Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 20 минути, Danger. каза:

Че тя миналата година беше с 4 хита :D  

Е миналата година още нямаше толкова осезаемо лидерство на новите, тепърва прохождаха и ставаха заплаха. Тази година си е друго нещо. 

преди 16 минути, Hurricane каза:

Какъв запомнящ се случай?

От пуснати 4 песни, има 1 голям хит, 1 среден хит, 1 песен, която се завъртя по клубовете, но дотам, а иии... един тотален флоп.

Не съм сигурен дали говорим за една и съща година. За 2020 има само 2 песни, и двете хитове.

Btw сега видях, че на обложката на Емилия го има и нейното лого редом с това на Пайнер. Не се сещам за други такива случаи, освен при Про мюзик. Да не се е уредила с по-добри договори дори от Глория и Ивана?😆

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Е миналата година още нямаше толкова осезаемо лидерство на новите, тепърва прохождаха и ставаха заплаха. Тази година си е друго нещо. 

Че то миналата година имаха много по-големи хитове - “Няма да ми мине”, “Акула”, “Тръгвай си”, “Излъжи ме” и т.н

 

Сега коя е заплахата? “Щрак” и “Поредната цигара ли” :D 

Или последната на Данна с Диона.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , GSA каза:

Май ставаше въпрос за “Забранена зона”, която я бавеше с месеци.

Същото беше с “Нежна полиция” на Райна, който беше заснет септември 2008 и пуснат в ефир януари 2009. Да не говорим, че клипът е тотал щета...

Спомням си, че и с Анелия имаше някакъв скандал през 2009 за клипа на “Две неща”, след който спряха да работят заедно известно време. 

И с Ангел преди време, мисля че се бяха псували по някакъв въпрос.

 

2002 и Коста Марков го беше съсипал в Неудобните въпроси на НФ. Голям скандал беше за времето си

  • Wow 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Danger. каза:

Че то миналата година имаха много по-големи хитове - “Няма да ми мине”, “Акула”, “Тръгвай си”, “Излъжи ме” и т.н

 

Сега коя е заплахата? “Щрак” и “Поредната цигара ли” :D 

Или последната на Данна с Диона.

Заплахата тази година е, че в Пайнер и лейбълите се случва нещо странно и старите имена почти не издават песни, а новите имат по нещо всяка седмица. 😆 И не е като всичко да не им се откроява с по няколко милиона поне, а отделно си имат и хитовете. И на концерта акцента беше върху тях.

Всъщност не е въобще странно, не и за тези, които следим жанра от началото. Успешна засега промивка на съзнания от страна на чичо Митко, върна си се човека към старите методи. Съответно изпълнител като Галена да изпъкне в среда, в която дори и по-слабите песни на новите се забелязват, си е похвално. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

😆Съответно изпълнител като Галена да изпъкне в среда, в която дори и по-слабите песни на новите се забелязват, си е похвално. 

Това звучи толкова грешно, смисъл всякаш до вчера едвам е мърдала, но разбирам какво искаш да кажеш хахах

Просто продукцията и качеството на песните и клиповете й е на светлинни години пред тези на дебютите, които пускат песни през месец.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Това звучи толкова грешно, смисъл всякаш до вчера едвам е мърдала, но разбирам какво искаш да кажеш хахах

Просто продукцията и качеството на песните и клиповете й е на светлинни години пред тези на дебютите, които пускат песни през месец.

Изпълнител като Галена т.е стар изпълнител

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата песен на Меди е на #4 място в Spotify и на #1 място в Apple Music. От дуета на Галена и Криско не сме имали подобни добри позиции в стрийминг платформите. 

  • Wow 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

И Джена със сина си на рождения ден на Алекс.  

От къв зор Коце се сродява с Джуна пък сега? Гери има 2 племеннички, моми за женене.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Обаче страшно тъпа и непрофесионална обложка. Това ли чакахме 8 години?

Все едно само това сте чакали и вие :D 

Иначе да, можеха да се постараят повече, но си личи, че се залага на самата снимка, а Емилия е много красива. ❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, gabbati каза:

Все едно само това сте чакали и вие :D 

Иначе да, можеха да се постараят повече, но си личи, че се залага на самата снимка, а Емилия е много красива. ❤️ 

чакали... ние бяхме забравили, че Ема съществува... толкова е значима горката.

  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, gabbati каза:

Все едно само това сте чакали и вие :D 

Иначе да, можеха да се постараят повече, но си личи, че се залага на самата снимка, а Емилия е много красива. ❤️ 

Не, но я имах от категорията певици като Галена, Камелия, Цура, Андреа...които се стараят да изглеждат добре, да имат яки клипове, смисъл да не залагат само на песните. Дори и Да гори в любов имаше по-яка обложка.
Красива е, ама е толково зле отрязана главата й, че няма накъде.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

@Slavi кое е смешното и се обоснови колко хита има Галена през 2019. ;) 

С нетърпение очаквам отново поредният ти необективнен пост. :D 

От ранга на 100 живота нито един. Със сигурност 2020 изпъкна повече. 

Иначе големия и хит през 2019 беше Добре ли си. 

Интересно ми е защо броиш Сърце за хит. Наскоро май ти обясняваше как С мене да вървиш и Горе долу не били толкова големи хитове за гледанията, които имат, което за мен е абсурдно твърдение. Когато е за Галена гледанията са бахти показателя, когато е за други не винаги... Та затова се посмях. 

Не държа да ме смятат за обективен, но щом всяка година съм в номинациите, значи все пак има защо. То за вас всеки, който не точи лиги по Галоша не е обективен... 

  • Like 1
  • Dislike 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Slavi каза:

От ранга на 100 живота нито един. Със сигурност 2020 изпъкна повече. 

Иначе големия и хит през 2019 беше Добре ли си. 

Интересно ми е защо броиш Сърце за хит. Наскоро май ти обясняваше как С мене да вървиш и Горе долу не били толкова големи хитове за гледанията, които имат, което за мен е абсурдно твърдение. Когато е за Галена гледанията са бахти показателя, когато е за други не винаги... Та затова се посмях. 

Не държа да ме смятат за обективен, но щом всяка година съм в номинациите, значи все пак има защо. То за вас всеки, който не точи лиги по Галоша не е обективен... 

“Добре ли си” си е точно от ранга на 100 живота.

И да, онези песни не са за 25/30 милиона, даже бях включил и “Боже, прости”, която също е на Галена. :) 

И защо да не броя “Сърце” за хит след като си е успешна и със силни приеми? Факт е, че вече е забравена, но не може да се отрече, че е станала хит. Та ти буташ След 1000 жени на Деса за хит, която и 5 милиона няма, а тази не. 🤣

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...