Jump to content



Игри на волята 2


z_o_

Препоръчани коментари

Баце Любе ми е фаворит на мен. Милен ми е на второ място. 

Джерката също много ме кефи като присъствие и раздаване, но и трябва още доста стаж в битките. 

Най-много ме дразни Лазаринов, дори не проумявам как стигна до този етап. Добре, че спряха и драмите със сестрите, че много изкуствено беше създадено всичко. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , ANGEL каза:

Баце Любе ми е фаворит на мен. Милен ми е на второ място. 

Джерката също много ме кефи като присъствие и раздаване, но и трябва още доста стаж в битките. 

Най-много ме дразни Лазаринов, дори не проумявам как стигна до този етап. Добре, че спряха и драмите със сестрите, че много изкуствено беше създадено всичко. 

И мен Лазаринов ме дразни най-много.... Иначе аз искам най-много на финал да стигнат Катя, Тодор, Милен, Любо, Ваня.... заслужават и са ми любимци, честно казано! Чудомир много приятно ме изненадва в последно време. Джерито и мен ме кефи. Много добре разсъждава, добре се държи, харесва ми! Останаха силни играчи, на мен честно казано само Лазаринов и може би тоя Влади, по-така не ми допадат... Всички други имат място на финал.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Slavi каза:

Тодор тъпото на номинация. Срещу кой ли ще се изправи и дали ще изхвърчи? 

Подозирам поредна загуба на Жътвари днес и пак ще се изправят един срещу друг. Дават как Влади се контузва, сигурно ако загубят пращат него понеже е ранен и утре гледаме Тодор vs Влади.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, BobiTo каза:

Подозирам поредна загуба на Жътвари днес и пак ще се изправят един срещу друг. Дават как Влади се контузва, сигурно ако загубят пращат него понеже е ранен и утре гледаме Тодор vs Влади.

Твърде възможно и според мен, но дори да загубят Рибарите, нали Чудомир им спечели привилегия при Елиминации, така, че и това може да бъде решаващо. Мен Влади нещо не ме кефи, но най-гадно е някой да бъде номиран и изкаран точно като е ранен.... Честно казано би било кофти при това положение. Ще видим. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Твърде възможно и според мен, но дори да загубят Рибарите, нали Чудомир им спечели привилегия при Елиминации, така, че и това може да бъде решаващо. Мен Влади нещо не ме кефи, но най-гадно е някой да бъде номиран и изкаран точно като е ранен.... Честно казано би било кофти при това положение. Ще видим. 

То привилегията не трябваше ли да бъде на първата елиминационна? 

Иначе направо смазаха глсвата на Влади. Някои битки са много брутални и рискови за здравето им. Продукцията 5 пари не дава, че ще ги осакати. Сеир да има

На мен Влади ми е сладък и скромен, но на моменти е голямо мекотело. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Slavi каза:

То привилегията не трябваше ли да бъде на първата елиминационна? 

Иначе направо смазаха глсвата на Влади. Някои битки са много брутални и рискови за здравето им. Продукцията 5 пари не дава, че ще ги осакати. Сеир да има

На мен Влади ми е сладък и скромен, но на моменти е голямо мекотело. 

Аз мислех, че е на една от елиминационните битки, така каза водещата. Наистина са брутални, няма по-важно от здравето на един човек....

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Твърде възможно и според мен, но дори да загубят Рибарите, нали Чудомир им спечели привилегия при Елиминации, така, че и това може да бъде решаващо. Мен Влади нещо не ме кефи, но най-гадно е някой да бъде номиран и изкаран точно като е ранен.... Честно казано би било кофти при това положение. Ще видим. 

То до момента които се е раниел е аут, още в първата седмица Елена се рани и замина, сега наскоро и Симона по същата причина. Ако Рибарите паднат кой ли ще номинират?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

То до момента които се е раниел е аут, още в първата седмица Елена се рани и замина, сега наскоро и Симона по същата причина. Ако Рибарите паднат кой ли ще номинират?

Николай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

То до момента които се е раниел е аут, още в първата седмица Елена се рани и замина, сега наскоро и Симона по същата причина. Ако Рибарите паднат кой ли ще номинират?

На мен тая Симона никога не ми е била особено симпатична. Мисля, че няма да паднат рибарите или ако паднат, може би, ще има шанс да се възползват от привилегията, която Чудомир им спечели.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

На мен тая Симона никога не ми е била особено симпатична. Мисля, че няма да паднат рибарите или ако паднат, може би, ще има шанс да се възползват от привилегията, която Чудомир им спечели.

Привилегията ще си е в самата битка, а не в това да се спасят. И аз мисля, че с Жътварите тотално е свършено, в първата седмица като ново племе разбиха, какво им стана после...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали трябва да ги сливат вече, ако вземат и Рибарите да загубят ще се проточи до януари, затова сега трябва да се разгроми тотално едното племе.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Starboy каза:

Нали трябва да ги сливат вече, ако вземат и Рибарите да загубят ще се проточи до януари, затова сега трябва да се разгроми тотално едното племе.

Накъде повече? Утре Жътварите остават 5, ако отпадне още един направо си ги сливат мисля. Иначе стана точно както прогнозира по-рано, Жътварите загубиа, Влади е номиниран, очаквайте Влади да е аут тази вечер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влади и Любо толкова симулират, очаквайки да дисквалифицират Ники и Лазаринов и да им дадат точка😂 На единия всяка игра рамото, на другия крампата. И за номинация си беше Любо, но са такива страхливци всички да го номинират. Победа той няма от месец сигурно. И после говорят против Ваня, която им е направила повечето битки

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любо, Влади и Джери са най-достойните участници там, показват лоялност до самия край, въпреки напредналия ход на играта. Те просто са чисти души и хора и това се усеща силно, много жалко, че Влади тази вечер най-вероятно си тръгва.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Starboy каза:

Любо, Влади и Джери са най-достойните участници там, показват лоялност до самия край, въпреки напредналия ход на играта. Те просто са чисти души и хора и това се усеща силно, много жалко, че Влади тази вечер най-вероятно си тръгва.

Така е. Не трябваше да се самономинира. Трябваше тая мишка Вайс да я номинират също, дето вечно като е имало пъзел казва как ще отиде, а после се скатава. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква радост и гордост в очите.. поне да си го беше наредил сам

125345100_3623455837714038_7000744188637886821_o.jpg

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Starboy каза:

Каква радост и гордост в очите.. поне да си го беше наредил сам

125345100_3623455837714038_7000744188637886821_o.jpg

Ха, ха! Пълен Нещастник! Мускулите, силата и огромната му физика за сметка на ум! Ако Тодор не му казваше как да го нареди, не знам как би се справил! Нали все се канеше на пъзели, бе? И какво стана? Сега, когато се дореди, му казаха, как да го направи! Защо не го нареди сам? Защо изобщо се допуска някой друг да ти казва как да си нареждаш пъзела? А за Влади се знаеше, че ще напусне. Сам се прецака, да беше изпратил Вайс на номинация, наистина глупава грешка, но щом така е преценил възможностите си.... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не коментирате, че Влади отпадна супвр нечестно и Тодор е продължил при сгрешен пъзел... Супер непрофесионално от страна на продукцията и водещите. При Алекс Сърчедциева е нямало такива гафове. 

Иначе Влади поне излезе като герой. Такава алчност там се рее при намирисването на 100хил лева. Никой друг не би постъпил толкова достойно. Влади, Джери и Любо съвсем спокойно можеха да се пазят един друг до крся. Ваня трябваше да номинира Вайс ако бе малко по хитра, каквато се опитва да бъде, за да изчисти някой от двамата с Тодор... 

Screenshot_20201114_155823_com.facebook.katana.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влади е слабото звено на Жътварите. И на пъзели не е добър. Тодор е един от най-силните играчи във формата. Нищо, че е досадник и кофти като личност.

Някъде четох, че Катя щяла да премине към Жътварите. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От мъжете в племето беше най-слаб, да.. но пък ми беше много приятен и позитивен, много стойностен човек, напусна с най-много позитиви от всички участници досега. 

Това с пъзела наистина беше голям гаф на продукцията, не знам как не са го забелязали, че чак поне при обработката да не го показваха толкова отблизо, че да си сложат грешката в очите на хората. Но и да го беше върнал - трябваше да обърне 3 части, Влади пак щеше да загуби.. но все пак правят впечатления такива неща, че продукцията не са такива професионалисти, каквито опитват да се изкарат.

Не знам миналия сезон дали е било така, но тук много си личат фаворитите на екипа, особено Милен. А при други винаги им показват по-избухливите и гадни черти и завъртат винаги така нещата, че да има някаква интрига и драма. Преди събирането на племената имах чувството, че цялото шоу работи за сестричките, точно както искаха те, така се развиха нещата.. сега, ако Катя вярно отиде при Жътварите (на което се надявам), просто супер много ще си проличи, че продуцента е същия от Биг Брадър. :D 

И Ваня, както каза Слави - едно говори, друго прави.. разочарова ме тая седмица, определено. Можеше ей така да изпрати Вайс на елиминации, ама..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тодор е типичният селски тарикат и хитрец, който няма никаква доблест, а постоянно се бие в гърдите колко е достоен и се прави на герой. Много неприятен палячо, дано и днес пада. Както и Вайс!

Любо също ми падна в очите... отчаян е и на биткиите истерясва, а и е доста страхлив.

Аз съм за Бобката, дано е победил той

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...