Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Снимка от заведението, и снимка от профила на Рени!
Май си ги бара яко... На какви неща попаднах
Смял съм се с глас... Снимките от заведенията е с ужасен задник и корем, а при нейния профил снимките са мн вталявани и лъскани! :)

viber_изображение_2020-02-01_21-45-57.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Emanuela_baby каза:

Снимка от заведението, и снимка от профила на Рени!
Май си ги бара яко... На какви неща попаднах
Смял съм се с глас... Снимките от заведенията е с ужасен задник и корем, а при нейния профил снимките са мн вталявани и лъскани! :)

viber_изображение_2020-02-01_21-45-57.jpg

Зарежи снимките, а си я пусни на живо за пореден ден!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Willy каза:

?😃

Също така не разбрах и това за песните по-горе.

Коце го е съобщил вече, тъй че не е тайна. Снощи го оперираха от херния. 

По Планета има рубрика Пролет 2020- Хитове избрани от изпълнител- любими песни на даден изпълнител. Днес беше Джена и даваха нейните любими песни- В друг живот,, Дай ми още, Болка моя, дуета на Цветелина Янева с Фики,В твоите очи,  Емануела с Джордан и също песни на Джена. Утре ще дават кои са любимите песни на Емануела и както й знам вкуса със сигурност любими песни ще са й на Галена, Ариа, Преслава, сигурно и на Коце Емануела ще има любими песни ама тъй като не е в Пайнер няма да излъчат песни с Коце. 

Таня Маринова и Кирил Атанасов сега на живо в инстаграм- чат. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ся? Алфаджийките бързо се разпърдяха? Мислих, че поне 2-3 години ще се преструват, че се понасят и не си завиждат една на друга, кака им Преси и кака им Галя около десетилетие го караха така. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Emanuela_baby каза:

Снимка от заведението, и снимка от профила на Рени!
Май си ги бара яко... На какви неща попаднах
Смял съм се с глас... Снимките от заведенията е с ужасен задник и корем, а при нейния профил снимките са мн вталявани и лъскани! :)

viber_изображение_2020-02-01_21-45-57.jpg

Не ми допада! Много напълняла е, станала е като застаряла жена на 55 години. С тези диоптерни очила и големи килограми не ми допада определено!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес става 1 година от 107 дни и откакто Коце е самопродуциращ се изпълнител. Премиерата на 107 дни я гледах тогава в Приморско. 

Започна рубриката Любими песни на дадения изпълнител. Емануела си харесва от нейните песни Като теб, Емануела харесва Деси Слава- Много съм добра, да видим още какво. 

Емануела харесва още Преслава- Да гори в любов. Знаех, че си сред любимите песни на Емануела ще е и Преслава. Сред любимите песни на Емануела е и Не Ме заслужаваш, Джордан с Мармалад.,Анелия с Илиян- Не исках да те нараня. Емануела има добър вкус.

Прави впечатление, че Емануела има повече любими песни на свои колеги, а при Джена вчера беше повече Джена си харесваше нейните си песни отколкото на колеги. 

Емануела харесва и ламборгини- познах за Галена. 

Вкуса на Емануела съм го познала определено. Сега и В твоите очи. 

Сред любимите песни на Емануела е и общата им песен с Ариа- Бензин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела харесва и Илиян с Тупалка., Преслава- Как ти стои. 

Емануела също харесва Купих ти сърце като Джена вчера. Любима песен на Емануела е и на Глория - Очакване. Брей, страшен вкус има. 

Голям фен е на Преслава Емануела. Любима песен й е Ако утре ме губиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Емануела харесва и Илиян с Тупалка., Преслава- Как ти стои. 

Емануела също харесва Купих ти сърце като Джена вчера. Любима песен на Емануела е и на Глория - Очакване. Брей, страшен вкус има. 

Голям фен е на Преслава Емануела. Любима песен й е Ако утре ме губиш.

Защо не е харесала нещо на Галена, на каква се прави? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това парче наскоро го преоткрих и смея да твърдя, че заслужаваше един изпипан клип за да си разгърне напълно потенциала. Не е нормално да клипира бозавия дует с оня спукан балон от Добрич, а този потенциален мегахит да го зареже.

 

  • Like 4

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно Валя ще е следващата с лайв концерт. В същото време Преса публикува реклами на устройства за пушене.:1000(10):За пореден път най-старите имена отсрамват жанра и показват, че по-новите няма как да ги стигнат.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Явно Валя ще е следващата с лайв концерт. В същото време Преса публикува реклами на устройства за пушене.:1000(10):За пореден път най-старите имена отсрамват жанра и показват, че по-новите няма как да ги стигнат.

За съжаление не е така мило, просто старите имена са жадни за малко внимание и участия и сега е момента им да блеснат, с изключение на Камелия, разбира се. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

За съжаление не е така мило, просто старите имена са жадни за малко внимание и участия и сега е момента им да блеснат, с изключение на Камелия, разбира се. 

Може и така да е, но при всички положения реакцията им е по-адекватна в сегашната ситуация и поне привидно изглежда, че им пука за феновете. Ако жаждата им за внимание стане причина за повече "концерти", нека.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gerganafen каза:

Може и така да е, но при всички положения реакцията им е по-адекватна в сегашната ситуация и поне привидно изглежда, че им пука за феновете. Ако жаждата им за внимание стане причина за повече "концерти", нека.

Съгласен. Бойко Борисов е лайно!

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...