Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Дамян в момента говори на живо в инстаграм за Милен и е облечен в черно. Няма да има парти каза.

Сигурно си много разочарована, като те знам... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , zai4eto82 каза:

Хитове, избрани от Деси Слава: Деси Слава- След 1000 жени, Илиян- Моето момиче, Емануела- Нотариално заверен, Деси Слава- И на всички като тебе, Джена- Кой ме събра с тебе, Цветелина Янева- Болка моя, с Галена- В твоите очи, Фики- Бум, Яница- Твоето ферари, с Джордан- Ангелите плачат, Цветелина Янева- Страх ме е, Тони Дачева- Огън и вода.

Без Преслава, Емилия, Галена (соло), Мария, тя добре ли е? 

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, presi_presi каза:

Оффф, писна ни наистина с твоя Дамян-палячото! 
Моля, те спри да ни занимаваш през 5 минути какво е направил. Всъщност ти психично болна ли си, че не ни разбираш? Ако е така, може да ти съдействам с лечение и медикаменти!!!!
Ще го напиша още веднъж на български език!
Моля ме, умоляваме те! Спри да ни занимаваш с Дамян-цирка! Гледай си го, пиши му, полудявай си сама, но не пиши тук през 5 минути и да пълниш темата с този палячо!!!!
Спри се!

Не коментирай други потребители, а по темата!

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Willy а какво би казал за Чалгавизия с песните само на един изпълнител или става малко като Сървайвър/Топ хитовете на? 

Ако се хареса такава идея, предлагам първа да е Счети, за да отпразнуваме канала й, който е перфектен пример за това как трябва да се прави :ba: 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, presi_presi каза:

Ами да аз коментирам поп фолк проститията на един Палячо, който е писан тук от едно момиче през 5 мин!

Ма не я наставлявай, моля, моля! Няма да й даваш наклон на оная работа!

 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

@Willy а какво би казал за Чалгавизия с песните само на един изпълнител или става малко като Сървайвър/Топ хитовете на? 

Ако се хареса такава идея, предлагам първа да е Счети, за да отпразнуваме канала й, който е перфектен пример за това как трябва да се прави :ba: 

Чалгавизия е много яка идея като цяло! Днес ми хрумнаха две идеи, които вече забравих, но има хляб бая! 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

@Willy а какво би казал за Чалгавизия с песните само на един изпълнител или става малко като Сървайвър/Топ хитовете на? 

Ако се хареса такава идея, предлагам първа да е Счети, за да отпразнуваме канала й, който е перфектен пример за това как трябва да се прави :ba: 

Отворен съм към всякакви предложения и идеи за подобряване на играта! Песни само на един изпълнител не знам как ще се приеме, но може да го пуснем като опция при следващото гласуване.

На мен много идеи не ми идват, но като някой предложи на нея ми хрумва как да го подобрим итн..

Радвам се, че стигнахме 10 едишъни и всеки един става все по-успешен от предните. 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, presi_presi каза:

Не мисля, че вулгарното ти изказване трябва да го уважа! 

Какво вулгарно видя в изказването ми? Да съм употребил думи като потка, кор, хой, шонда?

преди 5 минути, Willy каза:

Отворен съм към всякакви предложения и идеи за подобряване на играта! Песни само на един изпълнител не знам как ще се приеме, но може да го пуснем като опция при следващото гласуване.

На мен много идеи не ми идват, но като някой предложи на нея ми хрумва как да го подобрим итн..

Радвам се, че стигнахме 10 едишъни и всеки един става все по-успешен от предните. 

Може с бивши изпълнители на Пайнер, не непременно прекратили кариерите си, ама пък най-веротяно ще спечели Камелия. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

хаиде да играем на една игричка

 

нека видим колко добре меломаните познават лиубимките си 

 

прилагам 3 .жпег-а по които можете да познавате

fgfghghffhg.jpg

fhgfghfhg.jpg

michael-jackson-nose-tyytuytutyu.jpg

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Willy каза:

Зайке, кои са любимите песни на Деси след 20:00 ч. ?

Сега не гледам. Като две капки вода гледам. Може би после като върна назад или утре сутринта ще видя. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Сега не гледам. Като две капки вода гледам. Може би после като върна назад или утре сутринта ще видя. 

Ами да погледат малко и те, не може все наготово! 

  • Like 3
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След обстойно гледане на този клип няколко пъти, реших твърдо! Не съм бил твърдо фен на никого,  но искам от сега нататък в този форум на мен да бъде гледано като фен на Малката! Като остарее и аргументите ми в защита на псевдонима й свършат, просто ще напусна форума, но в момента е ненормална и ме кефи максимално! Добавяме и нова група към Галенини, Преславови и Дженини - Малкини! Принадлежа там. 

 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ще го напиша все пак, а на @presi_fen! като не му харесва ще му дам игнор и кой го казва за болен дето е болен по Преслава и не признава нищо лошо да се каже за нея. Заслепен до няма и къде. 

Милен Цветков е бил приятел на Дамян. Дамян каза,че са били приятели, познават се, Дамян му е гостувал много пъти в негови предавания, давал е интервюта при Милен и каза,че днес няма да има парти, защото не му е до парти в това положение. След като го каза това пуснаха Къде си вярна ти любов народна и Дамян се разплака. Много тъжно беше в лайва му в инстаграм. Дамян даже си сложи черна лентичка за профилна снимка. 

 

  • Love 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Аз ще го напиша все пак, а на @presi_fen! като не му харесва ще му дам игнор и кой го казва за болен дето е болен по Преслава и не признава нищо лошо да се каже за нея. Заслепен до няма и къде. 

Милен Цветков е бил приятел на Дамян. Дамян каза,че са били приятели, познават се, Дамян му е гостувал много пъти в негови предавания, давал е интервюта при Милен и каза,че днес няма да има парти, защото не му е до парти в това положение. След като го каза това пуснаха Къде си вярна ти любов народна и Дамян се разплака. Много тъжно беше в лайва му в инстаграм. Дамян даже си сложи черна лентичка за профилна снимка. 

 

а така Зайче пълен игнор за всички фенове на Пацолиня

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...