Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Попринцип и на мен ми бяха казали, че е преподписала ама това положение да не пуска песни... не знам, нещо не ми идва съвсем наред.

преди 22 минути, Blueberry каза:

Короната направи това, което Пайнер не беше успявал от 2006 насам - наложи новите имена за сметка на старите.

Короната и появата най-накрая на добри продуценти, които да вършат работата на Митко. С другите, които са пуснати сами да действат виждаме, че ситуацията е като преди- Ивета, Радко, Таня, Кирил, дори Ариа още не е на нивото на успех на Даймънд и Алфа и сама със спонсори и скандали се мъчи да направи нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

А каква й е ползата да напусне, освен че ще получава пълен хонорар? Според мен Преслава получава добър процент и финансиране на клипове, не си плаща всичко сама.

Винаги е било така. В сравнително еднакъв период стартираха Преслава, Галена, Даниела, Биляна, Боряна. Кои останаха?

Е тя не плаща нищо по клиповете, те се покриват от Мандри, хепи, хотели, който там се навие да кихне някоя кинта за целта. То и затова клипове няма да прави, в условията на криза що да се бъркат хилядарки за клип, тя да дава излишни пари за песен, като могат да свършат същата работа с няколко поста в инцтаграм? 

В същия ред на мисли, според мен нищо не е подписвала, щото Митьо ще и взима процент от инфлуенцърстването, а сега явно не му дава. 

Ама аре стига с тоя батман. Кажи неска кой сънува и на коя кръчма бяха Лоренция и Ваня Великова с дижей Жери в ролята на иконата? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нова песен 2021! :D Сега ще клипира неклипираните си ретро хитове! :D Докато започне от Нямаш сърце, Горчиви спомени и се стигне до "Не те забравям" може да стане 2030 година, но нищо! Ще чакат хората нова песен. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:

Днес един от най-добрите албуми в последно време , Глория - "Имам нужда от теб" става на 11! ❤️ Да се поздравим! ❤️ 😘 

 

Точно с тази умряла песен ли..........я си пусни "Смела" (Папи на Джинифър Лопес) или "Давай, за да получаваш".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, ENJOY каза:

Точно с тази умряла песен ли..........я си пусни "Смела" (Папи на Джинифър Лопес) или "Давай, за да получаваш".

Точно тази, умрялата ми е супер любима на мене и другите изброени. :D Е, Папи на другата ми любимка Дженифър Лопес точно ми е любима и тогава изобщо не можах да възприема Смела, а и до днес е така. :D То в този албум няма почти лоша песен ама от нереализираните на мен ми харесва най-вече "Обсебена от тебе".

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено на Митьо не му се занимава, общо взето да сме благодарни, че се появиха Алфа и Даймънд, разликата е космическа, ако ги сравним с другите прохождащи, за които изцяло отговаря Димитров. То Данна неслучайно се ориентира и не знам защо директно не подписва с Галин, но вероятно друг договор я спира, просто тези другите като Радко, Ивета и тази другата, вече почти им забравям имената, са тотално зле, Ария се мъчи със скандали тип Андреа, но реално и Сузанита не може да стигне по разпознаваемост, кой знае колко лични средтсва налива в проекти и тя без да възвръща. Митака си е дядка вече, донякъде го разбирам, печели си, докарва си пари покрай всичко постигнато, а то не е малко, платформите, канала в Тубата, участия, Приказките и всички тези обвързвания с Пашев и Галин. Само че имам чувството, че ако досега е помагал, решавал кой каква песен ще вади, кой как ще изглежда, кой ще бута повече, вече все по-малко се меси и всеки се оправя сам на 100 процента. По-старото поколение не ги искат по клубове, те и без Пайнер си имат частни партита на базата на старите хитове и тук вече прави разликата, една Рени, Тони Дачева, Глория, Ивана, Нелина няма да умрат от глад, ще трябва малко да се върнат там, където са започнали, но поне няма да останат без нищо. Само че тези с по 1 хит във времето или обезличени, които хората не възприемат насериозно или времето не им е наложило някакъв статут, за тях не знам. Има една голяма генерация от такива имена, много ми е жал за тях. Дойде време разделно, но то се очакваше, пандемията тотално ескалира процеса. Имам чувството, че не е само в България така, правят се скандално малко гледания от големи имена, няма интерес, все едно има някакъв естествен подбор кой от тук нататък остава и за кой нещата започват да приключват. То и хората в момента ги вълнува оцеляване и политика, като цяло добре че са тийновете и за двата жанра, лятото малко беше замазало очите, но сега с есента и зимата и евентуалното затваряне...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като бълва - защо бълва.. като не пуска песен 4 месеца - защо не пуска? Няма угодия. Сигурен съм,че Преслава си е опекла нещата,така че не се притеснявайте за нея. :)

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Точно тази, умрялата ми е супер любима на мене и другите изброени. :D Е, Папи на другата ми любимка Дженифър Лопес точно ми е любима и тогава изобщо не можах да възприема Смела, а и до днес е така. :D То в този албум няма почти лоша песен ама от нереализираните на мен ми харесва най-вече "Обсебена от тебе".

Тя беше обсебена точно от Кралица и Обсебена от теб :D
Точно в този период помня едно участие в Бургас...откри с "Обсебена от теб"...дискотеката пълна, никой не знае песента, но разпознаха Глория поне и почнаха да викат хората :D :D :D Иначе след това мина много добре, пееше и акапелно, но като си внуши и тя нещо или да се прави на модерна и нямаше спиране...същото беше с "Остани тази нощ" и роклята, с която обиколи България и химическо не можа да й помогне след това............:D :D :D
Иначе "Смела" е яка, на мен още тогава ми хареса, но да остави този дует без клип беше поредното престъпление...поне в някоя саксия можеше да снима и него, а сега само ние я знаем тази песен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз споделям едно мнение с Пайнера, мисля, че би било унижаващо за Преслава да пуска на 3-4 месеца като някои. Тя е на върха повече от десетилетие, не се нуждае от бълване на продукция. Искам качествена продукция от нея, макар и по 1 песен на година - да е нещо като експериментите от 2016-та и може би някой турбо хит тук-там, просто за престиж. Ще рискувам да бъда репетативен, но тя е най-известната българска певица и би било редно да почне да прави така, или да пуска по един албум изцяло с нови песни, на всеки 2-3 години и това е.

  • Like 8

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, ENJOY каза:

Тя беше обсебена точно от Кралица и Обсебена от теб :D
Точно в този период помня едно участие в Бургас...откри с "Обсебена от теб"...дискотеката пълна, никой не знае песента, но разпознаха Глория поне и почнаха да викат хората :D :D :D Иначе след това мина много добре, пееше и акапелно, но като си внуши и тя нещо или да се прави на модерна и нямаше спиране...същото беше с "Остани тази нощ" и роклята, с която обиколи България и химическо не можа да й помогне след това............:D :D :D
Иначе "Смела" е яка, на мен още тогава ми хареса, но да остави този дует без клип беше поредното престъпление...поне в някоя саксия можеше да снима и него, а сега само ние я знаем тази песен.

Да, тази песен е и с послание. Повечето заслужаваха клип "Обсебена от тебе", "Без думи", дуета.... а пък за тези от "Благодаря" като "За първи път" най-вече, "На чисто" и "На мъжете, които не обичах" ме е яд още повече! "Заблуда" също. И тя има пропуски като Преслава и Анелия за "Забранявам си"! "Смела" е хубава песен, но предвид "Папи" така и не можах да я възприема. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, SG каза:

"Не бързайте толкова... тези като нея вече са с по една песен на година" :D

Питайте го дали ще има концерт.

Няма да има.

  • Thanks 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

"100 живота" е в топ 3 най-стриймвани бг песни в дневния чарт. Със сигурност ще мине "Пиян" като най-стриймвана самостоятелна песен, а след време може да избута и дуета с Миле като цяло.

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Ехааа 😍

Лори,мачкай!

 

преди 1 минута, Willy каза:

АРТИСТ! Обожавам старанието на Лорена!

 

Чак се чудя как и се влага и работи при всичките флопове последните 2 години. И Деса да беше така. Сега като нищо да направят някой дует флоп като вече Мецана е без Пайнер. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

 

 

Чак се чудя как и се влага и работи при всичките флопове последните 2 години. И Деса да беше така. Сега като нищо да направят някой дует флоп като вече Мецана е без Пайнер. 

Лорена можеше да има още един хит 2019 ако се беше уредила правилно и по-бързо с кавъра на Ципеле, но Бонка я превари. Иначе всяка година има по един хит и тази най-вероятно няма да е изключение. С Меди едва ли ще флопне.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

"100 живота" е в топ 3 най-стриймвани бг песни в дневния чарт. Със сигурност ще мине "Пиян" като най-стриймвана самостоятелна песен, а след време може да избута и дуета с Миле като цяло.

Вече стрийминг платформите навлизат с голяма сила и в българския пазар така че в следващите години се очакват много размествания на местата. Стриймовете с времето ще се правят все по-лесно

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нападнаха Глория заради репортажа на МЕГЗ за забранените субстанции

napadnaha-gloriia-zaradi-reportaja-na-me

МЕГЗ представи новия епизод на предаването си МАСКАТА.

В него дизайнерката показва грозната истина за извращенията, които млади момичета и момчета правят когато са дрогирани или за да получат една линия. В епизода МЕГЗ съпоставя истинския разказа на бившо наркозависимо момиче със съветите на последователи на Дънов, които среща докато е била на седемте Рилски езера по време на Божествената нова година. В типично нейн стил чрез риалити и провокативна визуализация, на която тя имитира наркозависима, която се дрогира, паднала до тоалетната чиния, Каканашева успя да предизвика голяма дискусия по темата. Постът ѝ в инстаграм получи над 7 хиляди лайка и стотици коментари. Един от коментиралите се оказа Гранд Дамата на поп-фолка Глория.


Глория написа под поста на МЕГЗ:

“Здравейте Мегз, не ви познавам, но това, което правите е ужасно. Особено ако го правите само, за да изкарате пари. Занимавайте се с мода, тя ви отива. Не може да оправите света”.

Амбициозното миньонче веднага отговори:

“ Здравей Глория, ти може да не ме познаваш, но аз те познавам. Исках да съм като теб на 13. Ти беше кралицата на поп-фолка, а аз малко момиче от град Раковски. Знаех за теб, че си на-красивата и известна и че си гадже на най-богатия “мафиот” - исках и аз така. Когато, обаче, станах толкова известна видях как зад този лъскав свят всъщност има доста пумия. И си казах “Ей аз не искам да заблуждавам момичетата, че това е уау. То не е. Искам да се изправя и да показвам истината, защото ако на мен някой някога ми я беше показал, щях да направя много по-малко грешки. Аз вярвам, че мога да оправя света. Може би не целия, но и на 2-3 отвратили се да повлияя - стига”

Глория отвърна: “ Не нападай лично, мила. И не вярвай на всичко, което четеш. Пожелавам ти успех”. 
МЕГЗ отвърна: “ще те посъветвам да гледаш видеото. Убедена съм, че ще ти хареса. Успех”.

Последваха десетки с отговори на коментара с обвиняващи реплики към Глория за влиянието на чалгата и мутренските години върху сегашното ни поколение. Малко по-късно Глория изтри коментара си. 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Krislena каза:

Нападнаха Глория заради репортажа на МЕГЗ за забранените субстанции

napadnaha-gloriia-zaradi-reportaja-na-me

МЕГЗ представи новия епизод на предаването си МАСКАТА.

В него дизайнерката показва грозната истина за извращенията, които млади момичета и момчета правят когато са дрогирани или за да получат една линия. В епизода МЕГЗ съпоставя истинския разказа на бившо наркозависимо момиче със съветите на последователи на Дънов, които среща докато е била на седемте Рилски езера по време на Божествената нова година. В типично нейн стил чрез риалити и провокативна визуализация, на която тя имитира наркозависима, която се дрогира, паднала до тоалетната чиния, Каканашева успя да предизвика голяма дискусия по темата. Постът ѝ в инстаграм получи над 7 хиляди лайка и стотици коментари. Един от коментиралите се оказа Гранд Дамата на поп-фолка Глория.


Глория написа под поста на МЕГЗ:

“Здравейте Мегз, не ви познавам, но това, което правите е ужасно. Особено ако го правите само, за да изкарате пари. Занимавайте се с мода, тя ви отива. Не може да оправите света”.

Амбициозното миньонче веднага отговори:

“ Здравей Глория, ти може да не ме познаваш, но аз те познавам. Исках да съм като теб на 13. Ти беше кралицата на поп-фолка, а аз малко момиче от град Раковски. Знаех за теб, че си на-красивата и известна и че си гадже на най-богатия “мафиот” - исках и аз така. Когато, обаче, станах толкова известна видях как зад този лъскав свят всъщност има доста пумия. И си казах “Ей аз не искам да заблуждавам момичетата, че това е уау. То не е. Искам да се изправя и да показвам истината, защото ако на мен някой някога ми я беше показал, щях да направя много по-малко грешки. Аз вярвам, че мога да оправя света. Може би не целия, но и на 2-3 отвратили се да повлияя - стига”

Глория отвърна: “ Не нападай лично, мила. И не вярвай на всичко, което четеш. Пожелавам ти успех”. 
МЕГЗ отвърна: “ще те посъветвам да гледаш видеото. Убедена съм, че ще ти хареса. Успех”.

Последваха десетки с отговори на коментара с обвиняващи реплики към Глория за влиянието на чалгата и мутренските години върху сегашното ни поколение. Малко по-късно Глория изтри коментара си. 

Това го коментирахме преди седмици. Извади си главата от трътката на Галош.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Лорена можеше да има още един хит 2019 ако се беше уредила правилно и по-бързо с кавъра на Ципеле, но Бонка я превари. Иначе всяка година има по един хит и тази най-вероятно няма да е изключение. С Меди едва ли ще флопне.

На Лорена версията е някакъв пълен ужас и нямаше да е никакъв хит. Много по-добре се получи с дуета. Хубаво би било повече такива български версии да се правят от оригиналните певци.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...