Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 14 минути, Willy каза:

Лорена можеше да има още един хит 2019 ако се беше уредила правилно и по-бързо с кавъра на Ципеле, но Бонка я превари. Иначе всяка година има по един хит и тази най-вероятно няма да е изключение. С Меди едва ли ще флопне.

Лорена има точно 3 хита - Жена за лудницата, Все ми е тая и песента с Алисия. Ако можеш е сезонно хитче за съжаление, а заслужаваше повече. 

Но като цяло ми допадат нещата и. Не че и толкова ги слушам... 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Slavi каза:

Лорена има точно 3 хита - Жена за лудницата, Все ми е тая и песента с Алисия. Ако можеш е сезонно хитче за съжаление, а заслужаваше повече. 

Но като цяло ми допадат нещата и. Не че и толкова ги слушам... 

Нищо също е хит, както и дуета с Галин който има над 10М.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Willy каза:

Нищо също е хит, както и дуета с Галин който има над 10М.

 

Нищо е хит, колкото е Вторник беше хит... Как прецени, че е хит? В случая и милиони гледания няма, по които по принцио се ориентираш. 

Дуета им с Галин беше някакъв сезонен хит. Никой не помни, че е излизал. Общо взето Лоренче е яко треторазеядка в попфолка

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Slavi каза:

Нищо е хит, колкото е Вторник беше хит... Как прецени, че е хит? В случая и милиони гледания няма, по които по принцио се ориентираш. 

Дуета им с Галин беше някакъв сезонен хит. Никой не помни, че е излизал. Общо взето Лоренче е яко треторазеядка в попфолка

За дуета с Галин съм съгласен, но беше хит. 

Нищо от друга страна беше хит, Лорена споделяше доста сторита на които се пее. Пък и Зле те чувам на Райна има 6/7М, но си беше ХИТ.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Dominatora каза:

 

Коя е тази и кога е почвала, че да напуска? 

преди 9 часа , SG каза:

За мен това доказва, че във фирмата се случва нещо. Може би и Джулия приспада вече към 'старите' и затова не е такъв приоритет. А и не е като тя самата да взима най-добрите решения.

Има ли фирма, че да се случва нещо в нея?

преди 8 часа , SG каза:

Много е забавно, когато Митака отговаря някъде. :D

Не знам каква е причината Джулия така да се откаже от кариерата си от край време. Беше се засилила много.

 

Кога е имала кариера? Иначе добро решение - колкото и да се подиграваме, разумно постъпва. 

преди 8 часа , SG каза:

Дебютите са обвързани с Пайнер, защото и фирмите са. А Данна май си се води баш в Пайнер, просто Галин й урежда и плаща всичко.

Като вътрешен може да ни открехнеш за нещо на добра воля. :D Сериозно, не като заяждане за Преслава или някоя друга, но наистина недоумявам дали има конкретна причина тази година старите имена в Пайнер масово да намалят продукцията си, а новите да са с нещо ново всяка седмица, дето се вика.

Защо да се изръсват с пари за проекти, които няма да прокопсат? Че и делят с кръвопиец. 

преди 1 час , Krislena каза:

една Ариа е по успешна от Лорена.

Факт. Ариа е по-успешна от 90 процента от чалгарките през 2020. 

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, DarkChild каза:

Вместо да си помпи устните, да обърне внимание на околоочието.

Ау, не бях обърнала внимание. Със сигурност там не е правила нищо, челото и скулите май са опъвани, но не и около очите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Вместо да си помпи устните, да обърне внимание на околоочието.

Кой и е отрязал миглите е въпроса. Като същество от междузвездни войни е

heruinedthisfranchise.jpg

 

  • Haha 8

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой спешно да поправи профила на Денис Теофиков в спотифай, защото дуетните песни не излизат като негови.

И заради това аз се ИЗЛАГАМ най-слушаният ми изпълнител да е Анелия, а то какво било

image.png.d16ac7269b15d62da7b3a5bf30628a8f.png

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Някой спешно да поправи профила на Денис Теофиков в спотифай, защото дуетните песни не излизат като негови.

И заради това аз се ИЗЛАГАМ най-слушаният ми изпълнител да е Анелия, а то какво било

image.png.d16ac7269b15d62da7b3a5bf30628a8f.png

Spotify не е място за подобни гамени.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

Коя е тази и кога е почвала, че да напуска? 

 

Изглеждаше ми позната и мислих-мислих, но се предадох и прочетох описанието. Ами, наистина си е Коя.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Willy каза:

Screenshot-20201019-121022-Facebook.jpg

Моля, някой да въведе реакция “повръщане”, че не намирам нищо по-подходящо за мислите, или по-скоро липсата на такива на Емануела.

  • Like 2
  • Haha 4
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...