Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И ся Преслава си сменя ника в Инстаграм на "Занулена".

Фен: - Преси, защо така?

Тя: Ми, щот виж ми гледанията, виж ми носа, виж ми сурата, виж ми рекламите на чорапи. Как да се кръстя?

Фен: Ми добре.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

И ся Преслава си сменя ника в Инстаграм на "Занулена".

Фен: - Преси, защо така?

Тя: Ми, щот виж ми гледанията, виж ми носа, виж ми сурата, виж ми рекламите на чорапи. Как да се кръстя?

Фен: Ми добре.

Screenshot-20200615-212000-Instagram.jpg

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Vancho каза:

Ами да смятам, че Йоана би имала още по-голям успех с качествена музика. Виждам я в лирични балади. Ти да не би да си я представяш в дискотечни тупалки? 

Със сигурност всичко е в сферата на вероятностите - и бъдещето на Данна, и това на Йоана. Факт е, че Йоана има преднина.

Какво ше прави е ясно. Въпроса е кой ще и ги слуша? 

Тя има 2 опита всъщност... 

 

 

И някак си не виждам някой да я слуша за в бъдеще... 

Преднината е за Данна от където и да го погледнеш. Дори няма основание на което да ги сравняваме. Данна вече тръгва по участия, има собствен хит... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kitty каза:

А някой знае ли какво стана с момичетата от група 88?

Не е певица, но се сетих за Клавдия от балет "Магия", някой знае ли какво стана с нея?

При 88 знам, че през 2007 официално прекратяват договора с Пайнер, след това Веси записва няколко самостоятелни песни, а за другите нямам информация, но си имат семейства.

А Клавдия по времето в което танцуваше в балет "Магия", беше един от участниците в Стар Академи и имаше връзка със сребърния медалист Ивайло Колев, после се разделиха. Иначе продължи като певица да се изявява, дори през 2011 се яви в първи сезон на Гласът на България където изпълни "Погледни ме в очите", но не продължи напред.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, да, сетих се сега коя е Йоана. Онази, дето направи "Не идвай" хит.

Ами, не. Няма да станат нещата с хитове. На нея друго й се дава. Чорапите, които Преслава рекламира, Йоана в малко магизинче ще продава. 🤩

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kitty каза:

А някой знае ли какво стана с момичетата от група 88?

Не е певица, но се сетих за Клавдия от балет "Магия", някой знае ли какво стана с нея?

Клавдия още се мъчи да пробие в музиката

Момичетата от 88 вероятно са касиерки или чистачки из дебрите на България

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, VulkoIsTheBest каза:

Коя я Йоана? :D Сериозно питам, защото не знам.

Тук пак ми се струва, че караме по старата грешна схема -на всяка цена да е на мойто дори, ако трябва да се изричат неистини.

Даниела и Десита имат 3 милиона на песента си, а в онзи момент малко песни правеха повече. Не може да се нарече флоп.

Даниела също вече беше номер 1 в Тренд, песента й се знае и тепърва ще набира скорост в клубовете през лятото.

Не виждаш някои особено да се вълнува от нея? Ами аз да ти кажа само в този форум виждам, че всички до голяма или малка степен се вълнуват от нея, а Йоана не я знам дори. Голямо вълнение пада.

Поздравявям те с този мегахит, който развълнува цяла България ... нали щото дуета на Данна и Десита не е флоп... тогава тая песен направо можем да твърдим, че се знае от малко и голямо, пее се по градове и села, не знам как в Космоса не я пратихме ... голям фурор, голямо чудо. 😀

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Йоана: Ох, защо бе, имах шанс да съм музикална звезда. Защо свърших като чорапопродавачка?

Духът на Баба Ванга: - Ами, ти с коя песен изгря?

Йоана: Ами една на Преслава.

Ванга: А... ето. Видяла е тя, че си талантливо момиче. Обаче злобата в нея й казала "Тя на мой гръб известност ще прави". И те проклела.

Йоана: Ама как така, хората толкова лоши ли са?

Ванга: Не всички, чадо. Не всички. Оглеждай и се ослушвай хубаво.

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не гледам другите музикални канали.

Така ли ми изглежда или и Клавдия се е пипнала?

Страхотен пример как от красив лебед деградира в грозното пате. Да си беше останала само със танците.................

То не е само Клавдия де, но просто...............Да си надарена с природна красота и пак да не се харесваш...............

На всичките известни личности им трябва психиатър. Истински.

А какво стана с Албена, която изпя "Сбогом обич"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kitty каза:

Не гледам другите музикални канали.

Така ли ми изглежда или и Клавдия се е пипнала?

Страхотен пример как от красив лебед деградира в грозното пате. Да си беше останала само със танците.................

То не е само Клавдия де, но просто...............Да си надарена с природна красота и пак да не се харесваш...............

На всичките известни личности им трябва психиатър. Истински.

А какво стана с Албена, която изпя "Сбогом обич"?

А помниш ли този хитов дует? 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песни със просташки заглавия никога не съм слушала.

Е, в осми клас, конкретно на другарската вечер класът изпростяхме и танцувахме на ласмагите - джасмагите. Тогава имаше малко качествен поп- фолк де, попфолкът с денс звученето още го нямаше, говоря за юни 2000 година.:ah:

Тогава на мода бяха прозрачните, както и плетените блузи, високите платформи...........От все сърце се моля да не се върне тази ужасна мода.:crying_anim02:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано наистина утре излезе новата песен на Преслава. Време е да се случи нещо интересно в бранша. 

За две седмици направи гледанията на ''Да мога да обичам''. 

Заключението ми - Лидия без Десита не става и мигом отпада.

 

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, VulkoIsTheBest каза:

шка в изписването на имената за предното десетилетие.

Едната се казва Галена. Другата - Занулена.

 

преди 28 минути, VulkoIsTheBest каза:

Коя я Йоана? :D Сериозно питам, защото не знам.

Тук пак ми се струва, че караме по старата грешна схема -на всяка цена да е на мойто дори, ако трябва да се изричат неистини.

Даниела и Десита имат 3 милиона на песента си, а в онзи момент малко песни правеха повече. Не може да се нарече флоп.

Даниела също вече беше номер 1 в Тренд, песента й се знае и тепърва ще набира скорост в клубовете през лятото.

Не виждаш някои особено да се вълнува от нея? Ами аз да ти кажа само в този форум виждам, че всички до голяма или малка степен се вълнуват от нея, а Йоана не я знам дори. Голямо вълнение пада.

Лично аз тия и трите не ги знам. Предполагам са номера 44, 52 и 61. И се моля на иконите да не се наложи да ги науча. 

преди 20 минути, Kitty каза:

А някой знае ли какво стана с момичетата от група 88?

Не е певица, но се сетих за Клавдия от балет "Магия", някой знае ли какво стана с нея?

88 предполагам са се пласирали някъде като шивачки, а тая другата вероятно плете вълнени терлици и чорапи. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Kitty каза:

Песни със просташки заглавия никога не съм слушала.

Е, в осми клас, конкретно на другарската вечер класът изпростяхме и танцувахме на ласмагите - джасмагите. Тогава имаше малко качествен поп- фолк де, попфолкът с денс звученето още го нямаше, говоря за юни 2000 година.:ah:

Тогава на мода бяха прозрачните, както и плетените блузи, високите платформи...........От все сърце се моля да не се върне тази ужасна мода.:crying_anim02:

А какво мислиш за тази моя любимка, която оше не мога да преглътна, че се отказа... 

 

 

Жесток дебютен албум направи и още няколко сингъла след това. 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, z_o_ каза:

Снимка на Фолк магазин - Каталог.

Олелеееееееееееееее, кога се докара с вид на лелка? Не беше ли по - малка от мен? Поне на мен ми изглеждаше с една - две години по - малка от мен, тук прилича на 40+ годишна.:wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kitty каза:

Песни със просташки заглавия никога не съм слушала.

Е, в осми клас, конкретно на другарската вечер класът изпростяхме и танцувахме на ласмагите - джасмагите. Тогава имаше малко качествен поп- фолк де, попфолкът с денс звученето още го нямаше, говоря за юни 2000 година.:ah:

Тогава на мода бяха прозрачните, както и плетените блузи, високите платформи...........От все сърце се моля да не се върне тази ужасна мода.:crying_anim02:

Кито песента на въпросния дует който посочи Slavi излиза през 2002, две години след като си завършила 8 клас и след "Ласмаги, джасмаги". Дори тези двете дебютират по едно и също време с Анелия. "На стария вълк" и "Чужди устни" (дебютната песен на една от любимките ти) излизат в една сборна компилация.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kitty каза:

Олеле, кога се докара с вид на лелка? Не беше ли по - малка от мен? Поне на мен ми изглеждаше с една - две години по - малка от мен, тук прилича на 40+ годишна.:wacko:

Снимката е правена поминалото лято.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

А какво мислиш за тази моя любимка, която оше не мога да преглътна, че се отказа... 

 

 

Жесток дебютен албум направи и още няколко симгъла след това. 

 

Никога не съм слушала изпълнителите извън "Пайнер". Не за друго, а защото те още правеха просташка музика в стил 90 - те, докато в "Пайнер" започнаха да правят модерни неща. Само Деси Слава съм слушала извън "Пайнер". Заради нея си купих сборния албум "Високо напрежение" заради нейната песен там - "Просто забрави".

Виенето на Азис и гаврата му с "Ледена кралица" на Глория хич няма да я споменавам. Вие по - зле и от ислямски духовник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, -A. каза:

Дано наистина утре излезе новата песен на Преслава. Време е да се случи нещо интересно в бранша. 

За две седмици направи гледанията на ''Да мога да обичам''. 

Заключението ми - Лидия без Десита не става и мигом отпада.

 

Ами то и Десита без Лидия засега не върви... Дано излязат от сянката на дуета. Дуетите им стават жестоки хитове, а самостоятелните и сезонни не могат да се нарекат... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kitty каза:

Олелеееееееееееееее, кога се докара с вид на лелка? Не беше ли по - малка от мен? Поне на мен ми изглеждаше с една - две години по - малка от мен, тук прилича на 40+ годишна.:wacko:

Едната се била обезобразила с операции, другата приличала на лелка. Няма угодия.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kitty каза:

Никога не съм слушала изпълнителите извън "Пайнер". Не за друго, а защото те още правеха просташка музика в стил 90 - те, докато в "Пайнер" започнаха да правят модерни неща. Само Деси Слава съм слушала извън "Пайнер". Заради нея си купих сборния албум "Високо напрежение" заради нейната песен там - "Просто забрави".

Виенето на Азис и гаврата му с "Ледена кралица" на Глория хич няма да я споменавам. Вие по - зле и от ислямски духовник.

Между другото Ледена кралица отново е хит последната година. Версията на Азис

 

Иначе Никол правеше свестни неща. Жалко, че не можеш да ги чуеш. Беше копие на Гергана. 

Алисия също доста прогресира по онова време с Палиш и напрсви хубави попфолк песни в онези години

 

 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...