Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 32 минути, Beat. каза:

Мармалад: Топ 10 секс сцени във видеоклип. 

10:Андреа ft. Фики - Секс за ден
8: Камелия ft. Сашо Роман - Името ти
6: Галин и Лидия - Няма да ми мине
4: Галена - #ДайМиЛюбов

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Beat. каза:

10:Андреа ft. Фики - Секс за ден
8: Камелия ft. Сашо Роман - Името ти
6: Галин и Лидия - Няма да ми мине
4: Галена - #ДайМиЛюбов

Пак ли Галена номер 1 от фолка бе. Ийййй начи. :3fdb8960598fa63e:

А на Камелия секс сцената трябваше да е между нея и Сашо Роман. И да ми мирише на пот и джибри.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Емилия квартета има вероятност да стане голям хит, въпреки малкото гледания в канала и. Целият ми фейсбук е заринат с песента и то от хора, които по принцип не понасят изпълнители от поп-фолк жанра.

  • Like 1
  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Амброжка. каза:

На Емилия квартета има вероятност да стане голям хит, въпреки малкото гледания в канала и. Целият ми фейсбук е заринат с песента и то от хора, които по принцип не понасят изпълнители от поп-фолк жанра.

Счети се губи в тълпата просто, така че ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Счети се губи в тълпата просто, така че ... 

Е много е хубавка, лельо. Не мога да кажа на черното бяло. През последните месеци Гърбушко изживява страхотен ренесанс на кариерата си. Трябва до живот да е благодарна на съдбата, че я направи Башурка. 

  • Like 1
  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Амброжка. каза:

Е много е хубавка, лельо. Не мога да кажа на черното бяло. През последните месеци Гърбушко изживява страхотен ренесанс на кариерата си. Трябва до живот да е благодарна на съдбата, че я направи Башурка. 

:D

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Амброжка. каза:

На Емилия квартета има вероятност да стане голям хит, въпреки малкото гледания в канала и. Целият ми фейсбук е заринат с песента и то от хора, които по принцип не понасят изпълнители от поп-фолк жанра.

Слава богу,че нямам такъв проблем,че доста хора ще трябва да блокирам.

  • Haha 4
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Kriminal каза:

Твоето Ферари на Яница е на 12-то място в Епъл мюзик, императрица!

Диона е на 2ро. Доста неочаквано. Рядко чалга песен стига толкова напред

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Амброжка. каза:

Е много е хубавка, лельо. Не мога да кажа на черното бяло. През последните месеци Гърбушко изживява страхотен ренесанс на кариерата си. Трябва до живот да е благодарна на съдбата, че я направи Башурка. 

Факт, направо си стана топ. Ето че толко години беше боксовата круша на Коко за нищо.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Амброжка. каза:

На Емилия квартета има вероятност да стане голям хит, въпреки малкото гледания в канала и. Целият ми фейсбук е заринат с песента и то от хора, които по принцип не понасят изпълнители от поп-фолк жанра.

Според мен в България ще си е хит на ниво Bilionera примерно. Надявам се и на Балканите да се слуша. Счети на 3 морета, както казах!!!  

  • Like 1
  • Love 2
  • Confused 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Според мен в България ще си е хит на ниво Bilionera примерно. Надявам се и на Балканите да се слуша. Счети на 3 морета, както казах!!!  

Неслучайно работи по международните финансови стандарти - IFRS. Инвестирала е в обучение, сега бере плодовете!

Да възроди туй парче на ингилизки! Башур може да замести Нидал! Новият Гринго, новият Найден Милков! Искаме!

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Според мен в България ще си е хит на ниво Bilionera примерно. Надявам се и на Балканите да се слуша. Счети на 3 морета, както казах!!!  

Hu kears?!

 

Последното самостоятелно на Емили това ли е? (Пак е с Тони де)

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Hu kears?!

 

Последното самостоятелно на Емили това ли е? (Пак е с Тони де)

"Завинаги" и "Само тебе искам" са след това. "По-силна ставам" се правим, че не съществува :* 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да си направим съботна оперативка с хитовете на Счети!

Още едно предложение от Счетоводителката и Бодигарда:

https://slava.bg/news/20326.html

дуетната половинка на емилия работи бодигард в испания

отпечатай новината

18.03.2010 13:00 | Видян 11848 пъти | Гласували 2

Дуетната половинка на Емилия работи бодигард в Испания

 

Един от най-успешните дуети във фолка преди няколко години беше този на Емилия и сирийския певец Нидал Кайсар. Баладата им Безумна любов тогава стана тотален хит. След като направиха още едно парче - Любов и нежност, Нидал изведнъж изчезна от родния шоубизнес. Миналата вечер обаче той се появи на кастинга за чужденци в новото риалити на Слави Трифонов Добре дошъл в България, което вероятно ще бъде нещо като Бягство към победата. Сириецът разказа, че в момента е в Испания, където е бодигард на арабски принц. На въпроса защо се е отказал от музиката той отговори, че му липсва силикон. Избягал на Пиринеите, за да си търси късмета там като певец. На едно събитие обаче въпросният принц харесал едрата му фигура и му предложил да му стане лична охрана. Пред Слави Нидал обясни, че от години се занимава с бойни изкуства и не му било трудно да приеме новата работа. Освен това той заяви, че му плащат много добре.

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Blueberry каза:

Според мен в България ще си е хит на ниво Bilionera примерно. Надявам се и на Балканите да се слуша. Счети на 3 морета, както казах!!!  

Свали розовите очила и виж, че Счетоводителката освен счетоводството - друго не владее и няма да владее никога. Билионера? Много мечтаеш, ти си мечтателка, а това не е чак толкова хубаво, успех все пак.

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Свали розовите очила и виж, че Счетоводителката освен счетоводството - друго не владее и няма да владее никога. Билионера? Много мечтаеш, ти си мечтателка, а това не е чак толкова хубаво, успех все пак.

На ниво Билионера в България, не като цяло ;) 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...