Jump to content



Игри на волята 2


z_o_

Препоръчани коментари

Умеях от кеф и на номинациите и на елиминационната. Те му казват, чв не се държи достойно, той си мисли, че всички го било страх, щото е много силна конкуренция. Очевидно е, че Тодор не е комплексен играч и го биваше основно в силови игри. И миналата година имаше пъзели. Не са измислени заради сестрите едва ли не. Елиминациите, в които Тодор оцеля също бяха в негова полза, както сега играта беше в полза на сестрите. Освен това цял сезон му гледахме на тоя панаира и шмекеруването. Освен това дори и уважението от бившето си племе не успя да запази, заради гнусното си поведение. Изложи се. Марш мутро мръсна

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не харесвам Тодор отдавна, но от Марс си личеше, че битката е правена, за да загуби.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Не харесвам Тодор отдавна, но от Марс си личеше, че битката е правена, за да загуби.

Така е, но и битката му с Чудомир беше изцяло в полза на Тодор. Игри на волята не са само силови игри, а Тодор не е комплелсен. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Така е, но и битката му с Чудомир беше изцяло в полза на Тодор. Игри на волята не са само силови игри, а Тодор не е комплелсен. 

Чудо не е по-малко силен, даже е повече, просто се оказа, че не е никак издръжлив, също като Боби.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Чудо не е по-малко силен, даже е повече, просто се оказа, че не е никак издръжлив, също като Боби.

Абе онова с маймунската част си беше абсолютен сцвнарий, за да отпадне чудо. Той е тежък и голям мъж. Как 20 пъти да износи  теглото си. 

Иначе, да, Чудо не беше и издържлив, но основно заради този компонент отпадна. 

 

Иначе впредвид, че сценсристите от този сезон са същите като  от ББ, не се учудвам, че използваха на макс някой образ и накрая го натириха. Така са правели с кой ли не в брадърите. Все пак добър урок за Тодор, от който той обапе нищо няма да извлече. Просто поведението му мина всички граници последноте седмици. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

Абе онова с маймунската част си беше абсолютен сцвнарий, за да отпадне чудо. Той е тежък и голям мъж. Как 20 пъти да износи  теглото си. 

Иначе, да, Чудо не беше и издържлив, но основно заради този компонент отпадна. 

 

Иначе впредвид, че сценсристите от този сезон са същите като  от ББ, не се учудвам, че използваха на макс някой образ и накрая го натириха. Така са правели с кой ли не в брадърите. Все пак добър урок за Тодор, от който той обапе нищо няма да извлече. Просто поведението му мина всички граници последноте седмици. 

Важното е, че падна не от една, а от две жени!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, THE IIconic каза:

Важното е, че падна не от една, а от две жени!

И то точно от сестрите.. По-унизително би било само ако Ваня го беше отстранила. 😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BaGaBoNtIn каза:

И то точно от сестрите.. По-унизително би било само ако Ваня го беше отстранила. 😀

Ваня е доста по силна и комплексна, така че няма по голямо унибение от това. 

Като цяло играта беше комбинация от доста игри, които сме гледали в предаването и доста участноцо за 2 сезона са отпаднали в такива. Не знам защо някой очаква, че трябва да е силова. Силови бяха основно игрите за територия. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път и аз умрях от кеф, че излезе! Пък и не съм крил, че Катя си ми е слабост, въпреки, че и на Тодор симпатизирах до скоро... Хванах накрая битката, но да подценява някой, за това, че е жена... Айде, къш, бе!!! Хора с такива разсъждения много ме дразнят..... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, THE IIconic каза:

Важното е, че падна не от една, а от две жени!

Е, това е много унизително за него.... как..... :D Нали, това че е мъж го прави голям.... дрън, дрън! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Starboy каза:

Не харесвам Тодор отдавна, но от Марс си личеше, че битката е правена, за да загуби.

Генерално не съм съгласен.  Ако имаше по-добър интелект можеше да спечели. НО... видя се като няма подсказки, нищо че водещият се опитваше да му пуска сламки. Иглежда, че не е толкова "комплексен" за колкото се има.

При Чудомир имаше физическо неравенство, което нямаше как да се преодолее. 

Иначе е пределно ясно, че всеки може да отпадне в дадена компонентна игра. Според мен само Ваня има шанс да победи във всякакъв тип игра. Например ако беше на мястото на Чудомир. На пъзелите не превъзхожда сестрите, но е сравнително добра.

Вайс искам да отпадне. При него няма особен интелект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лазаринов, Боби и Йоанна да са следващите отпаднали искам, Йоанна цялата игра я мина между капките, понеже се номинираха нон стоп Тодор, Ваня и Катя. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , BaGaBoNtIn каза:

И то точно от сестрите.. По-унизително би било само ако Ваня го беше отстранила. 😀

Реакцията му беше същата като на Юлиян от сезон 1, когато казаха, че Добата печели! Незменимо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как  видях каква е играта знаех, че Екатерина ще отпадне.

п.с. Дадоха реклама " На кафе", ще гостуват Лазаринов и Джералдин, значи те отпадат тази вечер

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

Как  видях каква е играта знаех, че Екатерина ще отпадне.

п.с. Дадоха реклама " На кафе", ще гостуват Лазаринов и Джералдин, значи те отпадат тази вечер

Пепел ти на клавиатурата! Лазаринов ок, на Джери още не и е време, време е на малкото гномче Йоанна, цял сезон само схеми върти и реве.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе много ме дразни, че едни и същи битки ги гледаме по 2 пъти на сезон... Толкова интересни битки има оригиналния формат, а при нас пълна аматьорщина.

Иначе на Катя и беше време. Освен пъзели в друго я няма. Дори твърде многи се задържа. 

Не искам дс свършва като цяло, а остават едва 3 серии... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Slavi каза:

Абе много ме дразни, че едни и същи битки ги гледаме по 2 пъти на сезон... Толкова интересни битки има оригиналния формат, а при нас пълна аматьорщина.

Иначе на Катя и беше време. Освен пъзели в друго я няма. Дори твърде многи се задържа. 

Не искам дс свършва като цяло, а остават едва 3 серии... 

3 месеца излетяха много бързо... :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ще ми липсва много предаването. Много рядко се е случвало да го хвана накрая и то това е в последните 2-3 седмици може би, но вкъщи го следим редовно. Вчера ме беше много яд за Катето, днес успях да я гледам в На кафе. Джери ми е много симпатична, Лазаринчето безличен.... добре, че е отпаднал. Честно казано фаворит в момента ми е Милен, от жените Ваня. Но се надявам Милен да спечели. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

Пепел ти на клавиатурата! Лазаринов ок, на Джери още не и е време, време е на малкото гномче Йоанна, цял сезон само схеми върти и реве.

Щом като има реклама със сигурност ще са те.... Йоанна просто е по-емоционална, иначе и на мен Катя ми харесва много повече във всяко едно отношение, но няма нищо лошо в това все пак да показваш емоциите си, има и по-чувствителни хора. А видимо тя е от тях, разбирам я. А и все пак проявата на тези емоции са именно ако нещо се издъни тя или пък заради сестра й. Когато става дума за семейство, наистина е разбираемо. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DevilWish каза:

Щом като има реклама със сигурност ще са те.... Йоанна просто е по-емоционална, иначе и на мен Катя ми харесва много повече във всяко едно отношение, но няма нищо лошо в това все пак да показваш емоциите си, има и по-чувствителни хора. А видимо тя е от тях, разбирам я. А и все пак проявата на тези емоции са именно ако нещо се издъни тя или пък заради сестра й. Когато става дума за семейство, наистина е разбираемо. 

Давай, слагай сол в раната, не спирай. 😭 Тръгне ли си Джери, съм за Вайсчо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

Пепел ти на клавиатурата! Лазаринов ок, на Джери още не и е време, време е на малкото гномче Йоанна, цял сезон само схеми върти и реве.

Ама не ме цитирай! Не ти щъ вниманието! Не разбра ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Ама не ме цитирай! Не ти щъ вниманието! Не разбра ли?

Коментирам предаването, казал си нещо свързано с него и аз коментирам, не е лично към теб, споко. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Коментирам предаването, казал си нещо свързано с него и аз коментирам, не е лично към теб, споко. ;)

Ама не ме цитирай, като ти се коментира пиши в отделен пост. Не съм споко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, BobiTo каза:

Давай, слагай сол в раната, не спирай. 😭 Тръгне ли си Джери, съм за Вайсчо.

Вайс за мен е просто една празна опаковка и сила, като човек не ми допада особено от това което съм видял, а за пъзелите пък хич не ми се коментира, там, когато Тодор му помогна, много недостойно.... Да, физически е подготвен доста добре, но иначе..... И на мен не ми се иска Джери да си ходи, но така или иначе до края остават точно 3 епизода. Аз се надявам да бъде Милен. Допада ми и като играч - комплексен е и като човек, изглежда много благ характер и към този момент се представя най-достойно. Смятам, че може да бъде за пример. :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...