Jump to content



Диона - Къде си


Препоръчани коментари

преди 14 часа , Gerganafen каза:

Проектът крещи "Галена" страшно много: прическа 1:1, цялостна визия, дори като изпълнение се опитва да я имитира... Ако ще я направи щастлива да има успех като тотално копие на някой друг, ок.

Да бе само крещи ... На 100% и тая песен е почнала със ксерокопие от Феноменален, демек Зоопарк, ма явно почнал да свървша тонера и се наложило да допълват собствено творчество на местата, където вече са почнали да излизат бели петна на листа от изхабяване на оргинала. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И преди съм го казвал ама това Alpha Music е като някаква компания за произвеждане на копия, копия на песни, копия на изпълнители, никаква индивидуалност в абсолютно никакъв аспект. На мен са ми жалки и смешни и се изненадвам, че имат някакъв успех. Самите изпълнители имат качества и потенциал, но който им е ментор тотално ги осакатява. Всяка тяхна песен е слушана, всяка тяхна визия е гледана, нищо ново. “Няма да ми мине” си остана и за това стана такъв хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе че е потрес, потрес е, че е клонинг, клонинг - и певицата, и песента, и видеото, изобщо сичко. 

Но да отчетем, че все пак има новаторство, или поне такова, що се отнася до Алфите на Гнома. Тая май е първата самостоятелна песен на някоя от тоз курник, което си е почти напредък. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Lelqtian каза:

Абе че е потрес, потрес е, че е клонинг, клонинг - и певицата, и песента, и видеото, изобщо сичко. 

Но да отчетем, че все пак има новаторство, или поне такова, що се отнася до Алфите на Гнома. Тая май е първата самостоятелна песен на някоя от тоз курник, което си е почти напредък. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

 

Самия факт, че не ми е позната, говори сам за себе си ;) 

И междудругото, тая сериозно ли е Дессита? Аз си мислех, че е някой от поредните нови псевдоними за конкретен проект на редовната Деса. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми звучи като опит за писане на песен. Нали се сещате за онези ютуб канали, които пресъздават известни песни, без да са ги слушали? Е, все едно някой, който не слуша чалга, се е опитал да направи такова парче по известни мотиви и клишета. 

Визията й е ужасна, а е хубаво момиче, имам чувството, че сама се е гримирала и си е правила косата. Изпълнението няма да го коментирам. Кому беше нужно? Пускайте вече Лидия!!! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Blueberry каза:

 Пускайте вече Лидия!!! 

Днес се оляхте с тая Лидия!🤣🤣🤣

От сърце и пожелавам да е флоп и Десита да е с по-голям хит!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина е песента, но талантът й е много под въпрос, мислех, че ще се развива в нейния си стил, много се изненадах да чуя проект ала Галена. Не знам защо цялостно се сетих за "Пак ли". Иначе на визия е ужас, по принцип ме дразни и като излъчване и по влогове, то само от там я знам. Но явно проби. Галин може много да го плюете, но компанията му стига първите места в Трендинг, да не говорим как Лидия малко по малко става жестока конкуренция на най-големите имена, само Десита нещо не успява. Определено не очаквах да стигне до тук с Алфа, отделен канал и т.н., но той успя и то как. Само че съм съгласен, че има нещо много изкопирано и познато във всичко, а двете момичета по принцип са доста талантливи и можеше много повече да правят, но България...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...