Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, plambata каза:

Защо не казвате, че преди 21 години Мая Нури е възпяла любимите ми зеленчуци и то в любовна песен! Кралица на зарзавата!

 

И на мен са ми любимите! 

преди 26 минути, meleto каза:

5 + минути... всъщност сега си давам сметка, че Мая като цяло е имала доста съмнителни качества. Доста елементарна дискография. Добре, че след 2000 година й дадоха някоя друга добра песен. Интересно е защо никога дори не беше близо до топ 10. Особено преди 2000г, когато нямаше голям наплив на новаци. Може би вечно бяха приемани като дует с Магапаса, отколкото като солови. Даже не знаех, че е пускала солов албум през 99.

Супер песни си имаше, може би по-простоватите бяха по-големи хитове и затова така ти се струва. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Галин купува ли? Какви са тия гледания и лайкове с нормална бройка коментари и всичко това без да е обявил че ще пуска днес.

Лайковете ми се струват нормални на мен. Но гледанията наистина са много - над 70к за час и половина. То ще си покаже в следващите дни. Песента не е чак някаква WOW, така че прекалено много гледания в следващите дни ще са доста странни. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, plambata каза:

Лайковете ми се струват нормални на мен. Но гледанията наистина са много - над 70к за час и половина. То ще си покаже в следващите дни. Песента не е чак някаква WOW, така че прекалено много гледания в следващите дни ще са доста странни. 

Много са и лайковете. То Емилия и Теофиков направиха по-малко за час, а разбиха рекорда. Галин 700к ли да очакваме да забие с тая боза?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Много са и лайковете. То Емилия и Теофиков направиха по-малко за час, а разбиха рекорда. Галин 700к ли да очакваме да забие с тая боза?

И на Константин са доста, 14к, а е в малък канал, странно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин или купува или в България расте младо поколение от мозъчно осиротели. Мисля, че е първия вариант. Слабичка и твърде basic песничка за рекорда, който се очертава да направи.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, devotioner каза:

И на Константин са доста, 14к, а е в малък канал, странно...

Забили са техните гледания. Пак са много иначе.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните песни на алфа

Диона 2М с 40к харесвания 

Излъжи ме 6.7М е 75к харесвания

 

Е стига де, толкова лайкове с малко гледания в последно време нямат и от попа, които винаги са мачкали с двойно повече от чалгата. Намерили са някъв сайт за купуване и това е!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да влезне в инстаграма на Райна ако не е изтрила коментара ми под последната и снимка какво ми е отговорила, че ме блокира чумата.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, THE IIconic каза:

Някой може ли да влезне в инстаграма на Райна ако не е изтрила коментара ми под последната и снимка какво ми е отговорила, че ме блокира чумата.

Какво й написа?

За мен това е пикът на Галин:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, VulkoIsTheBest каза:

Галин или купува или в България расте младо поколение от мозъчно осиротели. Мисля, че е първия вариант. Слабичка и твърде basic песничка за рекорда, който се очертава да направи.

Той и миналата година купи на някакъв дует, забравих с кого. С Преса се надпреварваха кой ще купи повече - по едно време излязоха и двете песни. И двете не ги помня. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Той и миналата година купи на някакъв дует, забравих с кого. С Преса се надпреварваха кой ще купи повече - по едно време излязоха и двете песни. И двете не ги помня. 

Бе чао на тоя бе, аман от простотии.

Павел да почне да изневерява на Преслава с Галин! :happyppl:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Бе чао на тоя бе, аман от простотии.

Павел да почне да изневерява на Преслава с Галин! :happyppl:

Питах Галин веднъж дали обича фистинг! Не ми отговори

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Аа да, че е истерична мъстия

Трябваше да напишеш, че бившето й гадже - онзи боец - ти е познат и разправя за нея, че има лош дъх и мирише на спаружено.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Трябваше да напишеш, че бившето й гадже - онзи боец - ти е познат и разправя за нея, че има лош дъх и мирише на спаружено.

Или, че съм му направил свирка и заради мен я е оставил

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...