Jump to content



Online: Валя - Ласмаги-Джасмаги


Препоръчани коментари

От 13.11.2020 г. от 20:29, pacho каза:

Валя в най-добрата си форма и визия за цялата кариера пропя подбни помии, каква загуба!

Нещо против варненските кючеци ли имаш или така ми се струва? :D :D :D 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не искам Валя да прави подобни глупости, но виждаме какъв интерес предизвика, който иначе абсурд да се случи с по-стойностен проект. Очаквам повече от Валя, защото тя го може. Жалко, че не залагат на нея като хората. Иначе е една от най-естествените и красиви певици още от 2000 година. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, GSA каза:

И аз не искам Валя да прави подобни глупости, но виждаме какъв интерес предизвика, който иначе абсурд да се случи с по-стойностен проект. Очаквам повече от Валя, защото тя го може. Жалко, че не залагат на нея като хората. Иначе е една от най-естествените и красиви певици още от 2000 година. 

Какво има да залагат на нея или на която и да е с 20 години стаж. За това време би следвало да са си опекли питката и да си движат кариерите сами, както и правят, но незнайно защо са ок да делят парсата с пишман продуценти. Да се маха. Ще изкарва повече и ще може да прави повече песни. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , GSA каза:

И аз не искам Валя да прави подобни глупости, но виждаме какъв интерес предизвика, който иначе абсурд да се случи с по-стойностен проект. Очаквам повече от Валя, защото тя го може. Жалко, че не залагат на нея като хората. Иначе е една от най-естествените и красиви певици още от 2000 година. 

Като гледам предизвиква същия интерес като милото Гущерче и оня дето разваля песента с хубавия вокал на Анелия. Демек - никъв. Спокойно можеше да мине и без тая песен, или просто да благотвори сумите похабени по това недоразумение в полза на Теди от орк. Зорница, която писаха как чакала на бакшиша от местното кафене, а в тая карантия - и без него сигурно е останала. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Lelqtian каза:

Като гледам предизвиква същия интерес като милото Гущерче и оня дето разваля песента с хубавия вокал на Анелия. Демек - никъв. Спокойно можеше да мине и без тая песен, или просто да благотвори сумите похабени по това недоразумение в полза на Теди от орк. Зорница, която писаха как чакала на бакшиша от местното кафене, а в тая карантия - и без него сигурно е останала. 

Ами за Валя си е успех, спрямо предишните и проекти. И на Анелия последния проект тук се квалифицира като флоп, но е един от най-силните за годината, защото е извън матрицата. 
За съжаление, Валя не си продаде гъза, за да е хитова като някои всенародни любимки, които загубиха връзка с реалността. И все пак има още много хляб да изяде половината жанр и т.нар. “лидерки”, докато стигнат уникалните 3 албума на Валя, колкото и подценявана да е тя през годините. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

Ами за Валя си е успех, спрямо предишните и проекти. И на Анелия последния проект тук се квалифицира като флоп, но е един от най-силните за годината, защото е извън матрицата. 
За съжаление, Валя не си продаде гъза, за да е хитова като някои всенародни любимки, които загубиха връзка с реалността. И все пак има още много хляб да изяде половината жанр и т.нар. “лидерки”, докато стигнат уникалните 3 албума на Валя, колкото и подценявана да е тя през годините. 

Дори ти си съгласен как хем не е хитова, нито си е продавала гъза като други. Обясни ми тогава за чий още седи при изкуфелия дъртак в димитровградския курник, а най-малкото не е качила тоя блювоч в собствен канал, като има желание да прави песни? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Lelqtian каза:

Дори ти си съгласен как хем не е хитова, нито си е продавала гъза като други. Обясни ми тогава за чий още седи при изкуфелия дъртак в димитровградския курник, а най-малкото не е качила тоя блювоч в собствен канал, като има желание да прави песни? 

Питай я на лично като си толкова загрижен, аз да не им светя, за да знам? След като стои, значи има защо. Кажи ми и на мен като ти разясни, след като имаш такова желание да знаеш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...