Jump to content



Адам и Лидия - В ръцете на друг


Препоръчани коментари

Даже Цура Янева не пее толкова гадно, колкото Лидия... ужасен глас.

Този младеж почти съм сигурен, че на живо няма да си докара песента.

Всичко е безлично, поредната блудкава драматична песньовка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Born to Die каза:

Обаче тук доста храните Лидия, че си е повярвала, но реално навън я посрещат на ниво Галена и Преслава, вижте й сторитата, коменатрите, харесванията, в крайна сметка е нормално малко да си повярва. И мен ме дразни Галин до болка, но не отричайте очевидните неща, свърши си работата. Адам още е много рано да ви е противен, чакайте няколко песни да чуем, едно-две интервюта. Тийновете това харесват, не знам какво очаквате да видите, Меди е изключение по принцип, но и той много залага на визии, мускули и т.н.

Малко е офтопик, обаче Дорита и Лучка доста често минават Прес и Галс по лайкове в инстаграм, а последните две имат значително повече последователи. Паразитните фенчета на Алфа са доста верни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Born to Die каза:

Обаче тук доста храните Лидия, че си е повярвала, но реално навън я посрещат на ниво Галена и Преслава, вижте й сторитата, коменатрите, харесванията, в крайна сметка е нормално малко да си повярва. И мен ме дразни Галин до болка, но не отричайте очевидните неща, свърши си работата. Адам още е много рано да ви е противен, чакайте няколко песни да чуем, едно-две интервюта. Тийновете това харесват, не знам какво очаквате да видите, Меди е изключение по принцип, но и той много залага на визии, мускули и т.н.

Малко е офтопик, обаче Дорита и Лучка доста често минават Прес и Галс по лайкове в инстаграм, а последните две имат значително повече последователи. Паразитните фенчета на Алфа са доста верни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Born to Die каза:

Обаче тук доста храните Лидия, че си е повярвала, но реално навън я посрещат на ниво Галена и Преслава, вижте й сторитата, коменатрите, харесванията, в крайна сметка е нормално малко да си повярва. И мен ме дразни Галин до болка, но не отричайте очевидните неща, свърши си работата. Адам още е много рано да ви е противен, чакайте няколко песни да чуем, едно-две интервюта. Тийновете това харесват, не знам какво очаквате да видите, Меди е изключение по принцип, но и той много залага на визии, мускули и т.н.

Малко е офтопик, обаче Дорита и Лучка доста често минават Прес и Галс по лайкове в инстаграм, а последните две имат значително повече последователи. Паразитните фенчета на Алфа са доста верни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

Може като Галин да обича фистинг!

Хахах ей тоя коментар направи темата!Умрях от смях като го прочетох.Голяма работа сте!хаха

Между другото на моменти Адам ми звучи точно като Галин, когато прохождаше и не рапираше толко в песните си.Само я няма оная дрезгавост в гласа.Странно ми стана, че това момче въобще пее чалга - според мен си е поп певец,

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е доста ниско ниво. Това ли е невероятното и мъжкото попълнение в алфа хахахах рива. Толкова равно и скучно пеене от тва дете, да се връща да си учи висшуту...

А лидия има вид на 40 годишна мадам, с поне няколко пъти превъртане на километража.

 

Тъжна картинка. И изключително незапеваемо.

 

С други думи...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Впечатлен съм от способностите на Бета мюзик да пускат само и единствено буламачи.

Предлагам на Бета мюзик да издадат диск с всичките си песни и да го пускат на затворниците като вид мъчение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наиситна доста тъпа и скучна рсбота. Не го виждам това момче.. Много безличен и гласа му е супер слаб и неотличим. Втори Теофиков трудно ще стане... По-скоро нещо от рода на Карлос 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , penakavalli каза:

Едно огромно Meh. Нито музиката, нито текстът, нито изпяването, нито видеото ме грабна. В куплетите аранжиментът ми напомня малко на “Шампионка”. 

Шампионка е нива над това

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне е ясно що толкоз се забави тоя мъртвороден дебют. То да анимираш пластмасов манекен да мърда толкоз в клипа си е постижение. Поне вече знаем - между Дора и тоз, българската анимация няма стигане, а аматьорите от Дисни и Пиксар могат само да им дишат прахта. 

преди 2 часа , Kriminal каза:

Шампионка е нива над това

Бе то дори на (фе)Кали Пионката е класи над това. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Двамата пеят абсолютно поравно в парчето, писали са АдЪм първи - по принцип дамата се изписва първа, само казвам.:rolleyes:

"Не трябва да спирам, трябва да дишам" - химн на астматиците! :D Има готино ретро звучене парчето.

В следващия живот искам да съм таблет Пресио и да попадна в ръцете на Лиди! :as:

Елементи от реквизита не смятам да коментирам подробно. Интересен факт е, че и трите ми любимки са имали клипове, в които си партнират с пластмасови манекени - Мими, Гери, Лиди :heart: 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие луди ли сте ? Как ще е противна Лидищ ??стига сте писали негативни неща !!!!!!!!! ТЯ Е ПРИНЦЕСАТА НА ПОПФОЛКА. Една от бъдещите лидерки !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия вече си е лидер и за мен си изглежда просто супер, особено в това видео и с тежкия грим, мен не ме притесняват да ги пипнат или по някой филър, притеснява ме някак, че тези с подобни интервенции всички до един отвътре не са ok, като Галин, имат комплекси и са способни да минат през всеки и всичко, за да постигнат своето. Но очевидно трябва да си такъв, за да успяваш в шоубизнеса или поне в днешно време. Другите остават на ниво Радко и Симона, пък нека те да са адските таланти и да не правят компромиси със себе си, тъжната действителност. Иначе Алфа наистина имат голяма фенска маса, качват готин контент, социалните им мрежи са добре поддържани, пръскат с коментари и лайкове, това в днешно време е толкова определящо да те канят и на участия, чеее...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали щото няма други нови неща - от второто слушане ме грабна. Първоначално гласът на Адам ми се стори обикновен, но когато спрях да гледам клипа си промених мнението. Явно ми е неприятен. Песента не е лоша. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Born to Die каза:

Лидия вече си е лидер и за мен си изглежда просто супер, особено в това видео и с тежкия грим, мен не ме притесняват да ги пипнат или по някой филър, притеснява ме някак, че тези с подобни интервенции всички до един отвътре не са ok, като Галин, имат комплекси и са способни да минат през всеки и всичко, за да постигнат своето. Но очевидно трябва да си такъв, за да успяваш в шоубизнеса или поне в днешно време. Другите остават на ниво Радко и Симона, пък нека те да са адските таланти и да не правят компромиси със себе си, тъжната действителност. Иначе Алфа наистина имат голяма фенска маса, качват готин контент, социалните им мрежи са добре поддържани, пръскат с коментари и лайкове, това в днешно време е толкова определящо да те канят и на участия, чеее...

Лидерка едва минаваща 3 милиона, и съдим, че е лидер не по музиката и, а по лайковете и коментарите 😃 Все едно не говорим за певица, а за инфлуенсърка

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Гальо каза:

Лидерка едва минаваща 3 милиона, и съдим, че е лидер не по музиката и, а по лайковете и коментарите 😃 Все едно не говорим за певица, а за инфлуенсърка

Не съм голям фен, но това виждам, а и честно казано гледанията на всички вече не са като едно време, дори наистина брутален хит като "GPS-а" не може да стигне 10 милиона, на "Проблем" дори са малко, преди само 4-5 години нещо такова вече щеше да е минало 20 млн. Плюс това "Щрак" си е флоп, въпреки че пак се дерат по дискотеките и на нея. Че те дори Криско и Галена не можаха да направят рекорд, една "Наливай ми", дето пак е топ хит на гледания е жалка история. Не знам защо стана така, но вече youtube лично на мен ми е объркващ да кажа кое е мега, и кое е флоп.

Иначе съдя от такива неща:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Дали щото няма други нови неща - от второто слушане ме грабна. Първоначално гласът на Адам ми се стори обикновен, но когато спрях да гледам клипа си промених мнението. Явно ми е неприятен. Песента не е лоша. 

 

И аз съм така. Днес ми тръгна няколко пъти случайно и ме зариби. Но определено си превъртам повече частите на Лидия.

Ако Галин не беше скръндза и не се опитваше да лансира двете си протежета по равно, щяхме да имаме категорично новата лидерка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Gerganafen каза:

Двамата пеят абсолютно поравно в парчето, писали са АдЪм първи - по принцип дамата се изписва първа, само казвам.:rolleyes:

 

По принцип се изписва "домакинът" или в чийто албум ще излезе песента. Не че в случая това важи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо в този форум толкова се реве, че гласът на Лидия звучи ужасно :rolleyes: Слушайте си там Арии, Диони, малки - големи и така нататък :whistling:

По темата - много добър текст! Определено сред младите има потенциални да заместят вече старите и изхабени текстописци. Виждам го като хит! Колкото до Лидия - определено ще е лидерка искате или не B) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 21.09.2020 г. от 18:26, DarkChild каза:

Лидия не мога да я гледам с тая изкуствена физиономия.

Но Пепа Дженсъка можете да я гледате :laughing: На това му се вика двоен стандарт и е meh.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента прилича на 30 други, но пък е приятна. Клипът и той, но вече си знаем, че Alpha Music е фирма за рециклиране и преИЗдаване на стари песни и клипове. Тук са събрали от много такива най-доброто и се е получила добра песен. Лидия изглежда все по-добре, не знам, но е перфектна отвсякъде (освен вокално, ма тва не е към външния вид)!!!

Адъм... силна му е конкуренцията и няма да се добере до върховете там. Теофиков, Емрах и Робов най-малкото имат повече възможност за по-добри песни и клипове, а Галин никога не би инвестирал така, както се инвестира във въпросните трима. Все пак успех, изглежда и пее добре! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална Лидия, много яко изпяване и присъствие! Макар и песента да е направена за да се покаже повече Адам, тя изпъква пред него (както и и пред всички други в Алфа).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...