Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Сега и аз гледам Галена. Наистина е доста нестабилна. Изглежда като човек, който е живял в неговия си "балон" и той е гръмнал покрай вируса. Много странно, но всички чалгарки в даден етап почват да изперкват в лека или тежка форма. 

  • Like 4
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Blueberry каза:

Пожелавам на всички нормални жени да живеят в такива имения, целувки! 

Галена е подута заради ботокс или някаква такава интервенция, не съм много запозната. Алисия е по същия начин. Забележете колко много прилича Галена на Десислава в лайфа на Дамян.

Иначе нещо я разсейва, дали деца, дали гледа, затова говори хаотично, не е като по интервюта.

Не знам, беше много готина и сладурана, обаче зверски ми прилича на Десислава, не знам дали е от някакви интервенции. 

Иначе, като поведение ми беше леко, като надрусана. Не знам дали се дължеше на това, че не е спала 36 часа, но определено не беше адекватна. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кърти Райна, евала.

Иначе точно в тази ситуация я подкрепям. За мен е пълна глупост като не симпатизираш на един изпълнител да му влизаш в профила и коментираш снимките. Ако нещо не те кефи, най-адекватното решение е да го игнорираш.

  • Like 1
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , plambata каза:

Уникална е Галенчето - истинска и неподправена. Подпухнала е, защото не е спала 36 часа, както каза. Желая ь здраве и чакаме новата тупалка. Така не помня да е хвалила проект, явно нещо грандиозно ни е подготвила.

Уж уникална, а искаш да е лишена от права, съдейки по последния ти дислайк. И ти си един фен..

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Fast каза:

Уж уникална, а искаш да е лишена от права, съдейки по последния ти дислайк. И ти си един фен..

Дислайкът е за поредната ти дървена философия, не за Галена. Спи спокойно. 

  • Love 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес гост при Дамян ще бъде Таня Маринова в инстаграм в 19;30 часа. После партито продължава във фейсбук страницата на Дамян от 20:30 часа до 23:00- 23;30 часа. След това Дамян пуска за първи път канала си в youtube за афтър парти и от 4:00 часа до 6-7 сутринта ще има парти за българите по света.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , plambata каза:

Уникална е Галенчето - истинска и неподправена. Подпухнала е, защото не е спала 36 часа, както каза. Желая ь здраве и чакаме новата тупалка. Така не помня да е хвалила проект, явно нещо грандиозно ни е подготвила.

И устата ѝ ли е подпухнала от недоспиване?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Коце на масаж и Надя го варди:

 

Егати, карантина, а те си играят на козметици. Прости диваци. А тая "докторка" да не изтърве парата. Простаци.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , -A. каза:

Кърти Райна, евала.

Иначе точно в тази ситуация я подкрепям. За мен е пълна глупост като не симпатизираш на един изпълнител да му влизаш в профила и коментираш снимките. Ако нещо не те кефи, най-адекватното решение е да го игнорираш.

Ако бях на нейно място, хич нямаше да се занимавам с хейтъри. 

Поздрав:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

И устата ѝ ли е подпухнала от недоспиване?

Не. Разбита е от дълбоко гърло... 

 

На мен Галя ми мязва ма напушена. Тя си пафка де. За това е така спряла. 

  • Haha 3
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дамян е луд- 19:30 в инстаграм, 20:30 във фейсбук, 23:30- афтър парти в youtube и от 4:00 до 6-7 сутринта парти за българите по света. Ще изкара мноооого пари тази вечер, че и сутрин.

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, zai4eto82 каза:

Дамян е луд- 19:30 в инстаграм, 20:30 във фейсбук, 23:30- афтър парти в youtube и от 4:00 до 6-7 сутринта парти за българите по света. Ще изкара мноооого пари тази вечер, че и сутрин.

Виждаш ли? И ти можеш да изкарваш пари онлайн.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...