Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

За мен също 2020 е доста по-силна на Галена, отколкото 2019. Може би тогава младите са изпъкнали с повече хитове, но все пак... дори Добре ли си не я смятам за хит от ранга на 100 живота, която пък ми е като Кой. За мен дуета с Китич е леко прехвален.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Кефи ме как не броите Куршум и дуета с Матео за песни на Галена, но Шефката да.

Буквално и в двете песни пее по-малко от минута, а в Куршум дали има и 20 секунди. Шефката си е почти 50:50

  • Like 3
  • Haha 2
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Blueberry каза:

Кефи ме как не броите Куршум и дуета с Матео за песни на Галена, но Шефката да.

Oh my, аз чак сега забелязвам, че те не се водят ft. Галена.😂 Въобще не съм ги възприемал за нейни песни, честно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

😂😂😂😂😂🙊 Миналата година Преслава уби всички с Пиян и новия нос. И после с албума. Даже малоумния дует с гальо дръпна, заради цялата ѝ интерция. Галена само Миле я спаси, и ламбо, но такива песн, тоест пак дуети. Оначе ламбо не е песен, с която име с толкова претенции като галена би следвало да се гордее, а феновете ѝ да се късат да броят гледания.

тази година ѝ е по-силна, спор няма. 100 живота избухна, чекията с криско също леко дръпна, но не толкова, колкото се очакваше. 
 

От друга страна петя с 1 песен и сууупер тъп клип пак се класира, почти 10 млн за самостоятелен канал, жива е и още я бива, макар с орязан нос,

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NazzkO каза:

😂😂😂😂😂🙊 Миналата година Преслава уби всички с Пиян и новия нос. И после с албума. Даже малоумния дует с гальо дръпна, заради цялата ѝ интерция. Галена само Миле я спаси, и ламбо, но такива песн, тоест пак дуети. Оначе ламбо не е песен, с която име с толкова претенции като галена би следвало да се гордее

Паника >>> Ламбо 

Клубен терминатор е и гледам още мачка с приеми.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2019 си беше годината на Преслава- факт. И аз я подкрепих във форумските награди. Галена беше съвсем малко под нея, и то само защото нямаше цял албум.

Притеснителна за Преслава е 2020. Приличен среден хит се получи от лятната песен, но не знам как само с една такава би могла да се нареди до най-успешните за годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, SG каза:

2019 си беше годината на Преслава- факт. И аз я подкрепих във форумските награди. Галена беше съвсем малко под нея, и то само защото нямаше цял албум.

Притеснителна за Преслава е 2020. Приличен среден хит се получи от лятната песен, но не знам как само с една такава би могла да се нареди до най-успешните за годината.

А не ти ли е хрумнвало, че просто Преслава тази година не желае да се нареди до най-успешните и има други планове ? Не беше ли малко странно, че беше една от първите дето се отказа да участва на концерта на Планета ? Не беше ли още по-странно да стартира собствен канал и да види как ще се получи ? Нека мине малко време и ще видим защо всички тези решения от нейна страна.

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, -A. каза:

А не ти ли е хрумнвало, че просто Преслава тази година не желае да се нареди до най-успешните и има други планове ? Не беше ли малко странно, че беше една от първите дето се отказа да участва на концерта на Планета ? Не беше ли още по-странно да стартира собствен канал и да види как ще се получи ? Нека мине малко време и ще видим защо всички тези решения от нейна страна.

 

Не е от значение каква е причината. Сам казах в предни постове, че предполагам, че Митака може яко да я саботира. Но дали се получава и дали тя с една песен на година не е достатъчно конкурентоспособна? Да.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Матео съм съгласен да не го броите, но Куршум.... Галена пее в песента, снимана е в клипа, дори е в обложката на песента, но просто защото не отива на хитовата линия на Галче, не я броите. :D

Макар че за мен Куршум е много яка песен.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, gabbati каза:

За Матео съм съгласен да не го броите, но Куршум.... Галена пее в песента, снимана е в клипа, дори е в обложката на песента, но просто защото не отива на хитовата линия на Галче, не я броите. :D

Макар че за мен Куршум е много яка песен.

Снимана е в клипа единствено защото е проект на племенницата й.

А каква е логиката да не броим “С друг ме бъркаш”, където Галена пее пак толкова и участва в клипа, а това да се брои?

И дори да се брои в крайна сметка се получава така че:

Галена: (огромен хит, среден хит, популярна песен)

Преслава: (среден хит)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, gabbati каза:

За Матео съм съгласен да не го броите, но Куршум.... Галена пее в песента, снимана е в клипа, дори е в обложката на песента, но просто защото не отива на хитовата линия на Галче, не я броите. :D

Макар че за мен Куршум е много яка песен.

20 секунди човек, 20... дори и хита на годината да беше, нямаше да я броим за нейна...само щяхме да се фукаме че взима участие в него🤪

Нормално е да се снима в клипа, за да привлече повече внимание към Доника.

Сходен пример

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен (не)успехите на Галена не ми променят нито живота, нито дори деня, просто личи отстрани как се носят от девет кладенеца вода, за да се защити Галена и да се изкара най-най. И феновете на Преслава имат двойни стандарти, ама при Галена са брутални. Не се пада по гръб.

Куршум иначе е готина песен и в никакъв случай не “прецаква” годината на Галена за мен. Не може всичко да е бомба и гърмеж. И Ариана Гранде тресеше планетата със 7 rings и след това пусна Monopoly, която няма и 50 милиона в ютуб. Тия дето са само по първите места изветряват за две години.

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм вярвал, че Люси е такъв селянин, дано го осъди Меди и му върнат клипа в Тубата, това е един от големите летни хитове. Като цяло Меди, Коце и Галена са силата тази година, но Преслава също разцепва с хит, който се задържа, една-единствена песен пък изпъква пак пред доста, дето бълваха. Иначе нямам търпение за "Акула", ще е като The best на може би най-успешната й ера, въпреки че не мога да кажа, че не са ми по-любими песните с Димитър Петров и Токича, но определено да извадиш такива хитове на 20-тата си година е wow. Очаквам все пак и някоя нова песен, от тези, за които толкова говори през годините, но не видяха бял свят. Много яка обложка, красавица е голяма. Все пак есента предложи добри парчета, много съм зарибен по "Граници", "Минутите", "Ангажименти", "В ръцете на друг", пък за "Не, мерси" е ясно, че си е хита на сезона.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не е казал, че не броим песента с Фики. :D

Но както Шефката е 50:50, така и Куршум е буквално трио, а и избухващата част е точно с Галена. ;) 

Не разбирам защо не я считате. И каква е тая глупост, че заради племенницата на Галена, и като са рода, във всеки неин проект ли ще участва?! 😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако има нещо за което можем да завиждаме на Адам, то е перфектният нос. Лидка дали се е спукала от яд на снимачната площадка, че тя е трябвала да мине "под ножа" за подобни резултати?!

 

 

  • Haha 5
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Ако има нещо за което можем да завиждаме на Адам, то е перфектният нос. Лидка дали се е спукала от яд на снимачната площадка, че тя е трябвала да мине "под ножа" за подобни резултати?!

 

 

А тези негови вежди... ах, тези гъсеници...

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Ако има нещо за което можем да завиждаме на Адам, то е перфектният нос. Лидка дали се е спукала от яд на снимачната площадка, че тя е трябвала да мине "под ножа" за подобни резултати?!

 

 

Какво като има перфектен нос, като има излъчване на спрънджа ☹️

  • Haha 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Какво като има перфектен нос, като има излъчване на спрънджа ☹️

1:1 e с един турски актьор, който ми е неприятен само заради тази причина.🤕
Yasak Elma Yiğit jean gömlek | orguhobi.com

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно трио трябва да е разделено 1:1:1 и всички да имат равни части и да пеят горе-долу еднакви партии:

 

Доника:

май ме взе за глупава?

дано е истина, че ще се пръсне.

Бум, бум, бум в твоя ум влизам ти като куршум,
знам ме дум дум, вечер тайфун
сутрин чао, без много шум.
Бум, бум, бум, пак на ум ще си болен ти за мен,
само за мен вдигай шум от любов опианен
и до кръв наранен ще се молиш за мен
тогава дано да имам сърце.

каза, че съм хубава

аз за него съм една 

ще му се върне тъпкано повярвай

Бум, бум, бум в твоя ум влизам ти като куршум,
знам ме дум дум, вечер тайфун
сутрин чао, без много шум.
Бум, бум, бум, пак на ум ще си болен ти за мен,
само за мен вдигай шум от любов опианен
и до кръв наранен ще се молиш за мен
тогава дано да имам сърце.

 

Моля те кажи защо така направи?

Бум, бум, бум в твоя ум влизам ти като куршум,
знам ме дум дум, вечер тайфун
сутрин чао, без много шум.
Бум, бум, бум, пак на ум ще си болен ти за мен,
само за мен вдигай шум от любов опианен
и до кръв наранен ще се молиш за мен
тогава дано да имам сърце.

 

ГАЛЕНА:

колко си ми глупава

една за вечерта

Казах ти в приказки не вярвай

От такива като теб дето с много спали, 
как да обича - кучета я яли.
За друго става, но за мъж едва ли.
:


Сами си правете изводите ;) 

П.С Текста съм го копирал от нета, сигурно има грешки.

 

Пример за трио е това 

Някои пресови през 2016 се опитаха да изкарат и Пей, сърце трио, но не им се получи.

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...