Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 9 минути, presi_fen! каза:

Полудяхте с песента на Преси хахах имайте търпение скоро ще го обяви!

Ама хайде, докога ще чакаме? Искаме и ние да видим какво е то вселенски хит :1000(6):

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Wild_Style каза:

Ама хайде, докога ще чакаме? Искаме и ние да видим какво е то вселенски хит :1000(6):

ами поредното копие наа 'Да гори в любов' ,тя винаги залага на сигурно

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Stela каза:

Теста показва състоянието ти към момента и не означава, че утре няма да се заразиш. За какво успокоение говориш? Тя беше първата дето обяви, че спира участията си заради пандемията и защото е "загрижена" за близките си и феновете и сега при падане на мерките бърза да пусне песен и да се завърне. Какво се промени? Тогава имаше по 10-20 обявени болни за ден, сега са по 100. Нали е много отговорна и загрижена, защо не си стои вкъщи? Един качен тест веднага оправи положението, така ли? Анализирай това, а не манталитета на няколко човека от форума. 

Спрях да чета, когато прочех че Преслава БЪРЗАЛА да пусне нова песен. В повече ми идва бързането ѝ на 4 месеца. 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Kriminal каза:

Спрях да чета, когато прочех че Преслава БЪРЗАЛА да пусне нова песен. В повече ми идва бързането ѝ на 4 месеца. 

Извинявай, ма изглежда точно като да се е разбързала по случай отвярянето на кръчмотеките. 

А още по-зле става положението щом тормози народа по лични съобщения и в коментари под други премиери да и отразим канала в ютубето. 

За капак - дори няма смелостта да пише от собствените си профили, ами се и направила фейк. Или да публикува официално нали уж беше инфлуенцърка? 

Смешна история просто. Явно се е усетила че като купи няколко милиона гледания в канал с 50на абоната ще стане дори по-за резил. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим обаче, в последната една година не съществува друг жанр в България, освен попфолк.

11.6.2020 Лидия и Десита GPS-а (feat. Теди Александрова)
4.6.2020 Лидия и Десита GPS-а (feat. Теди Александрова)
28.5.2020 Галена 100 живота
21.5.2020 Галена 100 живота
14.5.2020 Галена 100 живота
7.5.2020 Emilia x Costi x Dodo x Jay Maly Djeale
30.4.2020 Денис Теофиков и Малката И това ще отмине
23.4.2020 Денис Теофиков и Малката И това ще отмине
16.4.2020 Денис Теофиков и Малката И това ще отмине
9.4.2020 Денис Теофиков и Малката И това ще отмине
2.4.2020 Денис Теофиков и Малката И това ще отмине
26.3.2020 Emilia x Costi x Dodo x Jay Maly Djeale
19.3.2020 Emilia x Costi x Dodo x Jay Maly Djeale
12.3.2020 Emilia x Costi x Dodo x Jay Maly Djeale
5.3.2020 Emilia x Costi x Dodo x Jay Maly Djeale
27.2.2020 Константин и Меди Майната ти, Св. Валентин
20.2.2020 Константин и Меди Майната ти, Св. Валентин
13.2.2020 Азис Who Cares
6.2.2020 Диона Къде си
30.1.2020 Диона Къде си
23.1.2020 Галена и Фики Ламборгини
16.1.2020 Галена и Фики Ламборгини
9.1.2020 Gery-Nikol & 100 Kila Дръжте се мъжки
2.1.2020 Галена и Фики Ламборгини
26.12.2019 Ария и Алисия Кой
19.12.2019 Ваня и Меди Параноя
12.12.2019 Лидия, Десита и Диона Излъжи ме
5.12.2019 Лидия, Десита и Диона Излъжи ме
28.11.2019 Малката и Денис Теофиков Полудяваш
21.11.2019 Малката и Денис Теофиков Полудяваш
14.11.2019 Денис Теофиков Катастрофа
7.11.2019 Алисия и Лидия Не ме наричай "скъпа"
31.10.2019 Преслава и Галин Така ни се пада
24.10.2019 Ицо Хазарта Имам човек (feat. Homelesz)
17.10.2019 Галин, Десита и Pepe Shitz Половинка
10.10.2019 Емануела

Аре, дърпай

От октомври насам, едноседмичните "Имам човек" и "Дръжте се мъжки" са единствените не-чалга песни (или айде, да го кажем без чалга изпълнители), заемали първо място в Попнабле.

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове




Галин се разделя с Пайнера! Младият фолкаджия иска да е шеф, а не подчинен
galin-se-razdelia-s-painera-mladiiat-fol

Това призна самият изпълнител, като уточни, че може още година-две да поработи за шефа си, а след това да управлява собствената си музикална компания. Галин вече има две протежета, които налага в чалга средите и печели от техните участия.

 

 

Затова и амбициите са да спре да обикаля по нощни заведения, а млади певици да му носят печалби.

 

 

Г-н Димитров няма как да ме спре. Още когато се появи идеята да стана продуцент, директно му казах. Не съм от хората, които ще правят неща зад гърба и ще са подмолни. През годините съм си платил цената и достатъчно пари съм му донесъл. Така да се каже, че съм се откупил. Нима г-н Димитров на моите години не е мечтал да се развива и ето, че е успял да направи нещо много голямо“, коментира фолкаджията, писа „България Днес“.

 

 

По негови думи десетина години по участия и пътувания в цялата страна са напълно достатъчни, а след това идва голяма умора и напрежение, които съсипват здравето.

 

 

Напускането на Галин би било голяма загуба за Пайнера, тъй като певецът има много участия и носи солидни доходи на музикалната компания.



 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Donatella каза:




Галин се разделя с Пайнера! Младият фолкаджия иска да е шеф, а не подчинен
galin-se-razdelia-s-painera-mladiiat-fol

Това призна самият изпълнител, като уточни, че може още година-две да поработи за шефа си, а след това да управлява собствената си музикална компания. Галин вече има две протежета, които налага в чалга средите и печели от техните участия.

 

 

Затова и амбициите са да спре да обикаля по нощни заведения, а млади певици да му носят печалби.

 

 

Г-н Димитров няма как да ме спре. Още когато се появи идеята да стана продуцент, директно му казах. Не съм от хората, които ще правят неща зад гърба и ще са подмолни. През годините съм си платил цената и достатъчно пари съм му донесъл. Така да се каже, че съм се откупил. Нима г-н Димитров на моите години не е мечтал да се развива и ето, че е успял да направи нещо много голямо“, коментира фолкаджията, писа „България Днес“.

 

 

По негови думи десетина години по участия и пътувания в цялата страна са напълно достатъчни, а след това идва голяма умора и напрежение, които съсипват здравето.

 

 

Напускането на Галин би било голяма загуба за Пайнера, тъй като певецът има много участия и носи солидни доходи на музикалната компания.



 

Малко измислена ми се струва тая статия. Първо, че Галин има не две, а три протежета. Второ, че той самият това го каза още преди изобщо "Алфа мюзик" да съществува. Според мен Галин може да е доказателство, че в бизнеса не трябва да има "или си с мен, или си срещу мен" и да демонстрира добро съвместно партньорство с "Пайнер", използвайки телевизията и импресарските им услуги, но грижейки се сам/със своя екип за всичко останало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Малко измислена ми се струва тая статия. Първо, че Галин има не две, а три протежета. Второ, че той самият това го каза още преди изобщо "Алфа мюзик" да съществува. Според мен Галин може да е доказателство, че в бизнеса не трябва да има "или си с мен, или си срещу мен" и да демонстрира добро съвместно партньорство с "Пайнер", използвайки телевизията и импресарските им услуги, но грижейки се сам/със своя екип за всичко останало.

Някой се е чудил какво да прави, Хиалорин е бутнал някой лев, прясно изкаран от чалготека снощи, и набързо са прекопирали някоя стара статия. Затова и цитираните чавки са две. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, сега видях, че са добавени още!

Борис Дали мяза на форумка! 

Клеа е като футболист!

Тони Стораро мяза на жена си! 

Емилия я помислих за Крум! 

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DarkChild каза:

Майко мила, всички са живи мангусти.

Кали си е същата, не видях разлика.

Веско Маринов прилича на политиЧКА.

Илиян ми напомня на някоя репортерка от жълта медия :D Вке пращат такива мангусти да вършат черната работа. 

Най-изкуствени са Цура, Галена, Емануела - зализани мангали с преобладаващи носове. 

Дайте Луна, Лияна, Екстра Нина, Малина, Есил Дюран, Рени, Таня Боева, Бони, Сашка Васева, Петра, Юнона и други.

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...