БТВ.

  • Like 1
  • Wow 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Роско каза:

Преслава, Криско, Анелия, Ивана, Михаела Филева, Вензи и Миро в новогодишната програма на БТВ.

е Галена ??????????????????? 😣

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Миналата година преди да й хакнат профила разликата беше по-малка. След това скочи.(говоря за инста)

Иначе според мен е съвсем нормално, Преса качва relatable content за масовката българи. Селфита, семейни снимки, дете, разходки, итн...докато в профила на Галена всички снимки са супер професионални и като на модел. Преслава също така пуска и поздрави, въпроси, лайфове, дори и така смешните "вицове". Галена нищо от това не прави. Веднъж на живо при Дамян като я бяха питали защо и тя не е така активна по мрежите, тя отговори, че мястото да е близка с феновете си и да се забавляват е на участията й. 

Иска ми се да си развива акаунта по метода на Прес, поне сега когато нямат участия.

Не само това. Като цяло Преслава е по-масово харесвана и във фолка и извън, според мен.

иначе и аз мисля, че подобен завой в стратегията за развитие на инста на галка ще ѝ дойде добре, а дано след това и джеси в последва хахах

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Moovit каза:

Ще припява пред входа на Калоянова крепост 🤣

Едва ли ще се състои участието в Калоянова ... 😶

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Роско каза:

Коледно :D

 

Страшно противна песен заради частта на Галин. Галена сигурно е искала да отбие номера и да каже "Галине, ето вече имаме дует, спри да ме търсиш!"

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Krislena каза:

;)

Музика: Галин Гочев, Диона и Деян Асенов

текст: Диона

 

 

Поправено. Какъв е тоя зор изведнъж това чучело да бъде изкарано някакъв голям творец? Тя ако беше толкова талантлива, нямаше да й се налага да клекне на чалгата, да прави колаборации с чалгарки и да имитира Галена, за да има успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека се поклоним пред новата Лидерка и моя любимка – Цветина!

 

  • Like 3
  • Love 6
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Роско каза:

Преслава, Криско, Анелия, Ивана, Михаела Филева, Вензи и Миро в новогодишната програма на БТВ.

А някой беше казал, че след като Преса осмя новините на БТВ вече нямало да я канят в телевизията им. 
И те знаят, че без нея няма да имат рейтинг.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Гальо каза:

Биляниш вече е част от Пайнер. Мега неочаквано 😂 

 

Да не е заместничка на Триона? И сега я гледаме как я натикват в Бета мюзик. 😂😂😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...