Jump to content



Чалгавизия 9 - Фен ТВ


Препоръчани коментари

1. 97т.?

2. 88т.?

3. 75т.?

4. 60т.?

5. 59т.?

6. 57т.?

7. 55т.?

8. 53т.?

 

9. Ванеса - Говори бившата - @Achito - 49т.

10. Джина Стоева - Докога - @DevilWish - 48т.

11. Таня Боева - Седем смъртни гряха - @GSA - 36т. 1×10т. 

12. Нел - Не крий сълзите - @NICK. - 36т.

13. Софи Маринова и Слави Трифонов - Единствени - @.close to me. - 26т.

14. Рени - Йерусалим - @Runevski - 25т. 

15. Теодора - Страх ме е от любовта - @mimchyyy9 - 18т.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как е възможно това последното подобие на песен да се класира пред моя шедьовър? Роня кървари сълзи! Дано в следващите издания се гласува за стойностното! Да живее Таня Б. и Цветелина (на Екстра-та сестра и). 

Роня

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Как е възможно това последното подобие на песен да се класира пред моя шедьовър? Роня кървари сълзи! Дано в следващите издания се гласува за стойностното! Да живее Таня Б. и Цветелина (на Екстра-та сестра и). 

Роня

Да бе избрала по-голям хит на Боя Танева, например Перла ❤️ 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, GSA каза:

Как е възможно това последното подобие на песен да се класира пред моя шедьовър? Роня кървари сълзи! Дано в следващите издания се гласува за стойностното! Да живее Таня Б. и Цветелина (на Екстра-та сестра и). 

Роня

"подобието на песен"

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
всички останали песни на света >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> недоразумението на Боевица, което не бях чувал преди полуфинала, и много ми се иска да си беше останало така, за да си запазя хубавото мнение за нея ;) 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Да бе избрала по-голям хит на Боя Танева, например Перла ❤️ 

 

Винаги съм предпочитала качеството пред хитовото! 

преди 3 минути, Lelqtian каза:

"подобието на песен"

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
всички останали песни на света >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> недоразумението на Боевица, което не бях чувал преди полуфинала, и много ми се иска да си беше останало така, за да си запазя хубавото мнение за нея ;) 

 

Всеки има право на лош вкус скъпа. Таня Б. ще прибъде във времето. Междувременно, аз очаквам колет от Бургас с любимата ми албуми на Райна, които аз харесвам, от знаете кого. 

Нека се помолим, в другото издание да попадна поне в топ 20! Амин.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Винаги съм предпочитала качеството пред хитовото! 

Всеки има право на лош вкус скъпа. Таня Б. ще прибъде във времето. Междувременно, аз очаквам колет от Бургас с любимата ми албуми на Райна, които аз харесвам, от знаете кого. 

Нека се помолим, в другото издание да попадна поне в топ 20! Амин.

 

Боевица ми беше първата любима чалгарга, особено с албума от 2003, но после стана досадна кокона с екстеншъни и еднакви муцки в продължение на десетилетие. Сега е мацка с тъмна коса, ама песни йок. Ето вечен хит!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

Винаги съм предпочитала качеството пред хитовото! 

Всеки има право на лош вкус скъпа. Таня Б. ще прибъде във времето. Междувременно, аз очаквам колет от Бургас с любимата ми албуми на Райна, които аз харесвам, от знаете кого. 

Нека се помолим, в другото издание да попадна поне в топ 20! Амин.

 

По голяма проява на лош вкус от злобеенето спрямо другите участници, само защото си отпаднал, няма, драги. Оттука нататък сам си прави изводите. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

По голяма проява на лош вкус от злобеенето спрямо другите участници, само защото си отпаднал, няма, драги. Оттука нататък сам си прави изводите. 

 

Злобеене спрямо други участници - къде го видя скъпа моя? Ако ли нямаш чувство за хумор и позитивно виждане за постовете, които пиша, аз ти ги пожелавам от всяко кътче на моето същество. Целувам те!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Злобеене спрямо други участници - къде го видя скъпа моя? Ако ли нямаш чувство за хумор и позитивно виждане за постовете, които пиша, аз ти ги пожелавам от всяко кътче на моето същество. Целувам те!

 

преди 31 минути, GSA каза:

Как е възможно това последното подобие на песен да се класира пред моя шедьовър? Роня кървари сълзи! Дано в следващите издания се гласува за стойностното! Да живее Таня Б. и Цветелина (на Екстра-та сестра и). 

Роня

И аз не съм доволен от разни резултати обикновено - примерно шокиращото отпадане на Право в целта от първия полуфинал, но не съм тръгнал да определям класиралите се като недоразумения, въпреки че такива има ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

 

И аз не съм доволен от разни резултати обикновено - примерно шокиращото отпадане на Право в целта от първия полуфинал, но не съм тръгнал да определям класиралите се като недоразумения, въпреки че такива има ;) 

Нека се извиня публично в такъв случай, щом си толкова наскърбена. Дано сега вечерта ти е по-ползотворна и изпълнена. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, GSA каза:

Нека се извиня публично в такъв случай, щом си толкова наскърбена. Дано сега вечерта ти е по-ползотворна и изпълнена. 

Вече да. Също и сутрента. Желая ти лека вечер/сутрин по избор според местоположението ти в денонощитието, и те поздравявам с любимата ми лоша картичка. 

лоша картичка ПАЧА - Котаракът Румен

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Вече да. Също и сутрента. Желая ти лека вечер/сутрин по избор според местоположението ти в денонощитието, и те поздравявам с любимата ми лоша картичка. 

лоша картичка ПАЧА - Котаракът Румен

С лошотия се стига там където си ти - никъде, селфи в колата, треперят ми ръцете.. и моля запомни..

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, GSA каза:

С лошотия се стига там където си ти - никъде, селфи в колата, треперят ми ръцете.. и моля запомни..

 

Хареса ми начина, по който рекламираш песента ми, за да се гласува за нея, благодаря! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , GSA каза:

С лошотия се стига там където си ти - никъде, селфи в колата, треперят ми ръцете.. и моля запомни..

 

Интересно. Ама иначе се жалваше за неразбраното ти чувство за хумор ... Само недей да плачеш, че ша ми стане гадно ...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Lelqtian каза:

Интересно. Ама иначе се жалваше за неразбраното ти чувство за хумор ... Само недей да плачеш, че ша ми стане гадно ...

 

Полека с мокрите сънища, че не ти действат добре и ти става гадно. Препоръчвам да се разходиш до Бургас да те научат как да се удовлетвориш самичка и да ти стане хубаво! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЧАЛГАВИЗИЯ EDITION 8 - ФИНАЛ
ГЛАСУВАНЕ!
ВИДЕО с песните:

Финалисти, очаквам вашият вот НА ЛИЧНО! Гласувате за 10 песни по точкова система - 12, 10, 8-1т (или просто ми пратете вашият топ 10)
Не може да гласувате за себе си! Успех!

Финалистите:
 
Краен срок за гласуване 18.04 - 20:00ч!

Важно!
На финал по нормалната точкова система гласуват само финалистите.

Отпадналите участници и другите потребители ще имат право да ви подкрепят като си изберат топ 3 или топ 5 от финалистите.
Техните точки за даване са общо 15, така че ако гласуват за 3 песни, всеки ще получи по 5 точки и обратно.
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

ЧАЛГАВИЗИЯ EDITION 8 - ФИНАЛ
ГЛАСУВАНЕ!
ВИДЕО с песните:

Финалисти, очаквам вашият вот НА ЛИЧНО! Гласувате за 10 песни по точкова система - 12, 10, 8-1т (или просто ми пратете вашият топ 10)
Не може да гласувате за себе си! Успех!

Финалистите:
 
Краен срок за гласуване 20.04 - 18:00ч!

Важно!
На финал по нормалната точкова система гласуват само финалистите.

Отпадналите участници и другите потребители ще имат право да ви подкрепят като си изберат топ 3 или топ 5 от финалистите.
Техните точки за даване са общо 15, така че ако гласуват за 3 песни, всеки ще получи по 5 точки и обратно.

Може ли спикък с песните?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скрих коментара с списък на песните, защото не мисля че е честно спрямо времето което сме отделили за подготовка на видеото аз и @pechenko, който подготви страхотното видео за финала. Трябват не повече от 5 минути да изгледате видеото и още 2-3 минути да подредите вашият топ. Видео с песните има за да е по-интересно, но няколко едишъни бяхме самo с плейлист и за напред може да продължим така.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Скрих коментара с списък на песните, защото не мисля че е честно спрямо времето което сме отделили за подготовка на видеото аз и @pechenko, който подготви страхотното видео за финала. Трябват не повече от 5 минути да изгледате видеото и още 2-3 минути да подредите вашият топ. Видео с песните има за да е по-интересно, но няколко едишъни бяхме самомд плейлист и за напред може да продължим така.

Оценявам труда ви, но песните са твърде много, за да запомня десет от амнайсе изгледани и да ги напиша след това. ;) 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...