Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, Slavi каза:

https://m.bgdnes.bg/Article/8957576

Интервю на Данна❤️

Любимци са и Преса, Деса, Галин и Анелия. 

Шефът ще я санкционира, че не го е посочила на първо място.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Hurricane каза:

Засега да, но както знаем октомври/ноември излизат едни от най-силните песни за годината.

Нека видим какво са ни подготвили

Силни са си песните от есента, но много рядко някоя може да се води най-голямата за цялата година. На този етап тя на практика е почти минала.

Дори мега хит като Хабиби не мисля, че може да се води хит конкретно на 2015, защото той разви нивото си на слава между тази и следващата година.

преди 10 минути, Slavi каза:

https://m.bgdnes.bg/Article/8957576

Интервю на Данна❤️

Любимци са и Преса, Деса, Галин и Анелия. 

Най-добре задържалия се от всяко поколение. Хайде дано фенството към тия да й дойде на късмет и да стане и тя такава звезда за своята генерация.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато лъскавата корица не се припикрива със съдържанието... Може ли да излъчваш перфекционизъм по клипове и инста, а на живо да си една свлачена торба с картофи... 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Dislike 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Slavi каза:

Когато лъскавата корица не се припикрива със съдържанието... Може ли да излъчваш перфекционизъм по клипове и инста, а на живо да си една свлачена торба с картофи... 

 

 

Няма голяма звезда, дори Азис която да пее пред кръчми и дупки. Кажи ми на коя звезда и пушат директно в лицето ? На коя звезда си виждал да мятат смачкани салфетки ? Накрая всичко е пот, евтин алкохол и ефтини хора.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Няма голяма звезда, дори Азис която да пее пред кръчми и дупки. Кажи ми на коя звезда и пушат директно в лицето ? На коя звезда си виждал да мятат смачкани салфетки ? Накрая всичко е пот, евтин алкохол и ефтини хора.

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Slavi каза:

Когато лъскавата корица не се припикрива със съдържанието... Може ли да излъчваш перфекционизъм по клипове и инста, а на живо да си една свлачена торба с картофи... 

 

 

Свлачен торба с картофи? Така ли се говори за една жена? Може да има някой друг излишен килограм, но 95% от жените мечтаят да изглеждат така.

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Senhor каза:

Защото никой извън махалите не го знае. 124к и от тях сигурно 1к не са от малцинствата. Кой да го коментира? Аз виждам, че и попнабле редовно има негови песни, но освен там оная песен за Коронавируса, друго не знам за него.

Софка и тя е циганка, ама се коментира.. Не е валиден аргумент. И за Меди така говорихте миналата година, ама какво стана година по-късно. :D 

Иначе, аз му знам и още една песен, но не помня името :D Беше преди няколко години. Прави ми впечатление, че прави класически фолк от едно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Willy каза:

Емилия покрай Джале скоро ще е станала по-гледана от сестрата си Анелия.

Данните са от Popnable

Screenshot-20200902-172147-Samsung-Notes

 

Има значение и броя на песните. Ана всеки месец бълва, докато Ема пуска по 2-3 песни в годината

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, от вчера кскам да направя нова тема със заглавие Десислава - Сърцето ти е мое, но сърце не ми дава да го причиня на малкото останали десовиии

  • Haha 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NazzkO каза:

Оф, от вчера кскам да направя нова тема със заглавие Десислава - Сърцето ти е мое, но сърце не ми дава да го причиня на малкото останали десовиии

Давай, аз съм с теб! ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Hurricane каза:

Има значение и броя на песните. Ана всеки месец бълва, докато Ема пуска по 2-3 песни в годината

Анелия е с трите най-гледани самостоятелни песни в канала на Планета.  Това говори достатъчно.

Тази година е 4:1 песни за Емилия. 😀

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Емилия покрай Джале скоро ще е станала по-гледана от сестрата си Анелия.

Данните са от Popnable

Screenshot-20200902-172147-Samsung-Notes

 

Опа, бб Емице

Screenshot-20200902-192624-Chrome.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Dominatora каза:

 

Време е за сеир! Дано не й го върне, за да го изтипоса! Дали е Мара?

https://lifeonline.bg/bg/nov_sponsor_mariq_spi_s_bivshiq_na_kolezhkata_si_tatqna

  • Haha 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Време е за сеир! Дано не й го върне, за да го изтипоса! Дали е Мара?

https://lifeonline.bg/bg/nov_sponsor_mariq_spi_s_bivshiq_na_kolezhkata_si_tatqna

Ама тя продължава 🤣

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...