Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Blueberry каза:

Четох, че лицензът бил изтекъл, малко ме съмнява да го подновят. По-скоро някое по-евтинко.

Не е изтекъл, а е отнет заради участието на подсъдимия сводник Ванко 1.
 

  • Wow 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Donatella каза:

Преслава номер 2 .. добре ,че има хитове ,, 

 

 

Преслава някои песни си ги пее. Но пък Емануела има един брутален микс от Ара хитовете, който й спасява участията, така че не мога да кажа, че е задължително по-зле.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Donatella каза:

Преслава номер 2 .. добре ,че има хитове ,, 

 

 

Преслава поне си дава зор за канала си и често прави кратки акапели на мегахитове, а този въздух под налягане дори и с хитове не буди интерес. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Е то след Ванко малко ли сезона направиха? 

2018 е последния сезон. Още от самото му влизане се вдигна вой защо е влязъл, и продуцентите на оригинала са били уведомени. Предполагам с Нова са се споразумели да го продължат, защото са имали предварителни сделки с рекламодатели и в противен случай е трябвало да им плащат неустойки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Fast каза:

Предполагам са сключили споразумение да го довършат, защото са имали предварителни сделки с рекламодатели.

От къде ти е инфото... 

Аз намерих само това по случая

https://pik.bg/скандално-биг-брадър-покри-ванко-1-ето-я-истинската-причина-рапърът-да-напусне-къщата---бр-news783795.html

 

https://www.monitor.bg/bg/a/view/endemol-pogva-vip-bradyr-zaradi-vanko-1-145640

 

 

Липсата на рейтинг ми звучи по правдоподобно за това, че няма да го има повече формата

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

От къде ти е инфото... 

Аз намерих само това по случая

https://pik.bg/скандално-биг-брадър-покри-ванко-1-ето-я-истинската-причина-рапърът-да-напусне-къщата---бр-news783795.html

 

Липсата на рейтинг ми звучи по правдоподобно за това, че няма да го има повече формата

 

Всъщност Fast има право, възможно е да са възроптали срещу влизането на Ванко. Изнесоха го доста набързо от формата по уж здравословни причини, но беше подозрително тихомълком.

Липсата на рейтинг също е допринесла. Най-голямата инвестиция в това предаване са хонорарите, не знам защо не правят нормален сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Всъщност Fast има право, възможно е да са възроптали срещу влизането на Ванко. Изнесоха го доста набързо от формата по уж здравословни причини, но беше подозрително тихомълком.

Липсата на рейтинг също е допринесла. Най-голямата инвестиция в това предаване са хонорарите, не знам защо не правят нормален сезон.

Защото зрителите свикнаха на сеира на извеcтните и последните 2 сезона с нормални хора претърпяха меко казано провал. 

 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Защото зрителите свикнаха на сеира на изведтните и последните 2 сезона с нормални хора претърпяха меко казано провал. 

Не съм се интересувала от рейтинги, но последният сезон с нормални хора не познавах човек, който да не го гледа. Буквално като отида на кафе и от всички маси това се обсъждаше :D Говоря за сезона с Никита, Кирил и т.н. Беше интересен. Преди това май не беше имало дълги години, май последно сезонът с Иванина?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Не съм се интересувала от рейтинги, но последният сезон с нормални хора не познавах човек, който да не го гледа. Буквално като отида на кафе и от всички маси това се обсъждаше :D Говоря за сезона с Никита, Кирил и т.н. Беше интересен. Преди това май не беше имало дълги години, май последно сезонът с Иванина?

Хората се научиха да го консумират в интернет, което повлия на тв рейтинга. Аз така си го обяснявам

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото мечтая за сезон на брадъра само с фолк квачки. Ще остане в историята като най скандалния брадър евър. Те за една фраза от текст ще се избият, а камо ли да делят покрив, спалня и храна. Просто чалгата ще стане по мръсна дума от всякога🤣

  • Like 1
  • Haha 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Beat. каза:

 

Знаех си. Интуицията ми е бвзпогрешна. Предполагам и другите съм ги улучил! 

Беше логично. А и Теофиков нали се хвали че мачка чаршафите на дърта чалга вириндия. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pechenko каза:

Преслава:

giphy.gif

След като разбере, че новата песен е провал и 100, 100, 100

giphy.gif

ще бъде по-големият хит.

Много моля направи гифче от момента, в който Преслава минава през локвата с колата. За да го ползвам като я хейтиш.

  • Haha 6
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Анелия е прекалено голяма кобила за пони като него.

Да, но критическата не пита. А и трябва да и се отплати, че и шляпка дъртото жабче. Каква по добра отплата от дует😁

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...