Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Амброжка. каза:

Тая пък въобще не я отразих. Аз колко спамих за “Не се страхувам” ама цък. Да се надяваме утре да я изпее.

@DarkChild Шаренко е, нали? Аз не му обърнах внимание защото черните и корени ми приковаха вниманието. 

Като фоайе на хотел. Няма нищо домашно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Амброжка. каза:

Тая пък въобще не я отразих. Аз колко спамих за “Не се страхувам” ама цък. Да се надяваме утре да я изпее.

Но ти повтори Водопада! Две добрини на едно място няма! 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна е следващата с онлайн концерт! Не го е обявила никъде, за да не я отпоследват хората, та белким някой се излъже да цъкне на известието като се включи на живо. 
ОЧАКВАЙТЕ!!!

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на Рени - и вчера и днес аз лично й се изкефих...особено на "Ранена" - изпя я страхотно. Камелия не съм я гледал, но хубаво че и тя се е включила. Хубаво е също да отбележим, че когато хвалим по-старата генерация, го правим не само защото са ни оставили страхотни спомени, но и защото са доста по-големи мечтатели от когото и да било актуален днес. Когато живееш с това, което правиш, в такива моменти много си личи. Респект!

  • Like 5
  • Love 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, retr0 каза:

Татяна е следващата с онлайн концерт! Не го е обявила никъде, за да не я отпоследват хората, та белким някой се излъже да цъкне на известието като се включи на живо. 
ОЧАКВАЙТЕ!!!

Фитнесите са затворени.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано и други почнат с такифа лайфове в момента, ще са им от полза.

Останали са само с един концерт за Пайнер, самостоятелни не се правят, а по участията им (когато имат) не всеки може да отиде.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е много тъпо е като се накурвиш за дискотека и ти спре нета....

  • Like 1
  • Haha 3
  • Sad 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес беше доста умряло в Бушидо. Очаквах да е по-готинко от вчера. Иначе тоя път като че ли пускаха повече песни на Галена отколкото на Преслава,а вчера беше обратното.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...