Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Slavi каза:

Е очите ни много често ни предават... 

 

Да не говорим, че не си Всевиждащия, за да можеш да наблюдаваш цялата страна. От камбанарията на Галенов фен е съвсем в реда на нещата да виждаш така. Но дори и съфеновете ти не мислят така. 

@Slavi, яд ме е, че тази песен не стана такъв хит, а заслужаваше. Особено припевите са ТОП.

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Olay каза:

 С 12.1 милиона са общо, но само, но едва 8.8 млн са от БГ за това.

Галена с 98.2M милиона гледания глобално за последните 12 месеца.
Шефката - 2.9 милиона
= 101.1 милиона за 12 месеца. It's official над 100 милиона... тотална хегемония.

Но пак е след Азис лоол

Защо броиш гледанията на Шефката отделно. В нейбъла Галена е отбелязана в проектите и те си влизат в тези 98. Не, че е проблем 3 милиона повече, ама дс си кажа. 

 

Иначе при Азо Сен тропе, Мотел и Хабиби могат спокойно да си го хранят понв оше едно десетилетие. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Защо броиш гледанията на Шефката отделно. В нейбъла Галена е отбелязана в проектите и те си влизат в тези 98. Не, че е проблем 3 милиона повече, ама дс си кажа. 

 

Иначе при Азо Сен тропе, Мотел и Хабиби могат спокойно да си го хранят понв оше едно десетилетие. 

В Ютуб чартс я броят като песен само на Тони Стораро (както и трябва да си е 😁) Има три милиона гледания за годината но я няма в топ 20 на песните на Галена за годината.

 

Ама тука явно я броим и за песен на Галена и така стават 100.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Olay каза:

Последните 90дни:
Варна град - 9ти.
Варна област - 3то.

Така е и за другите места. За това и казах, че е в по-малките населени места (в което няма нищо лошо). Просто е масов хит по по-малки населени места и за това е трудно да се възприеме като хит ако живееш в София или Варна примерно.

За тримесечието ти казах защо изостава. Но за последните 28 дни вече смело си доминира във попти всеки подрегион  и голям град. А вероятни в следващите месеци ше се разгърне оше. Емилиано не е познато име и тепърва стига до по нормалната аудитория на жанра. 

  • Like 1
  • Wow 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Olay каза:

В Ютуб чартс я броят като песен само на Тони Стораро (както и трябва да си е 😁) Има три милиона гледания за годината но я няма в топ 20 на песните на Галена за годината.

 

Ама тука явно я броим и за песен на Галена и така стават 100.

А как правиш справка за всяка песен? 

Аз извън топ 20 не виждам кое как се развива... 

 

Между другото ти си Галенения Фаст😁❤️

  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, чушка. каза:

@Slavi, яд ме е, че тази песен не стана такъв хит, а заслужаваше. Особено припевите са ТОП.

 

Като цяло Емо има силна година според мен. Всичко, което извади му е със среден успех и за времена, в които малко песни минаха 10 милиона си е направо топ... 

Самия Емрах е много противен на живо за жалост. Мязва на бавноразвиващ... 🤣 

  • Sad 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм сигурен, че като отворят дискотеките песента на Емилиано почти няма да я въртят. Особено в софийските, пловдивските и варненските дискотеки. Така не въртяха и G Класата. 

  • Like 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

А как правиш справка за всяка песен? 

Аз извън топ 20 не виждам кое как се развива... 

 

Между другото ти си Галенения Фаст😁❤️

Кликаш на снимката на изпълнителя и излиза страница със статистика за изпълнителя + топ 20 за избрания период.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Аз съм сигурен, че като отворят дискотеките песента на Емилиано почти няма да я въртят. Особено в софийските, пловдивските и варненските дискотеки. Така не въртяха и G Класата. 

Не се знае. Как въртяха оригинала на Да вдигнем шум, Шушана и сума и цигании на Стораро например. 

Миналата година в Слънчака 2 вечери излизах и ми направи воепатление, пе 30% от въртяното там си беше цигании. Пвсни, които тук не споменаваме се въртяха, а песни, които тук издигаме в култ се пропускаха. 

Инапе в Студентски град не знам има ли много цигани, които излизат, но и да не е я въртят, това е решение на диджеите, а гледанията ги прави народа все пак. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

Сам виждаш, че всички мазни и купонджийски песни са качили гледанията си почти двойно. Нито Красиви лъжи е песен за купони, 100 живота ми е 50/50. Първата носи лятно настроение дори. 

Освен това Красиви лъжи беше паднала на около 25К, а снощи има 33К. Пак се води някакво покачване. Смея да твърдя, че си е стабилен хит. Около 11 млн. за 5 месеца е много добра цифра. Очаквам другото лято пак да вдигне гледанията, доста лятно настроение носи.

100 живота октомври месец беше паднала на под 20К дневно. Как така няма покачване, като вчера е направила 34К?

image.png.ab6c8438897d613cd566895cc6f520d3.png

Песента е монотонна, втръснала и се повтаря едно и също. Ако някой очаква да прави 100К към днешна дата, е тотално луд.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Не се знае. Как въртяха оригинала на Да вдигнем шум, Шушана и сума и цигании на Стораро например. 

Миналата година в Слънчака 2 вечери излизах и ми направи воепатление, пе 30% от въртяното там си беше цигании. Пвсни, които тук не споменаваме се въртяха, а песни, които тук издигаме в култ се пропускаха. 

Инапе в Студентски град не знам има ли много цигани, които излизат, но и да не е я въртят, това е решение на диджеите, а гледанията ги прави народа все пак. 

Въртяха я, защото това е песен на Десислава и Фики, а това са изпълнители, които ги въртят по дискотеки. Ако беше кавър на Емилиано мислиш ли, че щяха да я въртят. 

Тони Стораро го въртят доста в дискотеките попринцип. И с доста ретро песни, и понякога с новите му, въпреки че от Шефката насам няма песен която да му се върти по дискотеки. А като гледам е пуснал доста след това, даже не му ги знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Olay каза:

Последните 90дни:
Варна град - 9ти.
Варна област - 3то.

Така е и за другите места. За това и казах, че е в по-малките населени места (в което няма нищо лошо). Просто е масов хит по по-малки населени места и за това е трудно да се възприеме като хит ако живееш в София или Варна примерно.

Демек в големите цивилизовани градове изобщо не е голям хит въпреки наличието на големи цигански махали в тях...

В Пловдив за 2020 най-гледаната песен дори не е чалга...

Можеш ли да провериш колко от гледанията на Емилиано са от България, интересно ми дали го слушат в Турция?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Коментирай, че гледанията на Проблем са се качили снощи, а тези на 100 живота са паднали... 

Мисля, че категорично вече се знае коя е по големия хит. Проблем на 10то,а 100 живота на 40то...

 

Иначе много интересна класция. Алфите със сигурност този път са с хит. Освен това парчето им е сред най добрите за годината. Такъв попфолк липсва. 

Емилиано е със 180ка гледания без да смятам клипа на Азис. 

Машъпа на Преслава на 20 ден с повече гледания от почти всичко на 20 я си ден от излизането. 

Общо взето май си имаме категорично топ 5 на 2020

1.Проблем

2.100 живота

3.Татуировка

4.МашУп

5.Не,мерси

 

БЕ СТИГА СТЕЕЕЕ БУТАЛИ ТЪПИЯ МАШУП НА ПРЕСА !!!!!!!!!!!! ЯД ВИ Е ЧЕ ПРЕЗ 2020 ПЕСА Е ИЗВЪН ТОП 20 ! И ОСТАНА САМО С ЕДНА ПЕСЕН

 

ТОП 5:

1.Проблем

2.100 Живота

3.Татуировка/Красиви Лъжи

4.Не,Мерси

5.ДЖПС/Милион

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Чини ми се от сега ти е ясно кой печели баса за НГ. Трябва да почвам да си намислям желание. :D

 

Не сме се хванали официално за бас и желание. Аз просто дадох своята прогноза.  :cg:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Не сме се хванали официално за бас и желание. Аз просто дадох своята прогноза.  :cg:

Така е, имаш горчив опит от басовете с мен. Нормално е да се измъкваш. :1000(30):

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Така е, имаш горчив опит от басовете с мен. Нормално е да се измъкваш. :1000(30):

Освен баса за песента на Яница, за какъв друг сме се хващали? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Krislena каза:

БЕ СТИГА СТЕЕЕЕ БУТАЛИ ТЪПИЯ МАШУП НА ПРЕСА !!!!!!!!!!!! ЯД ВИ Е ЧЕ ПРЕЗ 2020 ПЕСА Е ИЗВЪН ТОП 20 ! И ОСТАНА САМО С ЕДНА ПЕСЕН

 

ТОП 5:

1.Проблем

2.100 Живота

3.Татуировка/Красиви Лъжи

4.Не,Мерси

5.ДЖПС/Милион

Хаха, защо буташ GPS-a и Милион пред “Беден в сърцето” при положение че Преслава ги бие по всички показатели като изключим факта, че GPS-a беше една идея по-голям клубен терминатор от “Беден в сърцето”?

Също така “Беден в сърцето” прави същите гледания като посочения от теб за Хит номер 2 за годината към днешна дата!

Бъдете поне веднъж обективни!

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...