Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 40 минути, Alter Ego каза:

Ужасно е! Хич не работи по въпроса за да подобри имиджа на стереотипа "българска певица", а спротивното. Преди години се исмяха на Марина Тошич в Звезде Гранда че била вече звезда в БГ и снимала клипове, а само един глас и то от Вики получи. Сега като попитат да се покаже "най голямата" и видят този инстаграм само ще се посмеят и "bugarska pevachica" ще остане и за натам обида и синоним за силикон, операции и бездарие. Жалко за което.

Че сръбските певачици да не са нещо друго?😳

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

Че сръбските певачици да не са нещо друго?😳

Не, напротив имена като Галена, Цветелина Янева, Камелия, Емилия и Андреа и Деси до преди няколко години, ги мачкат отвсякъде по ниво на цялостен проект, визия итн..

Но, сръбската публика е огромна и ако започнат да те слушат там, ще почнат и в всички бивши републики на Югославия. Няколко български имена заслужават тази балканска слава, до която едва ли ще стигнат.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kriminal каза:

Простосмъртните (вие, дето не сте фенове на Андреа), ТРЕПЕРЕТЕ!!! Идва!

52E0DC66-E2DD-442C-A360-FE42B2F3FBA6.png

Искам действтието да се развива на боксов ринг и противникът и да е Кубрат. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

Искам действтието да се развива на боксов ринг и противникът и да е Кубрат. 

И накрая да пусне някоя боза, която и тя няма да е слуша. 😂😂😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Screenshot-20200520-155321-Instagram.jpg

Очаквам скандален клип! Чисто гола,около циците и нарисувана кобра,тренирайка на ринга,удряща боксова круша със снимката на Кубрат.

Може, ма ша им отнеме бая време да анимират Дора, както на нея и харесва. 

преди 1 час, Willy каза:

Screenshot-20200520-140705-Instagram.jpg

Influencer е тя! Веднъж Khloe я отрази и си помисли че всеки ден е Великден.

Инфлуенцърка е ясно. Само не знам що се е писала Musician и Singer ... 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pechenko каза:

:1000(29)::1000(29)::1000(29):

Сега се загледах и схванах :D 

Както винаги... разглеждах снимките на Гагата, защото са много яки и гледам "Скрий са!" :D 
 

0153F27E-6677-443E-B2AE-FBA931C69A8D.jpeg

Шок олдум! Отивам да си лея куршум.

  • Like 1
  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля, че клипът на Андреа няма да е обработен този път, и че наистина ще излезе скоро. 
А на Преслава биографията ѝ в инстаграм няма да я коментирам... Само бездарните певици сами се наричат блогърки и инфлуенсърки, на нея не ѝ отива.

  • Like 2
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Kriminal каза:

Аз пък мисля, че клипът на Андреа няма да е обработен този път, и че наистина ще излезе скоро. 
А на Преслава биографията ѝ в инстаграм няма да я коментирам... Само бездарните певици сами се наричат блогърки и инфлуенсърки, на нея не ѝ отива.

Тя за съжаление от половин година е всичко друго, но не и певица. Всеки ден ново глупаво видео на щерката, нови муцки от всички ъгли и с всички възможни филтри, но песен - йок.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Willy каза:

Не, напротив имена като Галена, Цветелина Янева, Камелия, Емилия и Андреа и Деси до преди няколко години, ги мачкат отвсякъде по ниво на цялостен проект, визия итн..

Но, сръбската публика е огромна и ако започнат да те слушат там, ще почнат и в всички бивши републики на Югославия. Няколко български имена заслужават тази балканска слава, до която едва ли ще стигнат.

Какво значи "сръбската публика" е огромна? Сърбия има еднакво, дори малко по-малко население. Иначе в няколко държави говорят същ или подобен език. Няма как да стане това със слушането, ако не започнат да правят песни на техния език.

А на гърците зле ли им е? Или албанците? Кои от тях са опрели до няколкото пропаднали югославски държави? Ключът е оригинална музика. Нещо, което тук липсва. Клипове, визии и не знам си какво е опаковката, но съдържанието е празно. Докато това е така, никоя няма да бъде призната никъде.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Какво значи "сръбската публика е огромна"? Сърбия има еднакво, дори малко по-малко население. Иначе в няколко държави говорят същ или подобен език. Няма как да стане това със слушането, ако не започнат да правят песни на техния език.

А на гърците зле ли им е? Или албанците? Кои от тях са опрели до няколкото пропаднали югославски държави? Ключът е оригинална музика. Нещо, което тук липсва. Клипове, визии и не знам си какво е опаковката, но съдържанието е празно. Докато това е така, никоя няма да бъде призната никъде.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DarkChild каза:

Какво значи "сръбската публика" е огромна? Сърбия има еднакво, дори малко по-малко население. Иначе в няколко държави говорят същ или подобен език. Няма как да стане това със слушането, ако не започнат да правят песни на техния език.

А на гърците зле ли им е? Или албанците? Кои от тях са опрели до няколкото пропаднали югославски държави? Ключът е оригинална музика. Нещо, което тук липсва. Клипове, визии и не знам си какво е опаковката, но съдържанието е празно. Докато това е така, никоя няма да бъде призната никъде.

 

Да бе, ама не техните най - големи звезди са копия на нашите, а обратното. Та най - големите хитове на Ивана, Камелия и сие са сръбски песни, при Кама дори текста и визията е 1:1. Само дето е изпят в пъти по - зле. За какво са има копия, като имат оригиналите. Да, Луда по тебе стана хит заради сериала, т.е. се възроди, Рена беше известна някоя и друга година, но като цяло сме си кота 0.

Нито Кама, нито Рена, нито Галена, нито Преслава, нито Азис имат особени успехи там, защото просто на никой не му пука за тях. Виж Лепа Брена, Цура, Драгана имат успехи тук със сигурност. Та те имат по - големи успехи от Камелия и Рена в България. В собствената им държава, както и от всички останали. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DarkChild каза:

Какво значи "сръбската публика" е огромна? Сърбия има еднакво, дори малко по-малко население. Иначе в няколко държави говорят същ или подобен език. Няма как да стане това със слушането, ако не започнат да правят песни на техния език.

А на гърците зле ли им е? Или албанците? Кои от тях са опрели до няколкото пропаднали югославски държави? Ключът е оригинална музика. Нещо, което тук липсва. Клипове, визии и не знам си какво е опаковката, но съдържанието е празно. Докато това е така, никоя няма да бъде призната никъде.

 

Белград е балканския Холивуд B)

Сръбските певци работят и по Европа, не само в EX YU републиките. Песните им влизат в трендинг в Германия, Австрия... благодарение на иселениците там. Пазара е много по-голям, и албанците също, за гърците не знам, но мисля че и техния пазар е много мал. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Gerganafen каза:

Тя за съжаление от половин година е всичко друго, но не и певица. Всеки ден ново глупаво видео на щерката, нови муцки от всички ъгли и с всички възможни филтри, но песен - йок.

Аз очаквам точно такава продукция от Преслава, две-три песни на една година трябва да ѝ бъде максимума. Една Цеца не е пускала песен от 3 години, но това не я прави по-малко певица. Ако си има хитове, защо ѝ е да спами с нови като някаква треторазрядница?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...