Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Fast каза:

Фикрета буквално се изгаври се с J-Lo. Кофти грим (двойните вежди wtf). кофти изпълнение, кофти английски. Маги, Галя, че и Дара се постараха много повече. Тото и Димитър бяха истински забавните женски образи. Напълно незаслужена победа.

Много разбираш ти! Пусни си преслава като Лейди гага и гледай излагация. 

 

Аман!

  • Like 2
  • Haha 3

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да ми припомни имало ли е в Капките по-лошо представяне на чалга изпълнител от това на толбухинската Майкъл Джексън? Поправете ме, ако греша, но всички други извличат яко позитиви от шоуто, само онова недоразумение на пластичната хирургия редеше провал след провал.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, retr0 каза:

Точно обратното! Фики извлича яко позитиви от капките за втори пореден път, прочети коментарите под снимката му в страницата. Хората го преоткриват и му симпатизират все повече.

Толкова е очевидно, че е бутан изкуствено, а журито не смее да каже една лоша дума, защото родът му присъства там всяка седмица. А за следващата седмица са му избрали комфортен образ, за който съм сигурен че също ще прехвалят.

  • Dislike 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, plambata каза:

Някой да ми припомни имало ли е в Капките по-лошо представяне на чалга изпълнител от това на толбухинската Майкъл Джексън? Поправете ме, ако греша, но всички други извличат яко позитиви от шоуто, само онова недоразумение на пластичната хирургия редеше провал след провал.

Това за съжаление е напълно вярно, но така се получава когато се СТРЕМИШ да си все номер 1, а не можеш да си непринуден дори за момент и просто да се изкефиш на нещо. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Толкова е очевидно, че е бутан изкуствено, а журито не смее да каже една лоша дума, защото родът му присъства там всяка седмица. А за следващата седмица са му избрали комфортен образ, за който съм сигурен че също ще прехвалят.

Как ще е бутан изкуствено? Това да не е Преслава да я бутате навсякъде?

Лайковете и коментарите говорят достатъчно за тази вечер. И всичко сочи, че Фики е направил най-забавното шоу.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Толкова е очевидно, че е бутан изкуствено, а журито не смее да каже една лоша дума, защото родът му присъства там всяка седмица. А за следващата седмица са му избрали комфортен образ, за който съм сигурен че също ще прехвалят.

Фики се издига в очите на хората, приеми го. Издислав остава далеч в историята след това шоу! 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Fast каза:

Толкова е очевидно, че е бутан изкуствено, а журито не смее да каже една лоша дума, защото родът му присъства там всяка седмица. А за следващата седмица са му избрали комфортен образ, за който съм сигурен че също ще прехвалят.

Ако наистина мислят да го бутат изкуствено ще си проличи с времето, както се случи в кариерата му. Но засега именно той е изненадата на сезона и е нормално да го хвалят. Не мисля, че някой си е представял, че точно Фики ще влага толкова старание в образите си.

Иначе и аз все още не съм му фен като изпълнител, макар и да ми е по-симпатичен откакто не го помпат за върха в чалгата. Но не мога да отрека, че надмина очакванията ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Толкова е очевидно, че е бутан изкуствено, а журито не смее да каже една лоша дума, защото родът му присъства там всяка седмица. А за следващата седмица са му избрали комфортен образ, за който съм сигурен че също ще прехвалят.

Толкова е очевидно, че предаването е за забавление и Фики успя да развесели хората. Никой не ти гледа кой как се е представил чисто като представяне на образа. Приеми най-накрая, че най-бездушното представяне на чалгарка бе това на безносната толбухинска сврака, където освен инфлуенсърка , скоро за нищо няма да става. 

 

А, извинявам се - Плейбек кралица на десетилетието. 

  • Like 3
  • Love 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че го бутат. Тази вечер от журито му дадоха точки някъде между средата, 5-7т. После навакса, като си ги раздаваха помежду си и от вота на зрителите. И нормално, едва ли има някой дето да не се е посмял. А и наистина си влезе в образа без да му пука, а не да го претрупа на две, на три. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики беше брутален. Само помислете каква смелост е да направи това... излизайки от собствения си имидж. Можеше да излезе и да пообиколи сцената и толкова, а той кълчотене, чупки... според мен тази победа беше по-заслужена от първата. А и през тази вечер всички бяха зле вокално.

Луна не може да пее. Ужас. А Дара пя що годе приятно, само че като себе си. 

Джанаварова също доста зле се представя вокално.

Най-добре според мен бяха Фики и Галя.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно е сигурно - за пореден път в това предаване рейтингът им го прави "чалгата". Предният път за накрая оставиха Луна, този път - Фики, заедно с 2 победи от 2 предавания.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

И как от победата на Фики пак обърнахте темата в плюене към Преса? Кел файда като в Капките му чистят имиджа,а хората като се поинтересуват от последните му песни ще видят,че там се пее за патета,ламборгинита и "дай да вдигнем шум,че с мене спиш."

  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на Фики, супер се справя, все така да продължава да им натрие носа!

  • Like 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче макар Преса да се е представила зле в Капките е единствената,която си реанимира кариерата там. Всички останали дори такива като Гери Никол,Пепа Транс,Тита и тн дръпнаха яко назад след шоуто.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, SG каза:

Ако наистина мислят да го бутат изкуствено ще си проличи с времето, както се случи в кариерата му. Но засега именно той е изненадата на сезона и е нормално да го хвалят. Не мисля, че някой си е представял, че точно Фики ще влага толкова старание в образите си.

Иначе и аз все още не съм му фен като изпълнител, макар и да ми е по-симпатичен откакто не го помпат за върха в чалгата. Но не мога да отрека, че надмина очакванията ми.

Още първото му участие приличаше на ПР акция. Представи добре подбрана песен на Стиви Уондър, лъжейки че е израснал с музиката му, докато Халдавждан точеше лиги колко е бил възпитан и сдържан, и Тони ронеше крокодилски сълзи в публиката. Днешната му имитация е за 6-7мо място обективно погледнато. Има много тънка линия между имитация и откровена гавра. Не виждам нищо забавно в това един хетеросексуален мъж да се подиграва по подобен начин с образа и хореографията на много по-успешна от него жена. Въобще дебелашко си беше отвсякъде. Мъжете, които играят женски образи и не стигат до крайности, го правят най-малкото от уважение към работата им. 

П.С. забелязахте ли как Фънки четеше заучени фразички от лист хартия, след като миналата седмица нареди кученцето на Янева?

  • Dislike 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Fast каза:

Още първото му участие приличаше на ПР акция. Представи добре подбрана песен на Стиви Уондър, лъжейки че е израснал с музиката му, докато Халдавждан точеше лиги колко е бил възпитан и сдържан, и Тони ронеше крокодилски сълзи в публиката. Днешната му имитация е за 6-7мо място обективно погледнато. Има много тънка линия между имитация и откровена гавра. Не виждам нищо забавно в това един хетеросексуален мъж да се подиграва по подобен начин с образа и хореографията на много по-успешна от него жена. Въобще дебелашко си беше отвсякъде. Мъжете, които играят женски образи и не стигат до крайности, го правят най-малкото от уважение към работата им. 

П.С. забелязахте ли как Фънки четеше заучени фразички от лист хартия, след като миналата седмица нареди кученцето на Янева?

Айде престани да плюеш. И аз не се кефя на Фики, но признава получи му се и този и миналия път. Какво да направим, че всички са по- добри от онази с клъцнатия нос!

Егати и вещицата! Аман

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , THE IIconic каза:

Айде престани да плюеш. И аз не се кефя на Фики, но признава получи му се и този и миналия път. Какво да направим, че всички са по- добри от онази с клъцнатия нос!

Не всеки одобрява примитивно-просташкия хумор, с колкото и дислайкове да ме обсипете. Във социалните мрежи също има красноречиви коментари. А ако Стораро е бутал Фики преди, нищо не му пречи да го прави и сега. Кога някога са играли честно?

Участието на Преслава може би не е от най-запомнящите се, но в никакъв случай не бих го нарекъл излагация. Оставете омразата настрана, и се наследете на тези две прекрасни имитации.

 

 

  • Love 1
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...