Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И по предавания не я канят вече, че е толкова сопнат и стиснат събеседник. Нищо не казва, само фасони, погледи накриво. И за човек, за когото "нейно величество публиката" е основна част в репертоара от клишета и заучени фрази, мнението на публиката изобщо не я интересува.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , DarkChild каза:

Ама това съществува ли още?

Съществува и последните 5 години откакто Касъмови се заеха с организацията, може да се каже че му възвърнаха част от блясъка.

 

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Другия месец как ще отида с яката коса пак при Коце.  Добре,  че е Ники да ме води при него- Слънчев бряг,  Приморско,  Китен,  сега и в Бургас.  😊 Но в Китен беше най-яко.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Willy каза:

Най-накрая ли се случи това което всички чакахме, а най-вече ти?!

Не бъди срамежлива, кажи ни..😇

Прекалено лични стават историите ми,  тъй че нищо не казвам дали се е случило нещо между нас или не.  😉

  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Прекалено лични стават историите ми,  тъй че нищо не казвам дали се е случило нещо между нас или не.  😉

Поне не ни дразни, казвайки че няма да ни казваш! Само ни дразниш, а сме ти фенове!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

Да направят Тракия Фолк... 2023. 20 години след последното издание.

Истинското състезание на тези фестивали (поне на идея) е между творческите екипи.

Някак си доста по-интересен ми се струва сблъсък между Ленко Драганов, Св. Лобошки, Митко Петров, Токича, Орхан Мурад.

През 2020 Ганев, Пашев и Оцко могат да "сътворят" най-много квартално сбиване.

  • Like 1
  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Другия месец как ще отида с яката коса пак при Коце.  Добре,  че е Ники да ме води при него- Слънчев бряг,  Приморско,  Китен,  сега и в Бургас.  😊 Но в Китен беше най-яко.  

Яла си токмака, не ми говори! Мъжемелачка 😘

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все се чудя какви идиоти пишат тия статии в Пайнер. Ако най-интригуващото за този албум е, че ще го качват на флашка, то по-добре да не излиза 😏😂

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, zai4eto82 каза:

Айдеее Проблем сега по Фен. Сутринта станах с нея по Фен. 

Кажи му да направи автобиогряфична прсен: Кокаина. Както и римейк на ти си само 8 ми клас с момченце.

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Кажи му да направи автобиогряфична прсен: Кокаина. Както и римейк на ти си само 8 ми клас с момченце.

 

  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

не си ми мъжа, но млъкни, преди да си тръгна те искам

 

Koй продължава да е на върха- Коцеееее :P

 

ПРОБЛЕМ НОМЕР 1-TOP 100 SONGS IN BULGARIA- 31.08.2020.jpg

Тази песен хит ли е извън България, че вече трети месец прави над 100К!? Нещо понамирисват нещата. :D 

 

И преди пресовите да се обадят - да, Проблем е по-голям от 100 живота. Но просто не е за тези гледания. 

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно наистина е голям хит. Сега в България толкова много приятели си я слушат. Мен така и не ме грабна. Като я чуя и започвам да си припявам Маргарити. Петра президент. А Деса тая песен за коледен подарък ли я готви какво ли...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...