Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, meleto каза:

ЗАбелязахте ли в капките как непрекъснато даваха ТОни Стораро, но винаги под такъв ъгъл, че Емрах да не се вижда :D 

На Емрах трябва  2,3 операции ... май още няма 18 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло от началото на годината само на Меди и Константин може да се нарече сериозен хит. На Яница и на Диона също са средни хитчета. Общо взето тея трите песни ги въртят по дискотеките от тая година. На Теди и Емрах много бързо угасна, на Галин изобщо не гръмна, на Лидия същата работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, THE IIconic каза:

И тук удари на камък като и на новата. Целувки ❤️

Мал шанс, пък и разчита сама на себе си. И двата проекта обаче са на супер високо ниво, за което я адмирирам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Толкова злоба и завист от страна на коментаторката, че няма накъде. Толкова грозни етикети по хората в клипа се сложиха, толкова излишни опити да се правим на много интелигентни... Само по езика й става ясно, че няма акъл за 2 стотинки. Жалка картинка. Тази песен е едно от по-стойностните парчета в момента, но единствено съдим, нали? Че и Андреа минаха, която през 2009 пусна "Мен си търсил", който клип за времето си беше шедьовър. Много ми е тъжно, че хора като тази бедна душица се мислят за част от по-интелигентното съсловие на обществото ни.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Gadinata каза:

 

Толкова злоба и завист от страна на коментаторката, че няма накъде. Толкова грозни етикети по хората в клипа се сложиха, толкова излишни опити да се правим на много интелигентни... Само по езика й става ясно, че няма акъл за 2 стотинки. Жалка картинка. Тази песен е едно от по-стойностните парчета в момента, но единствено съдим, нали? Че и Андреа минаха, която през 2009 пусна "Мен си търсил", който клип за времето си беше шедьовър. Много ми е тъжно, че хора като тази бедна душица се мислят за част от по-интелигентното съсловие на обществото ни.

Прави са, Галин може да плюе Андето, ама явно тя и Галош са му учебник за кариери. Нещастник мръсен. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, ANGEL каза:

SOON 

Аранжимент: Йорданчо Василковски - Оцко

https://www.youtube.com/watch?v=LCNmeIaDKrA  

Ооо "Нутела"-та е страшен хит в Тик Ток (и не само там де) 😀

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...