Jump to content


Online : Ивана - В твоя чест, 2020


Препоръчани коментари

Хареса ми, неочаквано за Ванча. Такива клипове са ми по-интересни от лъскавите, чак го изгледах докрай, въпреки че ми омръзна по някое време :D Цял клип гледам само на Луна - другите не са ми интересни хич. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

И аз го изгледах до края. Като за режисьор "Ивана" е добре. 

Напуснала ли е Пайнер?

Най-милият режисьор: "Стояна ми влезе в кадър тъпанарката." 😂

Явно прави нещо като Ема и Гло, защото във Фейсбук е писала, че песента от утре тръгва по Планета. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото: Каква е тази мазна чалга?!

По средата: Всъщност е забавно, кефи.

В края: "Стояна Тъпанарката":blink:

Ивана "светицата" винаги е мачкала Стояна публично, но тук вече съвсем се оля. Ясно, че им дава работа, но такова отношение е недопустимо. Да не говорим, че още от самото раждане на Иван го мъкне насам-натам все едно тя го е родила - още едно унижение за Стояна. "Чудесен" дебют на Ваня като режисьор, в следващия клип очакваме да заснеме как се псуват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, карате (да не се бърка с бойното изкуство) ме да гледам пак, за да видя обидата :D Песента става, по-добре е от бозите на Ганев и Пашев! :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

В началото: Каква е тази мазна чалга?!

По средата: Всъщност е забавно, кефи.

В края: "Стояна Тъпанарката":blink:

Ивана "светицата" винаги е мачкала Стояна публично, но тук вече съвсем се оля. Ясно, че им дава работа, но такова отношение е недопустимо. Да не говорим, че още от самото раждане на Иван го мъкне насам-натам все едно тя го е родила - още едно унижение за Стояна. "Чудесен" дебют на Ваня като режисьор, в следващия клип очакваме да заснеме как се псуват.

Ивана някъде каза, че живее с всичките на едно място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Ивана някъде каза, че живее с всичките на едно място.

Дори и така да е, това не й дава право да ги обижда публично. А и кой знае дали е истина това, което разправя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Дори и така да е, това не й дава право да ги обижда публично. А и кой знае дали е истина това, което разправя.

Истински катун! Вдъхновила се е от

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Дори и така да е, това не й дава право да ги обижда публично. А и кой знае дали е истина това, което разправя.

Какво пък толкова е обидила Стояна? Сякаш ние самите понякога не си обиждаме на майтап най-близките приятели. Хайде стига сте се вайкали. Пък и Стояна със сигурност се е съгласила и изкефила това да е в клипа. Супер забавно е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Какво пък толкова е обидила Стояна? Сякаш ние самите понякога не си обиждаме на майтап най-близките приятели. Хайде стига сте се вайкали. Пък и Стояна със сигурност се е съгласила и изкефила това да е в клипа. Супер забавно е. 

Искам да разбера дали Стояна понякога псува Дивана, особено на Свиня :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, asylum каза:

Искам да разбера дали Стояна понякога псува Дивана, особено на Свиня :D

Пиши ми на лично да ти дам адреса им да ги питаш! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е интересно какво ще се случи с тази песен. Всъщност не харесвам подобен тип кръчмарски песни, но тази е готина, като повечето на Ивана. Има шанс и видеото си го бива! Добра идея и точно подходящо за забавление! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Дара песента ми е прекалено, прекаленооооо любима, топ хит отвсякъде, версията на Ивана ми е много неочаквана, носи съвсем друго послание от оригинала, сладка е и точно нейния си стил. С тези самостоятелни канали обаче ще е трудно, разбрах от форума за клипа, никакъв шанс да ми е излизало и веднъж в препоръчани. Успех на проекта, Ивана откакто си прави каквото й е кеф, е супер отново.

Иначе Стояна е истинска кралица, винаги е била, усети, че е сгафила и избяга, а Ванча се развика. Плача!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...