Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, -A. каза:

Пък Емрах има ''По такива си падам'', ''На твое място'', ''Душо моя'', ''Сърце мое'' и ''Предишното момче''. Новата също върви супер. Не знам Лидия с какво е по-успешна от него. :D 

От тези единствено "По такива си падам" е истински голям хит. :1eye:

Също така "Той" > всичко на Медичи.

Пропуснала съм Ариа и трите новаци в Пайнер, естествено, че Меди е над тях. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Да "Излъжи ме", "Боже мой" и "Няма да ми мине" са по-големи хитове. Освен това Меди не е познато име за не-върлите чалгари. Бих го поставила само едно стъпало над Емрах и Десита, но далеч под останалите дебютанти.

За “Няма да ми мине” съм съгласен, забравих я. Но тя излезе в Пайнер, когато още нямаше канал на Алфа Мюзик.

Останалите 2 песни - абсурд. По-скоро са равни.

И как изпълнител с 25 участия в месеца, който пълни дискотеките и съответно първоначалният интерес за гледания е на негова страна, ще е под останалите дебютанти? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

От тези единствено "По такива си падам" е истински голям хит. :1eye:

Също така "Той" > всичко на Медичи.

Пропуснала съм Ариа и трите новаци в Пайнер, естествено, че Меди е над тях. 

Това е твое мнение. За мен ''Сърце мое'' не отстъпва по нищо на ''Боже мой'' и ''Излъжи ме''. И за разлика от тях поне се задържа малко повече във времето. 

И за разлика от Алфите поне може да се похвали със самостоятелен хит. Още чакаме такъв от другите.

  • Like 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Меди е най-голямата звезда от новите, просто няма слабо след "Само да те питам",  "Дивана" също стана супер летен хит и надви всичко на посочените. Много ме радва как сам си пише песните, участията са му 99% живо пеене и клубовете се пръскат по шевовете. Таргета на Теофиков и ко. е тийновете, а на Меди песните се слушат и от 25+ и е вземан много по-насериозно. И аз мисля, че ще удари 300к поне. 

  • Like 4
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, -A. каза:

Тук мисля, че не си прав. Галена помириса добри позиции чак 2008 и то края на годината с ''Диагнозата''. През следващата година заради бременността не можа да си разгърне потенциала и чак 2010 почва да кърти. Ретро песните на Галена към днешна дата правят супер гледания защото самата тя е голямо име, не защото тогава е била топ. Виж, че 2008 си включва в микса ''Рамзи кючек'', която е с най-добър прием - мисля, че това говори достатъчно.

Най-вероятно си прав за всичко, освен за 2008, когато всички се чудят защо не е номинирана за певица и дори Преслава си споделя наградата с нея. Аз не казвам че е била лидерка, но е ставала все по-голяма "заплаха" за Преслава и другите вече утвърдени топ имена.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

И как изпълнител с 25 участия в месеца, който пълни дискотеките и съответно първоначалният интерес за гледания е на негова страна, ще е под останалите дебютанти? 

Певицата в кръчмата в квартала има също по толкова участия на месец - всеки ден е на работа жената. :kissing2:Тя по-успешна ли е от всички?

Нека не се лъжем, ако не движеше с Галена, нямаше да го отразявате. Но и нея ще я забрави скоро, както се случи с Азис, Ваня, Десита, Константин и всички останали, с които е работил. Зодия Близнаци, това е!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, -A. каза:

Това е твое мнение. За мен ''Сърце мое'' не отстъпва по нищо на ''Боже мой'' и ''Излъжи ме''. И за разлика от тях поне се задържа малко повече във времето. 

И за разлика от Алфите поне може да се похвали със самостоятелен хит. Още чакаме такъв от другите.

С тази разлика, че аз съм в България и общувам с много хора, които слушат тая музика и не са по форумите. Ти гледаш цифрички в ютуба. 

преди 3 минути, devotioner каза:

Меди е най-голямата звезда от новите, просто няма слабо след "Само да те питам",  "Дивана" също стана супер летен хит и надви всичко на посочените. Много ме радва как сам си пише песните, участията са му 99% живо пеене и клубовете се пръскат по шевовете. Таргета на Теофиков и ко. е тийновете, а на Меди песните се слушат и от 25+ и е вземан много по-насериозно. И аз мисля, че ще удари 300к поне. 

Със сигурност е най-голямата звезда, да :roll1: И няколко топ имена се изтрепаха да му се бутат за дует, за да си спасят кариерите.

Оп, това беше един друг.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

От тези единствено "По такива си падам" е истински голям хит. :1eye:

Също така "Той" > всичко на Медичи.

Пропуснала съм Ариа и трите новаци в Пайнер, естествено, че Меди е над тях. 

Не знам дали на шега или сериозно се излагаш хаха.

На бас че новата на Меди ще е тоталният му хит който твърдиш че няма, а не е като Само да те питам, Параноя и Майната ти Св. Валентин да не са такива. Дори и Дивана е по-успешно от всичко самостоятелно на Lidl + половината й дуети и фийтове.

  • Like 5
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Певицата в кръчмата в квартала има също по толкова участия на месец - всеки ден е на работа жената. :kissing2:Тя по-успешна ли е от всички?

Нека не се лъжем, ако не движеше с Галена, нямаше да го отразявате. Но и нея ще я забрави скоро, както се случи с Азис, Ваня, Десита, Константин и всички останали, с които е работил. Зодия Близнаци, това е!

Меди има участия из цяла България и няма топ дискотека в която да не е пял. Едно е всеки ден в една кръчма, друго е в 20/25 различни дискотеки в месеца. ;) 

Иначе аз както казах не го отразявам, не ми е някакъв любим изпълнител, но успехът му няма как да не бъде забелязан. 

И какво значи “ще я забрави” ? Да не би да му следиш всяка крачка, че знаеш какви са му отношенията с изброените? И какво съвместно има с Азис, май съм пропуснал?

 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Не знам дали на шега или сериозно се излагаш хаха.

На бас че новата на Меди ще е тоталният му хит който твърдиш че няма, а не е като Само да те питам, Параноя и Майната ти Св. Валентин да не са такива. Дори и Дивана е по-успешно от всичко самостоятелно на Lidl + половината й дуети и фийтове.

Не се излагам, просто тук ако нещо се е допряло до Галена дори и през 2012, го изкарвате за новото злато. Аз всъщност  много харесвам Меди, даже ако си спомняте, първо бъзиците бяха, че той ми е любимеца, а не Денис. @xroflx9 няма как да не помниш, защити ме!

Дразнят ме изхвърлянията ви. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Меди има участия из цяла България и няма топ дискотека в която да не е пял. Едно е всеки ден в една кръчма, друго е в 20/25 различни дискотеки в месеца. ;) 

Иначе аз както казах не го отразявам, не ми е някакъв любим изпълнител, но успехът му няма как да не бъде забелязан. 

И какво значи “ще я забрави” ? Да не би да му следиш всяка крачка, че знаеш какви са му отношенията с изброените? И какво съвместно има с Азис, май съм пропуснал?

 

Текст: Азис , Диона

Накрая ще излезе, че аз съм най-голямата фенка на Меди тук. ;) 

И да, приемете, че много пъти като съм се събирала с приятели и сме пускали песни на Меди, не са знаели кой е. И други хора масово не го познават. Повече се приема като изгряващ, а не като наложен. Това, което прави, е супер, но има още бая да поработи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

меди... топ име хуахахах вие сериооозно ли? Явно живеете в паралелна вселена, или чалгата ви е изпила мозъка, или просто имаме различно възприятие за топ име. Какво топ име е, та той е масово безизвестен. Топ имената ходят в предавания, имат участия в национални телевизии, канени са на концерти и тн и тн. Тук поредния циганин пеещ чалга, клекнал на чичото от Явор за малко по-лъскав клип и го изкарвате едва ли не на нивото на Азис, Преслава и сие. А той просто...

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Най-вероятно си прав за всичко, освен за 2008, когато всички се чудят защо не е номинирана за певица и дори Преслава си споделя наградата с нея. Аз не казвам че е била лидерка, но е ставала все по-голяма "заплаха" за Преслава и другите вече утвърдени топ имена.

Ти говориш за топ пет. Определено 2008 е много силна за Галена. Същата година изпраска супер много проекти. Примерно през лятото заложи на стратегията на Ивана и пусна цели три клипа, но това което я изтреля беше ''Знам диагнозата'' -  тотален хит, но излезе в края на годината. Може би заслужаваше номинация за ''Певица'', но и други изпълнители имаха супер силна година:

Преслава, тук няма смисъл да се коментира.

Андреа, която никога не ми е била любимка, но взе паричките на тате и лятото пусна един от най-големите хитове ''Само мой'' и после продължи със серия от успешни песни.

Елена Паришева, която с ''Първата-последната'' вкара чалгата в нова посока.

Анелия и Райна също имаха супер силна година. (Говорим само за Пайнер. Защото тук задължително трябва да включим Емануела и Алисия дето къртеха държавата. Тони Стораро също).

Сигурно пропускам някой. Но да, определено 2008 и е жестока година за Галка. Жалко, че 2009 дръпна назад и чак 2010 влезе силно в играта.

преди 1 минута, Blueberry каза:

С тази разлика, че аз съм в България и общувам с много хора, които слушат тая музика и не са по форумите. Ти гледаш цифрички в ютуба. 

Със сигурност е най-голямата звезда, да :roll1: И няколко топ имена се изтрепаха да му се бутат за дует, за да си спасят кариерите.

Оп, това беше един друг.

 

Не знаех, че общуваш с хора от цялата държава и имаш данни какво и по колко пъти се пуска във всяка дискотека. Да не говорим, че в този форум някой седмици защитаваме тезата, че гледанията са най-важни защото в дискотеките много пъти дж-ите си налагат предпочитанията, друга седмица защитаваме дискотеките защото е по-удобно спрямо цифрите и така. 

 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Danger. каза:

 Вижте само визията й, хореографията й, присъствието й на сцена. Изключете плейбека тука, първи концерт й е, ама тука е брутална.

Какво значи "Изключете плейбека"? Първи концерт й било. Не си ли давате сметка, че и на 20-тия си концерт ще си пуска плейбека. Иначе рискуваме да ни прокървят ушите. Тя в студиен запис се напъва като прегракнала врана, представям си да пее на живо 😁

И като изключим плейбека какво остава? Една хореография (УАУ - и ти можеш да я изтанцуваш) от пилето с червени пера Ариа. 

Била се държала освободено по участия. Това не е певица, а някаква жена, която налива пари в кариера, за да се клечи като разкекерчена табуретка по участия. Нали я видяхме как се гъзи на хората като долнопробна мастия и как подскачаше върху онзи барман. Това ли ви е класата?

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Не се излагам, просто тук ако нещо се е допряло до Галена дори и през 2012, го изкарвате за новото злато. Аз всъщност  много харесвам Меди, даже ако си спомняте, първо бъзиците бяха, че той ми е любимеца, а не Денис. @xroflx9 няма как да не помниш, защити ме!

Дразнят ме изхвърлянията ви. 

То се вижда и от интереса. За 7ч. е минал лайковете на трио grindr. Меди е новата топ звезда сред дебютите и само Теофиков има повече хитове засега. 

НО, Меди сам си пише песните, не за друго, но има гарант да разнообразява и да дава идеи на композиторите, а Пашев и Асенив вече имат хейт под всички песни, за това колко са еднакви и все някога балоните Алфа и Даймънд ще се спукат.

  • Like 5
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Не знаех, че общуваш с хора от цялата държава и имаш данни какво и по колко пъти се пуска във всяка дискотека. Да не говорим, че в този форум някой седмици защитаваме тезата, че гледанията са най-важни защото в дискотеките много пъти дж-ите си налагат предпочитанията, друга седмица защитаваме дискотеките защото е по-удобно спрямо цифрите и така. 

 

Хита не се брои по цифрички или пускания в дискотека, а от всеки се знае, че е такъв. И говоря за истински, неоспорим хит, не за глезотиите, на които сме свикнали тук хит <<< голям хит <<< мега хит <<< турбо хит <<< ултра хит <<< интералактически хит и т.н. 

Хит е 100 живота. Хит е Пиян. Хит е Тръгвай си. Хит е Няма да ми мине. 

Зарязан е успешна, позната песен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, човек да не пусне добър проект и го качихте в облаците. :D Веднага може да ти стане анти даден изпълнител от определени коментари тук. 

Най-добрия от новите бил, най-голяма звезда, глупости на търкалета :D  Меди е едно от най-силните нови имена, но в никакъв случай не е най-силното. Един Денис Теофиков по нищо не отстъпва на Меди, дори е по-млад, което е плюс за младите, които се кефят на чалгата. 

Меди беше в чалгата и преди Сашка, но нищо не му се получи. Когато срещнеш Ангелчето просто възкръсваш! 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Slavi каза:

Визията кич. Хореографията на балеъта като на всяка друга на комцерт. Присъствие? Сериозно ли. Та тя едва се мърда... 🤣 

Ники, някой ти е направил магия, честно...

Ма ти виж как дават минуси. Ти им казваш истината, онези се ядосват на очевидното и цъкат минуси. Наистина тази сякаш магия им е правила. Чудя се дали да не се свържа с моя маг да им я развали....? 😉

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как Меди да не е топ име? Едно от малкото нови имена, което хората взимат на серизоно. Всяка песен му е голям хит, и не знам с какви хора общувате, но масово се знае кой е

  • Like 6
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

О, няма да се занимавам да ви цитирам поотделно и да се обяснявам. Прекалено сте заслепени, за да проведете дискусия.

 Фактите са си факти - близо 200к само за 8 часа. Когато любимите ви инфлуенсърки Десита и Лидия го направят със самостоятелно парче, тогава може да си говорим. Дотогава ще си го карат само на дуети и триота, и ще пеят любимите си хитове на Галена и Преслава по участията си.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Хита не се брои по цифрички или пускания в дискотека, а от всеки се знае, че е такъв. И говоря за истински, неоспорим хит, не за глезотиите, на които сме свикнали тук хит <<< голям хит <<< мега хит <<< турбо хит <<< ултра хит <<< интералактически хит и т.н. 

Хит е 100 живота. Хит е Пиян. Хит е Тръгвай си. Хит е Няма да ми мине. 

Зарязан е успешна, позната песен.

С това съм съгласен, но не говорехме за тази проекти а за ''Боже мой'', ''Излъжи ме'' и ''Сърце мое''. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Фактите са си факти - близо 200к само за 8 часа. 

Не забравяй, че може да купува. Всички помним Дивана как трупаше по 20-30К на час в началото. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, Десита редовно си качва сторита как пеят ''Поредната цигара'' по дискотеките и приема е повече от добър. Много се радвам за най-сладката изпълнителка на тази компания.

  • Like 2
  • Dislike 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

С това съм съгласен, но не говорехме за тази проекти а за ''Боже мой'', ''Излъжи ме'' и ''Сърце мое''. 

“Сърце мое” пък кой я слуша? :D 
Това сигурно е една от най-бързо забравените парчета. Беше някакъв хит, ама сега все едно не е излизала. Нищо, че има доста гледания.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...