Jump to content



Чалгавизия 9 - Фен ТВ


Препоръчани коментари

преди 27 минути, Vancho каза:

 

Най-накрая някой да се сети за нея! И аз я мислех като опция..... но викам, айде да пробвам тоя път с Джина Стоева и Докога. Чудесен избор! ❤️ 
Има още толкова яки песни за които никой не се е сетил и чак се учудвам, че не присъстват например Славена с Разпродажба на мечти, Dillan - Всичко давам за теб, Наркотик, Тони Стораро с 2, 3 , 4 или Колко си красива, Бони - Обичаш другата, Полудявам ли, Леката жена, Магия с Шевчед, Всичко с теб... нещо на Таня Боева с Лейди Би - Луд умора няма или пък Лутам се, Лоша терапия и подобни.... Кали - Сам, Секс, Спри, Катастрофа, Другата и още доста успешни за нея, на Кати, Пепа - На живо, Анна - Грешиш тотално, Константин - Обади ми се, Румина - Жестоко, Лия - Бог си.... а-у за колко яки и хитови песни само се сетих! Особено Таня Боева, Тони Стораро, Dillan, Азис, Константин и Кати имат толкова яки. Ето ви "малко" жокери. Аз съм мислил и за тия например! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Willy каза:

Денис ако си смени песента ставаме 30 участници и почваме.

Нека да изчакаме, може пък да вземат да излъчат “Не сме безгрешни” по Фен ТВ :1000(29): 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, DevilWish каза:

Най-накрая някой да се сети за нея! И аз я мислех като опция..... но викам, айде да пробвам тоя път с Джина Стоева и Докога. Чудесен избор! ❤️ 
Има още толкова яки песни за които никой не се е сетил и чак се учудвам, че не присъстват например Славена с Разпродажба на мечти, Dillan - Всичко давам за теб, Наркотик, Тони Стораро с 2, 3 , 4 или Колко си красива, Бони - Обичаш другата, Полудявам ли, Леката жена, Магия с Шевчед, Всичко с теб... нещо на Таня Боева с Лейди Би - Луд умора няма или пък Лутам се, Лоша терапия и подобни.... Кали - Сам, Секс, Спри, Катастрофа, Другата и още доста успешни за нея, на Кати, Пепа - На живо, Анна - Грешиш тотално, Константин - Обади ми се, Румина - Жестоко, Лия - Бог си.... а-у за колко яки и хитови песни само се сетих! Особено Таня Боева, Тони Стораро, Dillan, Азис, Константин и Кати имат толкова яки. Ето ви "малко" жокери. Аз съм мислил и за тия например! 

И Албена имаше яки тупалки. Ей, можеше и нещо на Кати - Тъжни очи, Усмивка през сълзи, Сваляй дрехите бяха супер, Фен тръгна с тях, Ивена, Дора Костова и Румяна Тодорова :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

И Албена имаше яки тупалки. Ей, можеше и нещо на Кати - Тъжни очи, Усмивка през сълзи, Сваляй дрехите бяха супер, Фен тръгна с тях, Ивена, Дора Костова и Румяна Тодорова :D

От ретрото имаше страшно много, които се излъчваха по Фен, Веселина и Хит Тв

Вместо да се записват с вече участвали песни, да се запишат с този мегахит!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, GSA каза:

В такъв случай се записвам с една друга класика:

 

Тази също беше в 7-ми едишън, когато Таня Боева участваше с три песни, тези две и "Лошо момче".

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Тази също беше в 7-ми едишън, когато Таня Боева участваше с три песни, тези две и "Лошо момче".

Бога ми, не очаквах Таничка да е такава форумна любимка. Хайде да пробвам тогава с тази:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първи полуфинал ВИДЕО:

НЕКА ГЛАСУВАНЕТО ЗАПОЧНЕ СЕГА!!

Важнo!!
Този път гласувате за 8 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т, 3т, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 8). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


8 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

@Beat., @.close to me., @Donatella, @Амброжка., @mimchyyy9, @dan!el, @Lelqtian, @Mr. Greshen, @Runevski, @DevilWish, @NICK., @GSA, @asylum, @Achito, @Gadinata, както и топ 2 от предишният едишън - @pechenko и @talasym.

краен срок за гласуване 15.04 - 20:30ч.

УСПЕХ!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори полуфинал ВИДЕО:

НЕКА ГЛАСУВАНЕТО ЗАПОЧНЕ СЕГА!!

Важнo!!
Този път гласувате за 8 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т, 3т, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 8). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


8 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

@gabbati, @devotioner, @Willy, @BobiTo, @xroflx9, @THE IIconic, @hienata, @Blueberry, @-A., @Olay, @payner_tv, @Vancho, @Denis, @M.Power, както и топ 2 от предишният едишън - @pechenko и @talasym.

 

краен срок за гласуване 15.04 - 20:30ч.

УСПЕХ!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...