Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Във филма ми те вкарах, може би, дето след 12 дават го, нали?! Входната врата я счупи веднага, само да си с мене, мене - веднага!!! Не искам изпочупен ти да си! В очите ми щом паднеш.... ще боли!!! Sorry, ако hard ти идвам, но нали ... ти си ме обичаш!!! Хайде, кажи си?! ❤️ 😘 
Моето момче направо топа е, яко ми е с теб, с теб... навсякъдееееееееее..... ❤️❤️❤️ 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитруша едно време пускаше в края на годината песен заради наградите, сега заради празниците, да прави гледания. Вълкът козината си мени, нрава не... в случая носа си мени, нрава не. ❤️ 

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, gabbati каза:

Хитруша едно време пускаше в края на годината песен заради наградите, сега заради празниците, да прави гледания. Вълкът козината си мени, нрава не... в случая носа си мени, нрава не. ❤️ 

 

НЕ! НЕ! НЕ!!!!!!!!!!!! Жестока еееееееееее! ❤️ Не проявих интерес в началото към микса, въпреки, че ми е любима певица и сега го слушам за първи път! Влюбих се! ❤️ Спомен, Студена, Изпий си кафето, Хиляди слънца, гръцката версия на "Върни ми" на Теодора.... всички тези песни.... ау! Каква приятна изненада! Има ли линкове към този микс? Брутален е! Преслава веднага да запише "Изпий си кафето" и "Хиляди слънца" и директно да ги пуска като тракове. Страшно й лежат тези песни. Настръхнах! ❤️❤️❤️❤️❤️ Най-малката причина да ми е любима певица, просто гласът й е вълшебен.... ❤️ 

  • Love 5
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, RumyanaFen каза:

https://www.facebook.com/134269999956254/posts/3536855473031006/

Юнона: Носенето на маски е единствената мярка,която подкрепям.И както да не кашляш в лицето на другия, така и като си болен- да си дисциплиниран и да се изолираш сам.Вкарването на ваксината според мен също трябва да БЪДЕ ЛИЧЕН ИЗБОР, а не задължение!

И права е, не да ни ваксинират с някви неизпитани ваксини. Който иска да е опитен плъх - нека, ама да не ни задължават всичките с това. 

Взеха ни всичко, дано не и правото на свободен избор

  • Like 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, gabbati каза:

Хитруша едно време пускаше в края на годината песен заради наградите, сега заради празниците, да прави гледания. Вълкът козината си мени, нрава не... в случая носа си мени, нрава не. ❤️ 

 

Невероятно е изпяла песните... колкото повече го слушаш,толкова повече въздейства.

П.С Вече е втора в тренда! ❤️

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Крум има страшно голяма реклама за предстоящия си клип. Това реклама по BG Music Channel, Фен ТВ ,Balkanika и Фен Фолк Тв. Много по-въртян е откакто напусна Пайнер. 

Файда и от него и от Фен Тв като цяло....

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Крум има страшно голяма реклама за предстоящия си клип. Това реклама по BG Music Channel, Фен ТВ ,Balkanika и Фен Фолк Тв. Много по-въртян е откакто напусна Пайнер. 

Тоя с кой се ебе та не се спира че с години, а няма пукнат хит? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Мен пък ме кефи и ми харесват всичките му песни. И новата му ще е яка. 

Зайке, как може да слушаш най-големите пропадняци в чалгата? 

  • Like 4

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Мен пък ме кефи и ми харесват всичките му песни. И новата му ще е яка. 

Теб те кефи и растежа на космите по краката на Константин. ❤️

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Теб те кефи и растежа на космите по краката на Константин. ❤️

Крум винаги е имал хубави песни и в попфолка и в поп музиката. Който го отрича значи е глух. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Крум винаги е имал хубави песни и в попфолка и в поп музиката. Който го отрича значи е глух. 

Имаше хубави песни едно време....

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

 

С Анелия дуета е прекрасен, но и двамата знаем заради кого. ❤️ Просто най-добрата генералка сред гъзарките и най-гъзарската генералка е топа. ❤️ 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, zai4eto82 каза:

Крум винаги е имал хубави песни и в попфолка и в поп музиката. Който го отрича значи е глух. 

Кити не харесва това. :(

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Нов глас? Иначе брутално нахъсана песен, обожавам! Присъствието и в клипа също е много яко.

 

Чу накрая, че Галена се обажда в песента и обожаваш, хитрец. ❤️ 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...