Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Каква следа от лидерите? Нормално мършите да искат да блеснат сега, когато големите си почиват. На никого не му е до музика и надпревари. Освен това, бъди сигурен, че се усеща тяхната липса, никой не се чувства чалга-музикално задоволен защото гореизброените (освен Малката и Денис) са пуснали песни. Сушата в чалгата си се усеща отвсякъде, и дали Лидия и Десита са пуснали едва ли има  никакво значение. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Диджеят на Бушидо е егати спечения.:helpsmilie:Явно не му се удава когато не ударил някоя и друга линия. 3 изречения му бяха написали да каже и сричаше на поразия, а сега мълчи и се поти. Поне да пускаше чалга докато дойде Ивана.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На хората в момента въобще не им е до чалга- факт. Но докато това важи напълно за някои като Галена и Преслава, то междувременно виждаме, че нови (и пременени като нови) имена като Денис и Малката все пак успяват да привличат титаничен интерес с песен по социалната тема в момента. Това отвсякъде са си точки за новото поколение и минус за старото. А за другите казах, че поне са си извоювали някакви позиции за годината до момента, което не може да се каже за предишните лидерки.

Както вървят нещата дискотеките ги виждам да отворят най-рано юни. Т.е дори и тогава и те да направят някакви летни хитове, пак ще имат пропуск от половин година. Не мисля, че се е случвало досега в първото полугодие поне едната от Преслава, Галена, Анелия, Джена и т.н да не се е отчела с хит.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

На хората не им е до чалга (предполага се и до музика?), но песен на 2 седмици има 5,4 милиона, има онлайн дискотеки, Дамян прави пари от това, правят се концерти по телевизията и се поставят нови рекорди в световен мащаб?

Просто чалгарките нямат смелостта да пуснат нещо ново в такъв момент, за да не бъдат оплювани, че пускат проекти в такова време, за да не пуснат и провал, който няма къде да се ротира, освен ТВ.

 

Браво на Пашев, че единствен като продуцент направи бум в България с песен. Може живота й да е месец-два, но е единствения бум по това време.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и да имат пропуск от половин година, хитовете им от края на годината са по-голями от всякакви опити за хит през 2020 на Алфа като дуета на Десита и Данна, Къде си, песента на Лида, флопа на Галин итн..

Единствено Емилия е силна тази година, сензацията на Малката и Денис + среден хит от Яница. Това е. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

@asylum

Какво стана с дуета на Клеа и чернилката

Защо да изгърмят хита на годината? Все пак трябва да оберат парсата, пеейки го из всички чалготеки в страната! Когато-тогава! 

преди 2 часа , THE IIconic каза:

Прав си, но не може да отречеш факта, че Паола има грозна мусура и голяма глава!

Стига двойни стандарти. Хубавото си е хубаво, грозното - грозно. Всеки се е подигравал на грозни дъртофели, защо да не се подиграваме и на деца? Да лицемерничим ли? Щом го показва, коментарите ще валят. 

преди 46 минути, SG каза:

На хората в момента въобще не им е до чалга- факт. Но докато това важи напълно за някои като Галена и Преслава, то междувременно виждаме, че нови (и пременени като нови) имена като Денис и Малката все пак успяват да привличат титаничен интерес с песен по социалната тема в момента. Това отвсякъде са си точки за новото поколение и минус за старото. А за другите казах, че поне са си извоювали някакви позиции за годината до момента, което не може да се каже за предишните лидерки.

Както вървят нещата дискотеките ги виждам да отворят най-рано юни. Т.е дори и тогава и те да направят някакви летни хитове, пак ще имат пропуск от половин година. Не мисля, че се е случвало досега в първото полугодие поне едната от Преслава, Галена, Анелия, Джена и т.н да не се е отчела с хит.

На мен ми е малко тъпо да има песни на тема Корона. И без това само за това слушаме, не желая да се натоварвам с такива песни. Да пуснат нещо за домашни купони, сигурен съм, че българите блъскат ракия и салам вечер вкъщи! Време е за някой лют кючек.

Теда Александрова ще пръсне, ако забие мангалска балада, заснета в хола й! Дано да чете тука. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Willy каза:

Те и да имат пропуск от половин година, хитовете им от края на годината са по-голями от всякакви опити за хит през 2020 на Алфа като дуета на Десита и Данна, Къде си, песента на Лида, флопа на Галин итн..

Единствено Емилия е силна тази година, сензацията на Малката и Денис + среден хит от Яница. Това е. 

Ферарито на Яница не е с нищо повече от Къде си на Диона. Освен това Диона има и Излъжи ме, която излезе в края на 2019.

Емилия е най силна определено. 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Само като прочета,че Теофиков е сензация,а Счетоводителката  е най-силната тази година ми идва да си изтрия профила,честно.

Но е така. Просто е така. Обаче за Емилия не знам как продължават да го твърдят това. То и аз мога да съм най-бърз в спринта на 50 метра ако всички други участници не дойдат да се състезаваме. Абсурдно е. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, asylum каза:

Стига двойни стандарти. Хубавото си е хубаво, грозното - грозно. Всеки се е подигравал на грозни дъртофели, защо да не се подиграваме и на деца? Да лицемерничим ли? Щом го показва, коментарите ще валят. 

Това не са "двойни стандарти и лицемерничене" . Нарича се обикновена култура.

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Паола не е грозна, а е като всички нас. Просто още не е на подходяща възраст за операции и филтри. 

Да беее. По-грозно дете не бях виждал

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, retr0 каза:

Но е така. Просто е така. Обаче за Емилия не знам как продължават да го твърдят това. То и аз мога да съм най-бърз в спринта на 50 метра ако всички други участници не дойдат да се състезаваме. Абсурдно е. 

Тя поне да изпъкваше с нещо интересно,а тя..пусна някаква неслушаема боза,която сега видях,че има 1 милион,натрупан най-вероятно от 3мата й фена тук и Боровинката,някакъв кавър на безлична песньовка отпреди 20 години и квартет с купени гледания. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам концерта на Ивана и просто се радвам моето поколение с какви песни израснахме, макар и кавъри и ми става жал за сегашните песни, сегашното поколение. Жалко, че все по-рядко се правят подобни изяви, жалко. 

 

  • Like 5
  • Love 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, xroflx9 каза:

Само като прочета,че Теофиков е сензация,а Счетоводителката  е най-силната тази година ми идва да си изтрия профила,честно.

На мен цялата година ми се струва пропусната и излишна - "силните" на деня потвърждават общата скука. 

преди 33 минути, Fast каза:

Това не са "двойни стандарти и лицемерничене" . Нарича се обикновена култура.

Какво дефинираш под обикновена култура. Даже, като го написах, се зачудих има ли такова понятие, но почти разбрах какво се опитваш да кажеш - и то не е верно. Дай ся да хвалим или жалим всяко чаве. И ти си си помислял за някои деца, че не са особено хубави, особено ако си играят с доста по-хубави от тях. 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, stereoto_ каза:

Гледам концерта на Ивана и просто се радвам моето поколение с какви песни израснахме, макар и кавъри и ми става жал за сегашните песни, сегашното поколение. Жалко, че все по-рядко се правят подобни изяви, жалко. 

 

Много ми хареса и на мен.

Коментирано ли е тук, че до дни Ивана ще пуска нова песен - "В твоя чест"? Издаде и почти целия припев тази сутрин в "Преди обед". Дано е готина песента. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, GSA каза:

Много ми хареса и на мен.

Коментирано ли е тук, че до дни Ивана ще пуска нова песен - "В твоя чест"? Издаде и почти целия припев тази сутрин в "Преди обед". Дано е готина песента. 

Много се е активизирала Ванюша. Дано да остане така и занапред.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, asylum каза:

Какво дефинираш под обикновена култура. Даже, като го написах, се зачудих има ли такова понятие, но почти разбрах какво се опитваш да кажеш - и то не е верно. Дай ся да хвалим или жалим всяко чаве. И ти си си помислял за някои деца, че не са особено хубави, особено ако си играят с доста по-хубави от тях. 

 

Ако не можеш да кажеш нещо хубаво, по-добре не казвай нищо. Това е дете, за бога. Плашите потенциални нови потребители.

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Fast каза:

Ако не можеш да кажеш нещо хубаво, по-добре не казвай нищо. Това е дете, за бога. Плашите потенциални нови потребители.

Ами, да се включат в дискусията. Казваме това, което други си мислят, но ги е срам да си признаят. Ще порасне това дете и тогава вече ще бъде ли позволено да се каже - какво грозно беше, каква мадама стана!? Нима това не е същото. 

  • Like 2
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...